איך ניתן לאבחן מהו נפח המידע המקסימלי שניתן להגיע אליו ב over burn - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ניתן לאבחן מהו נפח המידע המקסימלי שניתן להגיע אליו ב over burn

Culandur

Recommended Posts

File > Preferences > Expert Features > ... סמן V באופציה השניה (Enable overburn 'disk-at-once' burning).

תחת Maximum CD Length תבחר.. 99min, 59sec, 74frm (ואח"כ תאשר את הדבר כמובן..)

עכשיו, אם לא כתוב לך על המדיות בכמה MB אוברברן הן תומכות, אתה לא תדע (לפי איך שאני זוכר) לעולם, אבל תוכל להשתמש בזה בכל אופן. כשאתה צורב, פשוט תבחר את החומר שאתה רוצה לצרוב, תבחר כשיטת צריבה את Disk-At-Once ותצרוב. אם תופיע לך הודעה שאין מקום על הדיסק, אז כנראה שעברת את המאקסימום Capacity כולל את נפח הOverburn. מה אז? פשוט תוריד חומר.

בכל אופן בDisk-At-Once אתה יכול לצרוב הכל חוץ משימוש בMultisessioning.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוגבל ע"י הצורב והמדיה ואתה תקבל את הנמוך מביניהם

מדיה: למשל 700מ"ב של חברה אחת אפשר 720 ושל אחרת 705 אפשר לבדוק בלי לצרוב מאמצעות צריבת ניסיון Simulation

צורב: תחפש ב: http://www.medeainternational.com/info/90min.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנשים לא עונים על השאלות ששאלתי?

לא שאלץתי איך לעשות OB שאלתי איך ניתן לאבחן

אתה יכול להיות גם יותר נחמד וגם יותר סבלני. גם אם לא ענו לך בדיוק על מה ששאלת אתה יכול לנסות ולכוון ולמקד יותר את השאלה או לחכות שתבוא תשובה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, אם לא כתוב לך על המדיות בכמה MB אוברברן הן תומכות, אתה לא תדע (לפי איך שאני זוכר) לעולם, אבל תוכל להשתמש בזה בכל אופן. כשאתה צורב, פשוט תבחר את החומר שאתה רוצה לצרוב, תבחר כשיטת צריבה את Disk-At-Once ותצרוב. אם תופיע לך הודעה שאין מקום על הדיסק, אז כנראה שעברת את המאקסימום Capacity כולל את נפח הOverburn. מה אז? פשוט תוריד חומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אנשים לא עונים על השאלות ששאלתי?

לא שאלץתי איך לעשות OB שאלתי איך ניתן לאבחן

טוב נו אבל הוא צודק, ואכן קצת ביבלו אותו (ומה שמדאיג אותי זה שגם קצת בילבלו והטעו אחרים שקוראים) אז מספר דברים :

1)אין כמות מקסימלית קבועה לכל דיסק אפילו מאותו סוג או סידרה, יש ממוצע של הצלחה.

2)מן הסתם אף מדיה לא כותבת על עצמה כמה אוברברן היא מאפשרת (זה קצת מגוחך) - אף חברה לא תפתח דלת לצרות במוצרים שלה ולצריבות לא טובות.

3)בד"כ במדיות של 80 דקות מדובר על עוד דקה (~10MB) אבל 5 מגה זה טווח יותר בטוח.

4)כמובן שיש דרכים לבדוק זאת , הכי פשוט - תעשה מה שהוזכר כאן - תצרוב בSIMULATION בלי צריבה פיסית וסגירה של הדיסק - תעלה כל פעם ב 4 מגה או קצת פחות ותראה לאן אתה מגיע, בכל מקרה הסכום הגבולי זו לא אינדיקציה שאכן הצריבה תהיה טובה (בדיוק כמו אוברקלוק) לכן תוריד קצת מהכמות המקסימאלית שקיבלת.

-דרך נוספת - עם התוכנת צריבה NERO מגיעה תכנה בשם CDSPEED שתוכל להוריד בחינם- שם באחד התפריטים יש OVERBURN TEST שעושה בדיוק מה שרצית.

5) אם אתה לא צריך אל תשתמש באוברברן !! הדבר בעיקרון לפעמים לא בריא ויכול לגרום לבעיות, זה לא קריטי אבל אם לא צריך אז לא כדאי.

6)בהצלחה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ice2k, סעיף2 מדבר אליי אז רק לציין שיש מדיות שכתוב עליהן, אך לא סתם, אלא מדיות שיש להן נפח תוסף לא קטן (80-200מגה) וזוהי למעשה ההתמחות שלהם ועל כך זה מצוין על המדיה ו/או על אריזתה. בכל אופן ברור שלא כתוב על כל מדיה כמה אוברברן יש לה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נייק - אפילו אותי הצלחת לבלבל עם המשפטים שלך , תנסה להיות יותר ממוקד :)

אני יודע לאיזה מדיות אתה מתכוון - מדיות של 90 ו 100 דקות, נכון שתאורטית זה כתיבה במצב אוברברן - אבל לא זה למה שהבחור התכוון ולא לזה המושג בתכלס מתכוון - אז אנא דייק בתשובותך או תן פירוט מלא (שוב - רק טיפ , אני מעריך את הידע שלך, פשוט דואג לאחרים שקוראים). מה שהמושג אוברברן בתכלס מתייחס אליו הוא כמו - להשיג יותר מקום ממה שהמדייה טוענת שהיא מכילה (על העיקרון שתמיד יש איזה "רצועת בטחון" בקצה), סה"כ אני מאמין שהשואל שלנו לא בן 4 והוא יודע לקרוא כמה כתוב על הדיסק ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר, בלבלת אותי לגמריי. בכל אופן תנסה לגרום לי להיראות כאילו אתה מעריך את הידע שלי ואל תגיד לי את הדברים הברורים הללו (בהודעה הזו ובהודעה האחרת לגבי צריבות האאודיו..). בכל אופן תודה רבה שאתה עוזר ומתקן אותי, אתה תורם הרבה. שיהיה לך לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...