מהירות האינטנרט ירדה? או שזה רק אני? - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהירות האינטנרט ירדה? או שזה רק אני?

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אצלי בזמן האחרון האינטרנת איטי אחושילינג.. יכול להיות שזה בכוונה כדי לגרום ללקוחות לחשוב שהאינטרנת שלהם כבר איטי מדי ושיש צורך לשדרג את מהירות האינטרנת- אי אפשר לדעת היום עם הרטיקים השיווקים שיש היום (אני לומד שיווק ד"א :P)

נקווה שזה יפתר בקרוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והייתי בטוח שזה רק אצלי (בזק+נטוויז'ן). גם קורה לפעמים שבכל מיני אתרים (וואלה במיוחד), צריך לעשות ריפרש ולפעמים יותר מפעם אחת, ע"מ שהם יעלו..

אותה חבילה כמוך, אותה בעיה, מעבר לאיטיות בלתי נסבלת בביטורנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותה בעיה גלישה והורדה איטית 30-40

מהירות אינטנרט 2.5 מגה

תוכנות P2P 4-3KB

TORRENTIM 20-30 עם 1500 SEEDS

012+

BEZEQ ADSL

בדיוק אותו הדבר קיים גם אצלי, רק שאני עם ברק. עברתי לבזק בין לאומי והכל הסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל החברה עם ה ADSL - הייתה לי בעיה דומה שבהתחלה הייתי משוכנע שמגיעה מנטוויז'ן, ובסוף התברר שהיא מבזק.

נסו להתחבר ל 1@1, ותורידו את קובץ הניסיון מהאתר הפנימי של wow.bezeq.co.il . אצלי זה היה לפעמים תקין ולפעמים מגוחך (חבילת 1.5 הוריד ב 120 מהם). לקח לי 4 שעות בטלפון עם נציגים שונים שטענו שהכל נראה תקין עד שבסוף איזה טכנאי בכיר שלהם שם אותי על הולד 5 דקות, אמר ששינה איזה משהו והפלא ופלא - הכל הסתדר! הוא לא שינה לי את מהירות הסנכרון, כך שהוא ככל הנראה שינה משהו בהגדרות אצלהם או במרכזיה).

לדעתי בגלל החבילות החדשות שזמינות בשוק הם פשוט לא עומדים בעומס ועושים בכוונה תיעדופים כאלה ואחרים בתקווה שהרוב המכריע לא יתלונן יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^^^^^^^

אותו דבר אצלי

אחרי כמה ימים של צעקות..

כל פעם אומרים לי, בגלל שיש לך , בגלל שאתה משתמש בראוטר בלי תמיכה שלנו, בגלל והמון שטויות

גם אמרו לי להחליף ראוטר.

היו זה הסתדר, תוך 2 שניות בועידה, הטכנאי מבזק בינלאומי אמר לטכנאי מבזק לבטל אישהי חסימה!

עכשיו אני מוריד על 190 באמת במקום מהירות מגוכחת של 40 קילו בייט לשניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שעה וחצי התקשרתי לנטוויז'ן ענה לי טכנאי אמרתי לו את הבעיה הוא אמר לי שאני ישלח לו לינק להורדה שמורידה על פחות מהמקסימום שלחתי לו

הוא אומר לי להכנס לאתר שלהם להוריד קובץ בדיקה הורדתי וזה הוריד לי על 180 הוא אמר לי הכל טוב וזה אז אמרתי לו שבאתרים אחרים זה מוריד לאט

והוא אמר לי שהוא יגיד לתומך הראשי שיחזור אלי אם הוא לא חוזר אלי עוד חצי שעה אני יתחיל לאיים עליהם שאני יתנתק רק ככה יעלו לי את המהירות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...