עוד בעיות עם 012/כבלים/ערוצי "זהב" - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד בעיות עם 012/כבלים/ערוצי "זהב"

odedn

Recommended Posts

לאחרונה ניכר יתרון חדש באינטרנט כבלים שלי מ-012:

כל חצי שעה בערך, אם אני לא גולש, החיבור הופך "מת" זאת אומרת לא מתנתק, אלא פשוט לא עובד יותר.

מעין TIME OUT שכזה.

(זה חכם: רק אם תנסה לגלוש, אז תבחין שזה לא עובד- החייגן עדיין מחובר).

אם מתנתקים ומתחברים מחדש, (לא צריך REBOOT ) זה מייד עובד, כל פעם.

אני לא מאמין שזו בעייה טכנית, אלא מדיניות מכוונת, מכיוון שזה **רק** קורה אם לא גולשים פרק

זמן מסויים. אם גולשים כל הזמן או מורידים משהו גדול, זה לא מתנתק.

ה- Automatic disconnect שלי ב- Win2k מכוון ל-8 שעות אז הבעייה לא בזה.

הם מבטיחים "אינטרנט כל הזמן", אבל כנראה זה קצת לוחץ להם על השרתים ממש לקיים את זה....

כנראה גם היו להם תלונות מאיגוד היבואנים הישראלי שהם מקיימים יותר מדי את ההבטחות של הפרסומות שלהם.

הבעייה שלי עם זה (חוץ מהשקרים בפירסום) היא שאם עובד במשרד שלא מכיר את הבעייה, בא לו לבדוק דואר אחרי חצי שעה של

חוסר פעילות, תוכנת הדואר נתקעת! כי החיבור עדיין פועל אבל לא מעביר נתונים! OUTLOOK לא יודע להתמודד

עם תחמנות ישראלית כזו ולנתק ולהתחבר מחדש בעצמו. אני מניח שאם ארצה לפתוח אתר FTP קטן להעברות קבצים גדולים

למספר אנשים מוגבל שלא יכולים לקבל אותם במייל, הבעייה הזו תפריע.

אך יש פתרון כנראה, תוכנה שנקראת KEEP IT ALIVE, שוכנת בזכרון,

מבצעת "דיפדוף וירטואלי" באתר אינטרנט אקראי כל 5 דקות, כדי ש-012 יחשבו שאני עדיין גולש.

דופק להם את ה BANDWIDTH? נכון, אבל שיגידו במסעי פירסום שלהם שכל חצי שעה מתנתקים

אם אין פעילות!

http://www.pclightning.com

התקנתי את זה ומאז זה לא מתנתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להגיד שההגדרות הברירת מחדל בתוכנה KEEP IT ALIVE הנ"ל לא עובדות,

צריך ללכת ל- OPTIONS ולבחור:

interval- של 8 דקות

Get a web page - action

Start keep it alive when windows boots up - start up

אפשר גם (אבל לא נחוץ) ללכת ל-WEB LIST ולהכניס אתרים "קלים" יותר לדיפדוף ה"מחייה" האוטומטי במקום

האתרים הכבדים שנבחרו - CNN, IBM, וכו', כדי לרחם (בכל זאת) על ה- BANDWIDTH של 012.

אני שמתי , WALLA ו-YAHOO.

אם הבעייה הזו לא מופיע אצל כל המנויים של 012 בכבלים, אז אולי 012

"בוחרים" רק משתמשים כבדים כמוני ועושים להם TIME OUT נסתר כנ"ל כל חצי שעה כדי להרגיע אותם...

בכל מקרה, בסוף תקופת הנסיון, כנראה אני אעבור ל- ADSL.

אגב איך יודעים איזה מרחק בדיוק אני מהמרכזיה של בזק? האתר שלהם אומר שאני יכול להתחבר, אבל שמעתי שככל שרחוקים

יותר מהמרכזיה המהירות יורדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תודה, אני לא מבלה יותר שעות על חיוג ל - 03 באמצע היום על חשבוני (זו לא שיחה מקומית בשבילי).

