עוד פליטת פה מתוקשרת של האימפטנט שמנהל את המדינה. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד פליטת פה מתוקשרת של האימפטנט שמנהל את המדינה.

shuy

Recommended Posts

הוא אמר לעיתון גדול בגרמניה שניתן לעצור את תוכנית הגרעין האירני באמצעים צבאיים, בשיחה עם כתב העיתון אף השתמש הטמבל שלנו במספרים מדוייקים דבר שרמז על תוכנית קיימת לתקיפת אירן.

ברגע שהעניין עשה כותרות באירופה (כמו שצריך להיות כשמנהיג מדינה רומז רמז דק כמו פיל על כוונה לתקוף מדינה אחרת) חזר בו הטמבל שלנו וטען כי הכתב "המציא" את העניין.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3393079,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפש הוא לא, אבל פוליטקאי הוא כן. הוא לא מספיק מוכשר בדברים החשובים באמת, והוא מאידך מאוד מוכשר ביצירת קשרים תועלתנים, בעסקאות של יד רוחצת יד בתחום האפור וברטוריקה - וזה מה שצריך בשביל להיות ראש ממשלה או חבר כנסת. וזה כמעט בכל העולם אם להיות כנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אסון מהלך על 2 למדינה שלנו

כל יום שעובר הנזק שהוא גורם הולך וגודל כי מי שבא איתו במגע מגלה את השחצנות והתפקוד הלוקה שלו.

אני מאוד מקווה שיקדימו את הבחירות וימין חזק ישלוט כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים יוצאים מפרופורציה כשזה קשור לאולמרט.

נכון, הוא כנראה מושחת.

נכון, הוא כנראה לא מאוד מוכשר בניהול מדינה מהסוג שלנו (מדינה תחת איומים צבאיים כאלה ואחרים).

נכון, הוא הגיע לראשות הממשלה רק בזכות העובדה ששרון נכנס לקומה והבחירות הגיעו לפני שאנשים עיכלו את זה.

אבל היה יכול להיות הרבה יותר גרוע...

פרץ ראש ממשלה? ;)

(לצורך הדיוק, אני חייב לציין שאינני יודע אם הנזק שפרץ יכול היה לעשות בתור ראש ממשלה בהכרח גדול מהנזק שעשה בתור שר ביטחון, או שיכול היה לעשות בתור, נניח, שר אוצר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאנשים יוצאים מפרופורציה כשזה קשור לאולמרט.

נכון, הוא כנראה מושחת.

נכון, הוא כנראה לא מאוד מוכשר בניהול מדינה מהסוג שלנו (מדינה תחת איומים צבאיים כאלה ואחרים).

נכון, הוא הגיע לראשות הממשלה רק בזכות העובדה ששרון נכנס לקומה והבחירות הגיעו לפני שאנשים עיכלו את זה.

אני חושב שאם לשפוט לפי מסקנות דוח הביניים של ועדת וינוגרד (לפחות, על פי ערוץ 10), הסיבה היחידה למחדלים של אולמרט כראש ממשלה בזמן המלחמה (לא יזם, לא הוביל, לא שאל שאלות) נעוצה בעובדה שאין לו למעשה שום עבר בטחוני ולכן הוא כנראה סמך יתר על המידה על מערכת הבטחון (אלא שגם העומדים בראשה, כך הסתבר, לא ממש ידעו מה הם עושים) - זה חמור, אבל היו ראשי ממשלה גרועים ממנו ובכלל, אני חושב שמסקנות הביניים של וינוגרד, ביחס לאולמרט, הן לא מאוד קשות אם מסתכלים עליהן בפרספקטיבה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...