שאלה ממש חשובה !! למבינים בסאונד. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה ממש חשובה !! למבינים בסאונד.

Fungus Funk

Recommended Posts

שלום !

יש לי את ה - X-Fi XtremeMusic ויש לי את הרמקולים Inspire GD 580 5.1 .

http://www.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=25&product=9137&nav=0

עכשיו יש את הדבר הזה שקיבלתי עם הרמקולים, מן רסיבר כזה או לא יודע איך לקרוא לזה ... שאם תראו באתר יש לו גם כמה יכולות פיענוח או משו.

שאליו מתחברים בעצם הרמקולים, יש לו ארבעה חיבורים - 2 אנלוגי [ירוק/שחור/כתום], [אדום/לבן], 2 דיגיטלי - קואקסיאלי ואופטי.

אליו מתחבר הפלייסטיישן 2 בחיבור אופטי, הממיר של HOT בחיבור אנלוגי [אדום/לבן].

אליו גם מתחבר הכרטיס קול וכל ספריית הוידאו, ומשחקים.

השאלה שלי עם איזה חיבור עדיף לחבר את הכרטים לרסיבר הזה ולרמקולים בעצם.

ל - X-Fi יש יציאה אנלוגית [ירוק/שחור/כתום] ויש את מה שיכול להיות גם הכניסה למיקרופון וגם היציאה הדיגיטלית.

מאז שקיבלתי את הכרטיס השתמשתי בחיבור זה ישירות מן הרמקולים ולא דרך הרסיבר.

אך עכשיו קיבלתי אוזניות MDR-V700 [מעולות ד"א] והחיבור של הרמקולים תופש את הכניסה של האוניות [החוט הירוק],

ניסיתי לפצל את אותו חיבור בעזרת מפצל פשוט של אזניות את זה לא מסתדר חלק.

משום מה יש באפשרויות התוכנה של הכרטיס אפשרות לזהות חיבורם של ומצב מוגדר מראש אפילו,

עם ווליום בנפרד מהרמקולים ואפילו אפשרות להשתיק את הרמקולים והאוזניות בלי קשר אחד לשני אך אני לא הצלחתי לממש אופציה זו.

יש גם את היציאה הדיגיטלית שבעזרת מתאם מיוחד אני יכול לחבר לכניסה הקוקסיאלית של הרסיבר הזה,

מה שדיי מבאס הוא שאם אני משתמש בחיבור זה הוא תופס לי את הכניסה של המיקרופון =/ אבל אוזיות יותר חשוב.

אני מחבר בחיבור דיגיטלי לרסיבר הזה אז והוא מחובר לרמקולים בחיבור האנלוגי.

עכשיו יש לי שתי אפשרויות לחיבור האוזניות, או לרסיבר הזה או לחבור הירוק שבכרטיס [לאן שהיו מחוברים הקדמיים]

אך עדיין התוכנה של הכרטיס לא מזהה אותם.

בקיצור רציתי לדעת מה פשר של כל חיבור מבחינת [אנלוגי או דיגיטלי] !?

איזה חיבור עדיף ל-מה בכלליות וכל העניין של נטל עיבוד צליל, האם זה משנה איזה חיבור דיגיטלי או איזה חיבור אנלוגי ,

ואיך אתם ממליצים לי לחבר את הכל, חיבור אנלוגי מהרמקולים ישירות לכרטיס או לרסיבר וממנו חיבור קוקסיאלי לכרטיס !?

בעיקרון מה שמאוד חשוב לי שהסאונד של המוזיקה יהייה אופטימלי וברמה הכי גבוהה, אני שומע בעיקר טראנס פסיכודאלי,

מוזיקה עטורת כל סוגיי הצלילים ברמות הכי גבוהות של הצליל, ומתכנן גם לערוך בעתיד בעזרת המחשב והכרטיס קול בין היתר.

** אם מישהו נתקל או יכול לעזור לי בבעיית האוזניות עם כרטיס זה אני אשמח לשמוע !!

ד"א אני דיי מאוכזב למספר הכניסות והיציאות המועטות של הכרטיס הזה ביחס למחירו ורמתו בשוק,

לפניו היה לי את ה - Audigy 2 NX [חיצוני] חביב לצערי הרב הלך לעולמו =/

בעל 2 כניסה ויציאה אופטיות כניסה ויציאה אנלוגיות ויציאה קוקסיאלית שגם מבחינת היה לו רע ולא רחוק מה - Xtreme, השינוי הגדול הוא מבחינת אפשרויות .

עכשיו אני יכול לבחור בין 3 אפשרויות [בידור/מוזיקה/משחקים] שלכל אחת בחרתי וכיוונתי את הסאונד מראש.

בתודה רבה מראש לכולם !! :xyxthumbs:

אחלה פורום, תמשיכו ככה ... :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...