כדורגל ופוליטיקה? לא בבית סיפרנו! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדורגל ופוליטיקה? לא בבית סיפרנו!

maverick

Recommended Posts

לא ראיתי שצלבו את ג'ורג' קלוני על זה שהוא קרא לממשל בוש 'משפחת סופראנו'.

מה אתה משווה בכלל? אני לא יודע מי יותר גרוע אתה או דרור

ועדיין לא הסברת למה אי אפשר להשוות

יש הבדל בין לקרוא לראש הממשלה טרוריסט לבין לקרוא לו מאפיונר (למרות שגם את זה עשו). יש לך ראיית עולם מאוד צרה ומקובעת (הערבים מסכנים, צריכים לרחם עליהם בלה בלה בלה). אולי כשתתגייס לצבא ותראה קצת "עולם אמיתי" קרוב תשנה את דעתך. ואם לא תשנה אז אתה יכול לשלוח לי אי-מייל

ל-dont_give_a_damn@hotmail.com.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להשוות? זו השוואה מעולה.

לכל אדם במדינה דמוקרטית יש זכות להביע את דעתו הפוליטית, ללא קשר למעמדו, תפקידו או מקצועו; כמו שיאיר לפיד יכול לבוא ולומר שהוא אינו מתכוון להצביע למפלגה מסוימת (כמובן שהוא לא יעשה את זה, כי אז הוא מראש מרחיק את תומכי אותה מפלגה מקהל הצופים שלו --> הרייטינג יורד), כך יכול גם כדורגלן עלום שם (אני לפחות לא שמעתי עליו) וכך יכול גם שר החוץ.

השיקול אם להביע דעה או לא זהו שיקול אישי של כל אדם - במקרה שהבעת דעה כזו או אחרת עלולה לפגוע בבן אדם (כפי שאתה עושה כאן כשאתה מחרים שחקן כדורגל בעקבות התבטאות פוליטית) הוא יעשה את השיקולים שלו ויחליט בעצמו - אף אחד לא יחליט בשבילו ולאף אחד אין זכות למתוח ביקורת על כך שהדברים נאמרו.

האם הת'רד הזה היה קיים לו אותו שחקן כדורגל היה קורא לראש הממשלה מאפיונר ו/או פושע? אני שם 100 שקל שכן.

אז למה ההשוואה לג'ורג' קלוני לא לא מתקבלת? אם כבר, אז הדוגמא של קלוני טובה בהרבה - הוא מוכר בכל רחבי העולם ובעל השפעה רבה, אבל למרות זאת אף אחד לא מעביר ביקורת על כך שהוא קרא לבוש ושות' מאפיונרים.

אתה בטוח שאלה "אנחנו" שבעד הנגד ונגד הבעד?

בדיוק כמו שלפרקליטה ברקוב'יץ יש זכות לומר את דעתה בנוגע לשרון, ובדיוק כמו שהיא עזרה/ניסתה למר אופירי פינסי "לגנוב" את השילטון במרמה.(אויי איזה אומללה )

אחת הדוגמאות היפיפיות לשחיתות ברשות השופטת , ו"מאפיה " טהורה.

עכשיו אני קצת שורק ונזכר במשפט "הוא זכאי".... (רמז לאריה דרעי).

למה דודי טופזי לא עושה תעמולת בחירות בתוכנית שלו? כי אסור לו !

מי שמרגיש שהוא אומן שיכול להשפיע בנושא הבחירות , ישלמו לו על מנת להופיע במשבצת קטנה בשעה מסויימת - משבצת תעמולת בחירות.

כל השוואה עם פריים טיימ של ארה"ב מיותרת ומטופשת היות ושיטת וחוק תעמולת הבחירות פה ושם רחוקים מזרח ממערב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נג'ואן גרייב - שחקן נבחרת לשעבר ושחקן בליגה לאומית (נדמה לי) - החליט להביע את דעתו הפוליטית ואת סלידתו מרוה"מ הנוכחי - אריאל שרון. "האנשים שבוחרים באריק שרון הולכים למות. שרון אחראי למוות של הרבה אנשים בסברה ושתילה. אנשים שיש להם את הכבוד לא שוכחים ואי אפשר לשכוח איש כזה" (ציטוט של גרייב מתוך ynet).

