הפעם אינטל מובילים... - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפעם אינטל מובילים...

PeaS

Recommended Posts

יופי, ההיתי צריך לקרא את כל הקקי הזה שרשמתם כדי ליהיות בטוח שזה לא נאמר...

1! - הילדה מהפרסומת של בזק יא מנותק! (כאילו דאאא.... עוד קו... דאאא טלפון.... דאאא כאפה!)

אני בגדול מסכים עם Czar_salad:

2, אינטל תמיד* יהיו יותר טובים מAMD (אי-אמ-די!!!! (אני מנסה בעיברית)) בגלל טכנולוגיה ויציבות!

לא משנה מה תגידו, אי-אם-די לא מסוגלים עליהם, תנסה לבנות QUANTOM עם וסתם יצא לך תנור גדול....

זה לא ממש משנה אם יותר טובים למשחקים (שזה מה שבעצם נחשב למיעוט!!) ברגע שאתה נותן למעבד שלהם לעבוד ב - 100% כמה ימים, הוא מת....

לי יש את ה - 4, כי לא ידעתי על שקניתי (לא היה XP, בקושי היה אטלון!) אחרת, ברור שההיתי קונה את ה - XP...

הסיבה ש עושים כסף זה בגלל שה ו ה אטלון תפסו טוב... כמו שנאמר, AMD יעברו את , ואז תאלץ להוריד מחירים.

כרגע, אין לAMD סיכוי, הם בקושי מגרדים את ... אני מחקה לדור הבא של AMD, זה צריך ליהיות מעניין.

SharP צודק, כרגע הפנטיום 4 המהיר ביותר יותר מהיר מ אי-אמ-די המהיר ביותר, וזה המעבד החזק בשוק!

אני ינסה להסביר את זה לאטלון שלנו...

יש לי 100! (yey) לך יש 90 (נניח, מהירות) מי יגיע קודם, אני! זה ממש לא משנה (נגיד מכוניות) אם אני נוסע באיזה פורשה, ואתה בסוסיתא, והביצועים טובים, שלי עדיין יותר טובים, ופה זה נגמר. (אם יש מישהו שעדיין לא מבין את הרעיון, שיעלה לגג גבוה, ויקפוץ, ואז ינסה לשאול עוד הפעם!)

iib גם צודק וההסבר יפה, insightful (יש לזה מילה בעברית?)

בטח שאינטל תעשה יותר כסף, השוק העסקי שלה!

ונצחון בטכנולוגיה מקפיץ מניות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בגדול מסכים עם Czar_salad:

2, אינטל תמיד* יהיו יותר טובים מAMD (אי-אמ-די!!!! (אני מנסה בעיברית)) בגלל טכנולוגיה ויציבות!

לא משנה מה תגידו, אי-אם-די לא מסוגלים עליהם, תנסה לבנות QUANTOM עם וסתם יצא לך תנור גדול....

בלי קשר שזה בכלל לא מה ה Czar_salad אמר... אתה טועה בגדול! בשלוש שנים (מאז האתלון) האחרונות מי שהוביל בביצועי מעבדים היתה כמעט כל הזמן .יותר מזאת הארכיטקטורה של מעבד האתלון נחשבה הארכיטקטורה הטובה ביותר והיתה קפיצה ענקית מהפנטיום 3.

האתלון היה כ"כ טוב שהוא הביס את הפנטיום 3 אותם מהירויות שעון וגם היה יכול להגיע למהיריות שעון הרבה יותר גבוהות ממנו... הפנטיום 4

שינה את זה קצת אבל לא תמיד הוא הצליח להתעלות על האתלון.

זה לא ממש משנה אם יותר טובים למשחקים (שזה מה שבעצם נחשב למיעוט!!) ברגע שאתה נותן למעבד שלהם לעבוד ב - 100% כמה ימים, הוא מת....

חחח איזה שטוית וקישקושים.... חלק מחוות הרינדור הגדולות בעולם עובדות כמו Electronic Arts - EA החברה הקטנה הזאת אחת

המובילות בעולם בפיתוח גראפי למשחקים (פיפ"א וכו') עובדת ועוברת עכשיו למעבדי XP בכל הסטודיו-ים שלה בעולם.

