כדורגל ופוליטיקה? לא בבית סיפרנו! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדורגל ופוליטיקה? לא בבית סיפרנו!

maverick

Recommended Posts

נג'ואן גרייב - שחקן נבחרת לשעבר ושחקן בליגה לאומית (נדמה לי) - החליט להביע את דעתו הפוליטית ואת סלידתו מרוה"מ הנוכחי - אריאל שרון. "האנשים שבוחרים באריק שרון הולכים למות. שרון אחראי למוות של הרבה אנשים בסברה ושתילה. אנשים שיש להם את הכבוד לא שוכחים ואי אפשר לשכוח איש כזה" (ציטוט של גרייב מתוך ynet).

בקיצור מר' גרייב, אני אל חושב שדעתך הפוליטית צריכה להיות נחלתה של כולם אפילו שאתה שחקן כדורגל רם מעלה ( :lol:, מצטער לא יכולתי להתאפק). את הדעות שלך תשמור לעצמך כי הן בעלות חוסר עניין לציבור או בקיצור תתעסק בכדורגל ולא בדברים אחרים.

ynet

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע בהבעת דעה?

הוא מנצל את ה"מעמד" שלו כשחקן כדורגל בכדי להביע את טרוניותיו כנגד המימסד. זה לא יאה ולא נאה. שיתעסק בכדורגל ולא בפוליטיקה. דעותיו הפוליטיות לא מעניינות אף אחד. אז מה אם הוא שחקן כדורגל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מביע דעה כזאת בגלל שהעיפו אותו מהנבחרת בגלל שהוא ערבי זה לפחות מה שהוא חושב

אז אם הוא חושב ככה שיסביר לי מה עושה ואליד באדיר בנבחרת?

גרייב אתה לא בנבחרת לא בגלל שאתה ערבי בגלל שאתה לא שחקן טוב מספיק לשחק בנבחרת!

ואללה כל ערבי שלא מקבל מה שהוא רוצה מתחיל לצעוק גזענות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מביע דעה כזאת בגלל שהעיפו אותו מהנבחרת בגלל שהוא ערבי זה לפחות מה שהוא חושב

אז אם הוא חושב ככה שיסביר לי מה עושה ואליד באדיר בנבחרת?

גרייב אתה לא בנבחרת לא בגלל שאתה ערבי בגלל שאתה לא שחקן טוב מספיק לשחק בנבחרת!

ואללה כל ערבי שלא מקבל מה שהוא רוצה מתחיל לצעוק גזענות!

יקירי, באדיר רצה להשתתף בתעמולה של חדש, ויעקב שחר לא אישר לו.

הכנסת לעצמך גול עצמי רק כשהזכרת אותו.

maverick, זכותו להגיד מה שהוא רוצה- אם העיתונות היתה נותנת לך במה, גם אתה היית מתבטא.

האמת שבמקרה הצצתי ב'רייטינג' של השבוע, ושם היתה כתבה על 'למי מצביעים הסלבריטיז'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

maverick, זכותו להגיד מה שהוא רוצה- אם העיתונות היתה נותנת לך במה, גם אתה היית מתבטא.

האמת שבמקרה הצצתי ב'רייטינג' של השבוע, ושם היתה כתבה על 'למי מצביעים הסלבריטיז'.

אני לא אעשה את כי הדעה שלי לא צריכה לעניין אף אחד והיא גם לא מעניינת אף אחד. זה כמו שלא מעניין אותי מה גדי סוקניק חושב על שרון, מופז, מצנע או כל אחד אחר. כל אחד שישאר בתחומו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אותי לא מעניין שדץ ודצה לא מצביעים לליכוד (או לפחות ככה הם אמרו)

אבל אפשר פשוט לא להקשיב, במקום להתלונן.

חבל שאתה לא מיישם את זה וחייב להגיב על כל דיעה ימנית שמוזכרת פה בפורום (בעד הנגד ונגד הבעד -זוכר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר לו להגיד מה שהוא רוצה.

מה בית"ר היא לא קבוצה תומכת ליכוד מובהקת ?

ספי ריבלין לא פירסם את העבודה (או שזה היה הליכוד ?)

