חבר'ה יש לי בעיה ואני רוצה עזרה בבנית הפיתרון (לא קשור למחשב) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר'ה יש לי בעיה ואני רוצה עזרה בבנית הפיתרון (לא קשור למחשב)

moshe55501

Recommended Posts

אני רוצה לבנות מכונה קומפקטית וזולה שתנביט לי אוטומטית זרעונים יש לי קישור למכונה אמיתית שכרגע הולכת בשוק אך מחירה מאוד גבוה ורציתי לבנות מכשיר כזה שיעשה לי את העבודה הינה המכשיר

http://www.newhorizon.co.il/sprouter_buyers_guide.php?language=he

האם אני יכול לבנות משהו בסיגנון והאם מישהו יכול לעזור לי בתיכנון מעגל ורכיבים

תודה ויום טוב לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי

שמע, אם אתה רוצה לבנות משהו כזה, אתה צריך לתת משהו קצת יותר רציני מדף פירסום מכירות. אתה צריך לתת תיאור קצת יותר מפורט של מה היא עושה בדיוק, איזה מתח היא צורכת, מה הגודל שלה ועוד נתונים דומים. אם אתה רוצה לעשות מכונה כזאת, אתה צריך להתחיל מכתיבת מפרט של התכונות שלה. מה שמופיע באתר לא מסביר מה המכונה ממש עושה, אלא רק מה מתקבל בסוף הפעולה.

רק ככה אפשר יהיה לעזור לך עם דברים כמו מעגלים חשמליים - כשנדע מה הם אמורים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהיסתכלתי.. המנבטה משקה את הנבטים כל 3-4 פעמים בשבוע...

תראה... אתה תצטרך פה מנוע ומשאבה, חבית בשביל זה, בנית מעגל... יכול להיות שההוצאות יהיו קרובות למחיר עצמו..

ואת החלק שמפזר מים מעל הנבטים יהיה קשה לך למצוא.

אתה בטוח שאתה רוצה להיכנס לבניה של הדבר הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעון השקייה יעלה לו גג 100 שקל

אם המערכת הנבטה הזאת עולה איזה 150 שקל שיקנה אותה

אם לא אז שיבנה

הוא ביקש איך לבנות אחת כזאת וזה ממש פשוט...

יש לך היום בשוק מערכות יותר מתוחכמות שהם יודעים מתי צריך להשקות וזה עולה איזה 300 שקל.... (מערכות עם חיישני לחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

קיים ממטיר קטן אותו תוכל למצוא בכל חנות שמיתעסקות בצנרת והשקייה או אפילו במשתלות ממטיר זה

משפריץ מים בכמות קטנה וב 360 מעלות. ועלותו כמה שקלים בודדים זה לגביי הממטיר

וכמו שנאמר בתשובה לשאלתך קיימים מחשבי מים זולים הפועלים עיי פשוטות וזהו מה שנישאר לך זה לחבר צינור השקייה למחשב

ולמחשב את הממטיר ויש לך את הפיתרון . מה שנישאר לך רק למצוא חבית ואני הייתי ממליץ לך לחפש חבית פלסטיק שכן היא איננה מחלידה

מקווה שעזרתי ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...