אם זה לא עניין קריטי, אני משתדל לא לדבר איתם בכלל. אם אני רוצה לכעוס אני פשוט קורא עיתון, זה רק עולה 3 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי להשבית שמחה, אבל אחרי כמה ימים שתוכנת ה- KEEP IT ALIVE הצליחה לעבוד יופי, שוב החיבור מתנתק כל שעה בערך...

אני פשוט לא מאמין אבל כנראה 012 או ער"ז מושיבים אנשים כל הזמן במאבק נגד הפטנטים שהמשתמשים המסכנים מוצאים

כדי לקבל את התמורה המובטחת לכספם, הם כנראה מנתחים את פרופיל השימוש של כל המשתמשים, כדי לראות למי

אפשר לסגור את השיבר כדי שאפשר יהיה לפתוח אותו למצטרפים החדשים...

אולי בכלל הם רכשו פס של 33.6 לארה"ב ומוכרים אותו כ - 4 גיגה בשיטה של הגשש, לפי השיר הידוע... "עובדים עלינו, בחורף, בקיץ, בצהרים..."???

ההמנון שצריך להחליף את התקווה... :)

מישהו אמר כאן שזו "בעייה זמנית"... ובכן... אשרי המאמין... "בעייה זמנית" זה גם מה שעראפת ואיראן אומרים על מדינת ...

זה מרגיז אותי נורא שבחודשים הראשונים קיבלתי חיבור שעבד שעות ללא הפסקה (כמעט כמו בפרסומות!) עכשיו יש לי רק

"מדי פעם". לי אישית זה לא מפריע, אבל לעובדים במשרד שנבהלים מזה ש OUTLOOK מפסיק לעבוד כל הזמן... מזל שאני

לא אדם אלים...

רציתי להוסיף שאלו בינתיים רק חשדות לא מבוססים, עד שאצליח להוכיח אחרת. אבל הבעייה האובייקטיבית קיימת ומכעיסה מאוד.

אני חסר אמונה לחלוטין בשירות של חברות האינטרנט, ולכן הסיכויים שאעבור לחברה אחרת לא רבים. לדעתי כולם אותו דבר,

בגלל זה הם כל כך מתאמצים לסבך את שיטות החיוב והמבצעים, ולחלק את התשלום לשתי חברות (ספק וחברת תשתית) כדי שיהיה קשה מאוד להשוות ביניהם ולהיוכח שאין הבדלים גדולים בעלויות שוטפות לשלוש שנים. גם הטבלה שהתפרסמה לאחרונה ב"הארץ" מבלבלת

כי היא משווה עלויות לשנתיים, שכוללות את השנה הראשונה שייש בה כל מיני גימיקיים, זה לא תמיד משקף. העלות האמיתית

היו צריכים לקחת **רק** מהשנה השנייה ואילך, (ש- YES למשל לא מפרסמים באתר שלהם בכלל, זה סודי כנראה)

כדי לסנן החוצה את כל הבלופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם ADSL ו012 , וכל פעם יש ניתוק מהרשת , כלומר אין פינג לשום אתר כמעט ...

אני עובד עם ה Alcatel Pro שתמיד מחובר , ושיש את הקטע של הניתוק עדיין יש לי כתובת IP מהספק ואני יכל לעשות Ping לDNS ...

אבל חלק מן האתרים אני לא יכל להיכנס , אני יכול להיכנס חלק מן האתרים .

שמתי לב שאני לא יכל להיכנס לאתר HWzone באותו רגע, וחלק קטן מאוד לאתרים שונים ...

ולאתרים בחו"ל בכלל אין סיכוי .

הניתוקים האלו קורים דיי הרבה והחיבור בדרך כלל חוזר אחרי כמה דקות ...

כנראה 012 עושים זאת על מנת לשמור על הפס שלהם כי אני חושב שהם בזמן האחרון יש להם יותר מידי משתמשים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...