מותר להם להגיד, אבל אף אחד אחד לא מכריח אותך להקשיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להשוות? זו השוואה מעולה.

לכל אדם במדינה דמוקרטית יש זכות להביע את דעתו הפוליטית, ללא קשר למעמדו, תפקידו או מקצועו; כמו שיאיר לפיד יכול לבוא ולומר שהוא אינו מתכוון להצביע למפלגה מסוימת (כמובן שהוא לא יעשה את זה, כי אז הוא מראש מרחיק את תומכי אותה מפלגה מקהל הצופים שלו --> הרייטינג יורד), כך יכול גם כדורגלן עלום שם (אני לפחות לא שמעתי עליו) וכך יכול גם שר החוץ.

השיקול אם להביע דעה או לא זהו שיקול אישי של כל אדם - במקרה שהבעת דעה כזו או אחרת עלולה לפגוע בבן אדם (כפי שאתה עושה כאן כשאתה מחרים שחקן כדורגל בעקבות התבטאות פוליטית) הוא יעשה את השיקולים שלו ויחליט בעצמו - אף אחד לא יחליט בשבילו ולאף אחד אין זכות למתוח ביקורת על כך שהדברים נאמרו.

האם הת'רד הזה היה קיים לו אותו שחקן כדורגל היה קורא לראש הממשלה מאפיונר ו/או פושע? אני שם 100 שקל שכן.

אז למה ההשוואה לג'ורג' קלוני לא לא מתקבלת? אם כבר, אז הדוגמא של קלוני טובה בהרבה - הוא מוכר בכל רחבי העולם ובעל השפעה רבה, אבל למרות זאת אף אחד לא מעביר ביקורת על כך שהוא קרא לבוש ושות' מאפיונרים.

אתה בטוח שאלה "אנחנו" שבעד הנגד ונגד הבעד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא להשוות? זו השוואה מעולה.

לכל אדם במדינה דמוקרטית יש זכות להביע את דעתו הפוליטית, ללא קשר למעמדו, תפקידו או מקצועו; כמו שיאיר לפיד יכול לבוא ולומר שהוא אינו מתכוון להצביע למפלגה מסוימת (כמובן שהוא לא יעשה את זה, כי אז הוא מראש מרחיק את תומכי אותה מפלגה מקהל הצופים שלו --> הרייטינג יורד), כך יכול גם כדורגלן עלום שם (אני לפחות לא שמעתי עליו) וכך יכול גם שר החוץ.

השיקול אם להביע דעה או לא זהו שיקול אישי של כל אדם - במקרה שהבעת דעה כזו או אחרת עלולה לפגוע בבן אדם (כפי שאתה עושה כאן כשאתה מחרים שחקן כדורגל בעקבות התבטאות פוליטית) הוא יעשה את השיקולים שלו ויחליט בעצמו - אף אחד לא יחליט בשבילו ולאף אחד אין זכות למתוח ביקורת על כך שהדברים נאמרו.

האם הת'רד הזה היה קיים לו אותו שחקן כדורגל היה קורא לראש הממשלה מאפיונר ו/או פושע? אני שם 100 שקל שכן.

אז למה ההשוואה לג'ורג' קלוני לא לא מתקבלת? אם כבר, אז הדוגמא של קלוני טובה בהרבה - הוא מוכר בכל רחבי העולם ובעל השפעה רבה, אבל למרות זאת אף אחד לא מעביר ביקורת על כך שהוא קרא לבוש ושות' מאפיונרים.

אתה בטוח שאלה "אנחנו" שבעד הנגד ונגד הבעד?

אני לא מחרים אותו בגלל דעתו הפוליטית (אני מחרים אותו כי הוא שחקן גרוע, אבל זה לא קשור) אלא אומר שעתו לא מעניינת ולא צריכה לעניין אף אחד. שישמור אותה לעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שצלבו את ג'ורג' קלוני על זה שהוא קרא לממשל בוש 'משפחת סופראנו'.

מה אתה משווה בכלל? אני לא יודע מי יותר גרוע אתה או דרור

ועדיין לא הסברת למה אי אפשר להשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...