היסטוריה, קרית שמונה בליגת העל! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היסטוריה, קרית שמונה בליגת העל!

eliav-peretz

Recommended Posts

אשריכם, אולי אני אפילו אבוא לכמה משחקים :).

תבוא תבוא.

אתה קרוב?

שיהיה ממש טוב אם היא תמשיך את היכולת שלה גם בליגת העל.

אני מקווה.

איזה שירצקי, הבעלים של "איתוראן" והספונסר של הקבוצה מדבר על הכפלת התקציב ככה שכנראה שיהיו כמה שחקני רכש חדשים.

אין ספק שיש לנו כמה שחקנים שמתאימים לליגת על.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי המצב של קבוצות הכדורגל בארץ. זה נראה כאילו כל הקבוצות משחקות בפוקסים, כל פעם איזו קבוצה אלמונית אחרת מצליחה לנצח ולעלות כמה שלבים, כאילו השחקנים פשוט בועטים בכדור ומצפים שיצא משהו מזה... פשוט קורע אותי כל פעם מחדש...

והאליפות? בכלל בדיחה. האלופים הם לא הכי טובים, אלא הם אלה שהכי פחות גרועים... :lol:

נו, מה אפשר לצפות מקבוצות שככה נראים האוהדים שלהם... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבוא תבוא.

אתה קרוב?

יותר קרוב לסכנין ולחיפה (אני גר בכרמיאל), אבל אני אבוא. הבעיה איתכם תהיה אבל שהמשחקים מול בית"ר, חיפה והתל-אביביות יהיו תוך כמה שעות SOLD OUT ;).

מצחיק אותי המצב של קבוצות הכדורגל בארץ. זה נראה כאילו כל הקבוצות משחקות בפוקסים, כל פעם איזו קבוצה אלמונית אחרת מצליחה לנצח ולעלות כמה שלבים, כאילו השחקנים פשוט בועטים בכדור ומצפים שיצא משהו מזה... פשוט קורע אותי כל פעם מחדש...

והאליפות? בכלל בדיחה. האלופים הם לא הכי טובים, אלא הם אלה שהכי פחות גרועים... :lol:

נו, מה אפשר לצפות מקבוצות שככה נראים האוהדים שלהם... :nixweiss:

ואם היו רק 16 קבוצות שנמצאות בליגה הראשונה, זאת אומרת 4-6 שכל עונה 2 מהן יורדות ו-2 אחרות עולות, היית אומר שהליגה לא מעניינת כי כל הזמן יש את אותן הקבוצות.

והאליפות - גם ברצלונה השנה הציגה יכולת די עלובה, ואם ריאל מדריד תזכה זה גם לא תהיה אליפות מרשימה. גם אינטר זכתה כמעט בלי תצוגות מרשימות, למרות שהיא לא הפסידה, ובצרפת אין ליגה כבר שנים - זה הפך להיות כמו ליגת העל בכדורסל אצלנו. ואי אפשר להשוות את הליגה שלנו לליגה האנגלית, צריך להשוות את הליגה שלנו לליגה הסלובנית, היוונית, ההונגרית, הרומנית, הבלגית או ההולנדי (ואני יודע שההולנדית רמה אחת מעל כל הליגות שציינתי) - וביחס לזה אנחנו במקום טוב מאוד. לראייה עד כמה שהכדורגל שלנו לא מוערך על ידנו אתה יכול לראות את ההופעות של מכבי חיפה השנה מול שתי קבוצות שהגיעו לגמר הצ'מפיונס ליג וגביע אופ"א - ליברפול ואספניול. כמו גם התוצאות שהנבחרת שלנו השיגה לאחרונה במשחקים מול נבחרות כמו צרפת ואנגליה.

ובתור אוהד של בית"ר - האוהדים של בית"ר מפגרים, אבל זה לא קשור לרמת הכדורגל. אתה חושב שאם היו מביאים לבית"ר את קאקא וכריסטיאנו רונאלדו זה לא היה קורה? באנגליה ובצרפת לא היו במהלך השנים הרוגים במשחקי כדורגל? זה פונקציה של התרבות, היחס מהמשטרה והעונשים שעלולים להיות מוטלים על הקבוצה. צריך להפחית לבית"ר גם 2 נקודות כמו מכבי ת"א, שהאוהדים ידעו שפריצה לכר הדשא מסכנת את עצם הזכייה. גם אם לא היו גדרות - ראו שהיו אוהדים מפגרים של בית"ר שפיצצו נפצים על הדשא בין אלפי האוהדים שהיו עליו, וברק יצחקי כמעט התעלף מזה שעשרות אנשים הקיפו אותו וניסו לקחת לו את החולצה (או שהם סתם משכו אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליברפול של תחילת העונה בכלל לא דומה למה שיש עכשיו.

באנגלה וצרפת אין גדרות(רק מאחורי השערים)

אין משטרה אימפוטנטית בתוך המגרש

ישנה אכיפה של החוק

ו.....נותנים להיכנס לדשא בחגיגות מיוחדות(שזה מה שהיה במשחק של בית"ר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...