שווא לשלם 2000 ש"ח עבור עיסקה שמורה נהיגה הציעה לי? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווא לשלם 2000 ש"ח עבור עיסקה שמורה נהיגה הציעה לי?

natan805

Recommended Posts

קרירין, אתה כאילו הדוגמא המושלמת למה בנאדם צריך ללמוד כדי להצליח בחיים.

אני לא מכיר אותך באופן אישי, אבל אני מוכן לשים סכומים רציניים של כסף שאין לך השכלה גבוהה יותר משל תיכון(ולא, קורס מאמנים בוינגייט לא נחשב), אני טועה?

איך הגעת למצב שאתה בגיל 29, רווק, גר בבית של ההורים, בלי שום נכס רציני(רכב, דירה), השכלה ? משהו ?

קיצר, לכל הילדים הקטנים שגולשים בפורום הזה ועוד יכולים לעשות משהו בשביל לשפר את החיים שלהם בעתיד - תשקיעו בלימודים, הרי אתם לא רוצים לצאת כמו קרירין, נכון?(אל תעלב הכל ברוח טובה :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואלה היום לא קל להחזיק בית

קרירין, אתה כאילו הדוגמא המושלמת למה בנאדם צריך ללמוד כדי להצליח בחיים.

אני לא מכיר אותך באופן אישי, אבל אני מוכן לשים סכומים רציניים של כסף שאין לך השכלה גבוהה יותר משל תיכון(ולא, קורס מאמנים בוינגייט לא נחשב), אני טועה?

איך הגעת למצב שאתה בגיל 29, רווק, גר בבית של ההורים, בלי שום נכס רציני(רכב, דירה), השכלה ? משהו ?

קיצר, לכל הילדים הקטנים שגולשים בפורום הזה ועוד יכולים לעשות משהו בשביל לשפר את החיים שלהם בעתיד - תשקיעו בלימודים, הרי אתם לא רוצים לצאת כמו קרירין, נכון?(אל תעלב הכל ברוח טובה :smile1:)

נגיד בן אדם סיים תיכון ?

נגיד והוא טוב ועושה עתודה לומד 4 שנים ? מהנדס משהו כזה כן ? אחרי זה 8 שנים בצבא עם משכורת של פחות מ7 הוא יוצא בגיל 30 בלי סכום גדול שיכל לקנות איתו בית ... נשאר לו 4 ~ אחרי ניכוי לעצמו והוא עוד צריך אוכל פלאפון ועוד ...

תחשוב לבד

חוץ מזה אל תכנס לו לחיים ילד !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מלומדים שעדיין גרים אם ההורים

פשוט מעמד הפועלים נשחק יותר משאתם חושבים

וגם עורך דין צעיר לא מרוויח הרבה -לוקח זמן עד שמגעים לסכומים רצינים חוץ מפרוטקציונרים

שגם ככה לא חיבים תכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...