איך ניתן לאבחן מהו נפח המידע המקסימלי שניתן להגיע אליו ב over burn - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לאבחן מהו נפח המידע המקסימלי שניתן להגיע אליו ב over burn

Culandur

Recommended Posts

תראו הצלחתי לעשות Over Burn עם צורב MSI 32X10X40

ומדיות Benq X32

כרגע צרבתי במהירות X16

וה OverBurn הוסיף תוספת קטנה של 20 מגה

מה אתם אומרים זה היה שווה את זה?

אני חושב שלא.

ה OverBurn קצת הרס את הדיסק

טוב הנה ההוכחה:

http://planet.nana.co.il/zvib3/Overburning%2EPNG

והרצתי גם ScanDisc בשביל לבדוק עם הדיסק תקין:

http://planet.nana.co.il/zvib3/ScanDisc%2EPNG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא כאשר רוצים לצרוב למשל סרט שתופס 720 מגה ויש דיסק של 700 מגה ואז מה עושים ?

הולכים לקוסם... (דוחסים אותו שוב, ואם עשית פשע והורדת אותו - אז תדע שאף אחד לא מפיץ סרט גדול יותר מדיסק וסביר להניח שאם זה המקרה אז קראת את הגודל בקילובייט (בערך 735,000 בדיסק 80 דק') לעומת מגהבייט (בערך 702 בדיסק של 80 דק')

BENOR - זה לא האוברברן שהוסיף 20 מגה - אלא אתה, אתה קבעת כמה להוסיף - אם תחזור כמה פוסטים אחורה תראה שההמלצה שלי היתה באזור ה 10 מגה (לדיסקים של 80 דקות) עם טווח בטוח יותר של 5, בייחוד עם מדיות זולות (כמו ה BENQ למרות שהן נראות לא רעות), פשוט צריך קצת ידע - זה הכל , לא פלא שתוספת של 20 הרסה את הצריבה.

אני משתמש באוברברן שיש לי עוד מספר מועט של מגהבייטים להוסיף - אני כמעט אף פעם לא צורב אם זה מעל 7 ליתר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא משתמש באוברברנים אלא אם כן האוברברן מוצהר על גבי המדיה וזהו אוברברן ששווה את הקניה המיוחדת של המדיה. למרות שאין לי כל שימוש בזה והפרש המחיר בכלל לא קיים, מהנסיון שלי. איך שלא יהיה פעם צרבתי סרט עם אוברברן של כ30מגה וכונני תקליטורים בקושי שקראו לי את הדיסק, רק כוננים ספציפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, צריבות אוברברן לא פוגעות בביצועי הצורב. כאילו, מה זה בדיוק? פשוט הצורב צורב יותר מידע, נורת הלייזר אשר כותבת את המידע על הדיסק פשוט עובדת שעות (") נוספות. יכול להיות שזה דווקא כן פוגע, יעני בגלל שהלייזר פועל יותר זמן בלא-הפסקה, אבל גם זה לא כי ישנם שילובים של צריבה-אחר-צריבה או צריבה על מדיות עתידיות שיהיו יותר גדולות, מה שנוגד את הנקודה שלי.

ובקיצור, זיינתי המון בשכל והגעתי לנקודה ממנה התחלתי. בכל אופן המשפט הראשון הוא משפט מפתח והוא מסכם את כל הפסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...