מרצדס - החברה הקטנה הזאת אם המכוניות היקרות האלה מכיר? טוב אז הם בחרו ב AMD עבור מחלקות התיכנון והמעבדות שלהם...

MTV מכיר? הם בחרו להשיק את קוו מוצרי ה PC שלהם מבוסס על .

זאת ועוד עשרות חוות רינדור (חוות רינדור הם רשתות של מחשבים שמעבדות סיצנות תלת מימדיות) עובדות עם מעבד AMD עקב ביצועי הנקודה הצפה העדיפים שלהם - חוות כאלה לא רק עובדות FULL LOAD כמה שעות, אלא לפעמים גם כמה שנים!

כל אלא ועוד הם חברות שבחרו ב AMD בזמן האחרון - ואי אפשר להגיד שהם לא עשו את המחקר שלהם על החברה לפני שהם קנו. הם פשוט

מודעים ליתרונות של AMD (בניגוד לצרכן הפרטי) ומודעים שמיתוסים כמו שלך פשוט לא נכונים.

לי יש את ה - 4, כי לא ידעתי על AMD שקניתי (לא היה , בקושי היה אטלון!) אחרת, ברור שההיתי קונה את ה - ...

היה ועוד איך, הפנטיום 4 יצא משהו כמו שנה וחצי, אחרי האתלון, ולא רק שהיה אתלון היה גם ThunderBird שהיה המעבד הכי טוב בזמנו...

הסיבה ש AMD עושים כסף זה בגלל שה ו ה אטלון תפסו טוב... כמו שנאמר, AMD יעברו את , ואז תאלץ להוריד מחירים.

כרגע, אין לAMD סיכוי, הם בקושי מגרדים את ... אני מחקה לדור הבא של AMD, זה צריך ליהיות מעניין.

כן בקושי מגרדים את , זה למה AMD העלו את נתח השוק שלהם בשנה שעברה ב 40% בעוד מכירות אינטל ירדו בצורה דרסטית

והריווחיות של אינטל ירדה ב 2.5 מיליארד דולר.

אני ינסה להסביר את זה לאטלון שלנו...

יש לי 100! (yey) לך יש 90 (נניח, מהירות) מי יגיע קודם, אני! זה ממש לא משנה (נגיד מכוניות) אם אני נוסע באיזה פורשה, ואתה בסוסיתא, והביצועים טובים, שלי עדיין יותר טובים, ופה זה נגמר. (אם יש מישהו שעדיין לא מבין את הרעיון, שיעלה לגג גבוה, ויקפוץ, ואז ינסה לשאול עוד הפעם!)

זה ההסבר הכי דפוק ששמעתי בחיים שלי! עובדה שמעבד 1.57GHZ (כמו אתלון XP 1800) טוב יותר מפנטיום 4 2GHZ.

הנה הסבר יותר טוב ברוח הדברים: למכונית אחת יש מנוע 1.8 ליטר, ולאחרת 2 ליטר. לעומת זאת המנוע של מכונית א' טוב יותר

ומנפיק יותר כוח סוס מאשר מנוע מכונית ב' כמו כן מכונית ב' יותר כבדה... ברור שמכונית א' תוכל להגיע למהירויות גבוהות יותר.

וזה בדיוק מה שקורא פה - הפנטיום 4 נותן הרבה פחות כוח, למרות מהירות השעון הגבוהה.

בטח שאינטל תעשה יותר כסף, השוק העסקי שלה!

ונצחון בטכנולוגיה מקפיץ מניות...

קרא מה כתבתי למעלה - לאיפה עובר השוק העיסקי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני יכול לשחק בזה :P

חחח איזה שטוית וקישקושים.... חלק מחוות הרינדור הגדולות בעולם עובדות כמו Electronic Arts - EA החברה הקטנה הזאת אחת

המובילות בעולם בפיתוח גראפי למשחקים (פיפ"א וכו') עובדת ועוברת עכשיו למעבדי בכל הסטודיו-ים שלה בעולם.

מרצדס - החברה הקטנה הזאת אם המכוניות היקרות האלה מכיר? טוב אז הם בחרו ב עבור מחלקות התיכנון והמעבדות שלהם...

MTV מכיר? הם בחרו להשיק את קוו מוצרי ה PC שלהם מבוסס על .