בקיצור מר' גרייב, אני אל חושב שדעתך הפוליטית צריכה להיות נחלתה של כולם אפילו שאתה שחקן כדורגל רם מעלה ( :lol:, מצטער לא יכולתי להתאפק). את הדעות שלך תשמור לעצמך כי הן בעלות חוסר עניין לציבור או בקיצור תתעסק בכדורגל ולא בדברים אחרים.

ynet

יש הבדל בין לקרוא לראש הממשלה טרוריסט לבין לקרוא לו מאפיונר (למרות שגם את זה עשו).

את הדברים האלה (ששרון אחראי לסברה ושתילה) טענה גם ועדה שמנעה ממנו להיות שר ביטחון.

כשראית(ם) שלתקוף אותו בקטע של 'דעתו הפוליטית לא צריכה להשמע' ועברת(ם) ל'בכלל לא לגיטימי מה שהוא אומר'.

בקיצור, ברור לי, לכם ולכל מי שקורא את זה, שאם שחקן של בית"ר היה אומר שהוא מצביע רק ביבי, הת'רד לא היה נפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעם הישראלי פוליטיקה היא דבר רציני והיא נמצאת בלב של כל איש ואישה, ואם מישהו שומע משהו שהוא לא אוהב יהיה צעקות עד הגג ,רק טיפש אמיתי יעז להגיד את הדעה האמיתית שלו במדינה הזאת, סתימת הפיות באה מכל הכיוונים מהימין ומהשמאל, דמוקרטיה? :lol: אני לא חושב :P .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעם הישראלי פוליטיקה היא דבר רציני והיא נמצאת בלב של כל איש ואישה, ואם מישהו שומע משהו שהוא לא אוהב יהיה צעקות עד הגג ,רק טיפש אמיתי יעז להגיד את הדעה האמיתית שלו במדינה הזאת, סתימת הפיות באה מכל הכיוונים מהימין ומהשמאל, דמוקרטיה? :lol: אני לא חושב :P .

דמוקרטיה זה לא בהכרח לקרא לראש הממשלה הנבחר - מאפיונר, פושע, סנדק וכ...

ודמוקרטיה זה לא בהכרח חופש הביטוי לקרא לרבין ז"ל - "בוגד".

תמיד שאחד המשתמשים רוצה "להרשים" ולהראות ידע הוא מביא את הטענה וממשיך וכותב ...."דמוקרטיה " ובסוף הוא יכתוב - אין כאן(כמובן דמוקרטיה).

נכון - יש "דמוקרטיה"( :P :-X) בסוריה, מצרים, ירדן, עיראק, באינדוקציה מירדן עד לסין (לא כולל הודו) תמצא רק דיקקטטורות.

אם נלך מערבה , תתאמץ עוד קצת ותמצא דמוקרטיות נאורות.

ואת אני מחשיב כדמוקרטיה נאורה , שלא מביישת אף מדינה אחרת בעולם.

כן אני יכול ללכת ברחוב ולצעוק אני מצביע "האיחוד הלאומי" או שאני מצביע "שינוי" וכמובן אני יכול לרוץ ולצעוק שאני מצביע "בל"ד" (למרות שלדעתי הם תומכים בטרור הפלסטיני , והייתי שמח אם הם היו עפים תרתי משמע מהכנסת).

אם אני יכול לצעוק , אז אני יכול ללבוש חולצה של מפלגה כזו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חופש הביטוי נכנס לקטוגורית של הדמוקריטה, במדינות שציינת חופש הביטוי בקושי קיים, ובדמוקרטיה לאף אחד אין זכות להשתיק אותך, חופש הביטוי אצלנו אולי קיים, אבל סתימת הפיות עדיין נמשכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהת'רד הזה ליגיטימי כך גם הבעת דעתו של גרייב אם אפשר לפתוח ת'רד ולהביע דעה על מה שהוא אמר בעד ונגד (לא שזה ישנה משהו או מעניין מישהו כן) אז למה לו אסור לפתוח את הפה ולהגיד מה בליבו ? בפרהסייה ? שיגיד ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...