ביקורת קטנה על הביקורת של המהרת ה-E4300 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת קטנה על הביקורת של המהרת ה-E4300

shimon23

Recommended Posts

בביקורת צוין לגבי גוף הקירור: "כמו כן, הקירור שהורכב לטובת המערכת אינו אוויר סטנדרטי, שכן עמלנו רבות בביצוע שיפצור מסיבי לגוף הקירור הפופולרי - Scythe Infinity." לדעתי היה הרבה יותר טוב לעשות את הביקורת עם גוף סטנדרטי, ולא משופצר על מנת להראות לקהל הרחב

למה לכאורה כל אחד מהם יכול להגיע. לפי מיטב הבנתי זוהי מטרתם של ביקורות/מדריכים אלו להמליץ לקהל הרחב, כיצד לקבל את

התמורה הטובה ביותר לכסף. מה שנעשה בביקורת בפועל הוא יותר ניסיון לשבור שיא/להראות יכולות שזה פחות רלוונטי ומועיל לכולם

מאשר הצגה של כיצד ניתן לעשות OC סטנדרטי לאותו מעבד.

לסיכום, לדעתי הכיוון שצריך ללכת עליו בביקורת הקרובות הוא כיצד ניתן לעשות פעולה כלשהי/לקנות רכיב מסוים הרלוונטית לקהל הרחב ביותר אליו ניתן להגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו ביקורת שמיועדת לקהל הרחב,במיוחד בגלל ה-4300 שהוא מעבד "תקציבי" שמיועד ל-OC

הקירור שהורכב סטנדרטי סה"כ ואני מניח שמדובר בקירור שפשוט הוסף לו עוד מאורר או משהו כזה. זה לא שלקחו מערכת מיים או גז.

כמו שעושים כתבה על מכונית חדשה שהגיעה לארץ,הם לא בודקים אותה רק במהירות של 110-120 קמ"ש כי זה מה שרלוונטי לארץ.

חלק מהביקורת צריכה להראות מה מקס' היכולת - כל אחד צריך להסיק פחות או יותר לאיזה תדר הוא יגיע עם לא משופצר או עם סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אומר שביקורת מטרתה לבדוק את המוצר מאספקטים שונים, הן מבחינה מקצועית, והן דרך עיני הלקוח.

כל רכיב אלקטרוני(ובפרט מעבד) עומד בפני עצמו, ולא ניתן להסיק מהפרט אל הכלל. בעוד שמעבד אחד יגיע רחוק יותר באוברקלוק, אחיו עלול להכשל בשלב מוקדם יחסית. ניתן בסה"כ להצביע על מגמה, וזאת הובהרה בביקורת - הדגם המדובר מסוגל להגיע לתדרים מרשימים ביותר, ובמקרים מסויימים אף להתעלות על כל דגם אחר בארכיטקטורת ה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת מעולה מכול הבחינות בתצורה כלכך טובה שאיפלו יש הסברים על פליטת החום במעבדי הAD שמאוד מסובחת ומסורבלת למישתמש התמים ממליץ לכולם ליקרוא את החלק של "ההעשרה"

http://hwzone.co.il/reviews/e4300/11/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צודקים.

אבל בביקורת צויין שניתן לעשות למעבד הזה OC בקלות יחסית ועם זכרונות 667 ולוח אם (שטוב ל-OC) פשוטים.

מצד שני, הם עשו עם מאוורר משופצר, ייעודיים ל-OC ולוח שמצטיין ב-OC. כל השיפורים האלה מעלים את המחיר של המחשב שהם מנסים להציג לטווח השוק הגבוה (המארז היה גם פתוח).

אם הם היו עושים OC למעבד עם 667 או אפילו 800 פשוטים ולוח DS3 וקירור סטוק מול משופר, שגם איתם הוא מסוגל להגיע לביצועים גבוהים, הם היו נותנים הרבה יותר מידע לרוב הקוראים. לא כל קורא של ביקורת כזו הוא אובקלוקר מנוסה.

היתה הרגשה שחסר. אפשר היה לציין את המתחים (אם כבר מדברים עליהם) ויחס . הכתבה היתה יכולה להיות הרבה יותר אינפומטיבית.

כתבות שלוקחות את המעבדים למקסימום שלהם יש בשפע.

מה שכן, ההסבר על חישוב הטמפ' היה מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייל תודה לך על המחמאות. אכן נעשה מאמץ ללכת צעד קדימה ולספק ביקורת שתספק את סקרנותו של המשתמש המצוי, אך גם תגרה את יצר הלמידה של המנוסים בתחום.

T-Better - בביקורת נאמר שחומרה זולה יכולה להניב מכובד לאיזור ה-3 ג'יגה, ובקלות. אשמח אם תבהיר היכן בדיוק ראית שנאמר שכל משתמש יגיע בוודאות ל3.7-3.8 ג'יגה.

כמו כן, עניין המתחים אינו רלוונטי כלל וכלל, שכן כל מעבד הינו שונה.

לגבי היחסים - נעשה שימוש ביחס 1:1, כך שכל 800 פשוט היה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אותי. לאטענתי שהם מטעים את הקוראים, פשוט אני חושב שחלק גדול מהקוראים ירצו לראות את ביצועי ה-OC המקסימליים (היציבים) של המעבד הזה עם חומרה זולה יותר.ציון המתחים עוזר לאנשים שמעולם לא עשו OC, יש לציין שאין להסתמך על זה. פשוט יש אנשים שיש להם אי יציבות אחרי העלאת 10MHZ לבאס שישר רצים להעלות את המתח ומסכנים את המעבד.

אני די חדש ל-OC ועד היום לא מצאתי ביקורת או מדריך שמספקים מספיק מידע כדי לעשות OC יחסית בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה OC זה ניסיון והרבה!

ובלי ניסיון לא תגיע לאף מקום אם תמשיך ללכת שלב שלב לפי המדריכים כמו תוכי תוכי לא תגיע כלכך רחוק

חשוב לישמור על אמצעי זהירות כן?

אבל גם לקחת סיכונים תנסה גם לבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי אותי. לאטענתי שהם מטעים את הקוראים, פשוט אני חושב שחלק גדול מהקוראים ירצו לראות את ביצועי ה-OC המקסימליים (היציבים) של המעבד הזה עם חומרה זולה יותר.ציון המתחים עוזר לאנשים שמעולם לא עשו OC, יש לציין שאין להסתמך על זה. פשוט יש אנשים שיש להם אי יציבות אחרי העלאת 10MHZ לבאס שישר רצים להעלות את המתח ומסכנים את המעבד.

אני די חדש ל-OC ועד היום לא מצאתי ביקורת או מדריך שמספקים מספיק מידע כדי לעשות OC יחסית בטוח.

באתר יש מדריך מפורט ומצויין ל-OC. אי אפשר בכל ביקורת להמציא את הגלגל מחדש ולהסביר את המושגים הבסיסיים. בשביל זה יש את המדריכים באתר ואת הפורומים.

ציון המתחים יכול רק לעשות נזק למשתמשים חדשים, שאינם בעלי ניסיון או הבנה על מה נחשב מוגזם ומה נחשב מעט מדי. דוגמא אחת אינה יכולה להעיד על הכלל.

רק לסבר את אוזנייך - במקרה הזה גם חומרה זולה יותר הייתה 'עושה את העבודה' כמעט באותה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...