זאת ועוד עשרות חוות רינדור (חוות רינדור הם רשתות של מחשבים שמעבדות סיצנות תלת מימדיות) עובדות עם מעבד עקב ביצועי הנקודה הצפה העדיפים שלהם - חוות כאלה לא רק עובדות FULL LOAD כמה שעות, אלא לפעמים גם כמה שנים!

כל אלא ועוד הם חברות שבחרו ב בזמן האחרון - ואי אפשר להגיד שהם לא עשו את המחקר שלהם על החברה לפני שהם קנו. הם פשוט

מודעים ליתרונות של AMD (בניגוד לצרכן הפרטי) ומודעים שמיתוסים כמו שלך פשוט לא נכונים.

lol, 1st, i said that the IS!!! working good!

i said that the ALSO works good.

i said it's the reason that AMD actually started to gain market share!

they probebly test the games on a AMD system, and render the small parts on AMD too

but big render jobs are given to , AMD can't take the heat.

and rendering is not games market, games market is ONLY home user market zone. rendering falls under bussines, and i don't think that they are using normal chips to render, maintaining them is too expensive, if u leave a AMD chip to work at 100% for few days it fries, try it, lol.

there was barly any to be found (at 1.4ghz, could buy the 1), prefered the P4 1.4 at that time, didn't even know much about AMD then..

and i said why lost alot of money comparing to last year...

year 2000 was over, nasdaq fell (crushed) there was no demand ... for anything!

your reply doesn't make any sence, u'r repeating me.

and again, u don't make any sence... the 2.2Ghz, is the best around now, it passes the XP2000

SO what the hell are your trying to say?! (the XP is NOT better then the new P4, the new XP will be better then the current P4 (i guess), but right now there is no new XP, SO, the P4 is better

as i said, it doesn't matter if the XP runs at 1Mhz, and the P4 runs at 9037429834Ghz, the P4 is better...

each company got thier best model out, and this time (after a long time) won.

(u got that now, or do i need to say it again?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Well... Athlon MP is being used at FULL LOAD in rendering farms, web servers, Labs etc etc etc....

with Stock HSF an athlon wouldnt get any hotter the 45c+/- at Full Load so how exectly is it going to suddenly self-combust? if you dont belive that Athlon is being used in Rendering Farms or other havey duty work read the following:

http://www.amd.com/us-en/Corporate/VirtualPressRoom/0,,51_104_543_4493~13422,00.html

http://www.anandtech.com/showdoc.html?i=1483

http://www.anandtech.com/chipsets/showdoc.html?i=1570

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

תשע חודשים לאחר ההודעה המקורית

http://www.emulators.com/pentium4.htm

עדכון אחרון ב-22 באוקטובר 2001.

http://www.emulators.com/pentium4.htm

עדכון אחרון 6 במאי 2002. "The Pentium 4 finally takes the speed crown as falls asleep at the wheel"

מה שטענתי בעבר הסתבר כנכון - התכנון של הפנטיום 4 מיועד מלכתכילה למהירויות שונות גבוהות בהרבה ממתחריו ולכן למרות הוויתורים שנעשו בתכנונו שגורמים לביצועיו להיות נמוכים יותר ממתחריו במהירות שעון נתונה בביצועים אבסולוטיים של המעבד (מבלי להתחשב באיזו מהירות שעון הם מתקבלים) אינטל מסוגלת ליצר מעבדי פנטיום 4 מהירים יותר או לפחות מהירים כמו מעבדי האתלון שAMD מסוגלת ליצר.

וטיעונים כמו "הוא צריך עוד 600mhz בשביל לעקוף את האתלון אז הוא מעבד גרוע" לא קבילים.

עוד צעד בשבירת המיתוס שהפנטיום 4 הוא מעבד גרוע שטופח על ידי אנשים שנחשבים "מובילי קהילה" שאמור להיות להם הערכה לאוביקטיביות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי אתה ממש אוהב להקפיץ ת'רדים ישנים.. ;D

שני התראדים שהקפצתי היו קשורים למסע ההכפשה של הפנטיום 4 (או "486 מסורס" אם תרצו( ושל שנוהל פה על ידי... הוא יודע את שמו. זה היה חשוב לתת לזה סיום כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...