אני והסיפור הארוך לגבי הזכרונות שלי....!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני והסיפור הארוך לגבי הזכרונות שלי....!!

ymss69

Recommended Posts

טוב אז ככה לפני בערך שנה החלטתי שאני קונה מחשב חדש.. התייעצתי בעזרת החברים פה ורכשתי מחשב חדש...

מעבד-D920

לוח אם-P5WD2-E PREMIUM -975X

זכרון-GEIL PC6400 512X2

7600GT וכו וכו, מפורט בצד.

כל הזמן התלוננתי שהזכרונות רצים לי על 667 משום מה, ואנשים פה עזרו ותמכו ולא הסתדר, לפני חודש בערך אבא שלי חזר מארה"ב עם זוג של קינגסטון 512 אף הם 800MHZ ופתאום אף לב ופלא הם עבדו 800 חלק, אחרי כמה התייעצויות אמרו לי לשנות את המחלק בביוס מ1ל1 ל1ל2 ופתאום הכל רץ על 800... אבל תמיד העניים שרשום 667 בCPU-Z עיצבן אותי.

לפני שבועיים ההרד דיסק התקלקל (עלה ל5 דקות לחום של 60 מעלות וישר שווק חיים) ואז התקשרתי לבעלים של החנות שקניתי ממנה, הוא סגר את החנות ולכן הפנה אותי לספק שלו, אז אני ירושלמי, אחרי הבסיס (חיפה) נסעתי לנתניה הגעתי לספק אמרתי להם שיש לי הרד דיסק תקול וזכרונות 800 שמשום מה מזוהים 667, את ההרד דיסק אפילו לא בדקו, נתנו לי חדש במקום ארוז ואתום (הייתי פשוט בשוק) את הזכרונות הכניס הטכנאי למחשב במעבדה הריץ CPU-Z וגם אצלו הם זוהו 667 אבל רצו על 800, בלי להתווכח שלף לי זוג חדשים והחליף את שלי.

אז לא צריך לא למכור ולא להחליף עכשיו סוף סוף יש לי 2 גיגה 800 שעובדים ומזוהיים כ800.

דבר קטן שאני חייב להזכיר פה ששירות כזה לא ראיתי בחיים, הרד דיסק חדש במקום בלי וויכוח, בדיקה זריזה של 5 דקות של הזכרונות והחלפתם בחדשים (להזכירם המחשב כבר בן שנה ו..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן, מדובר בCD-LOG ובביקורי הקצר שם, עברו אולי 20 טכנאים/בעלי חנויות שונים על מנת להחליף/לקבל מוצרים, באמת מקום שאני מוריד בפניו את הכובע.

אין שמה איזה ראווה או איזה משרדים מיוחדים, יש שמה מחסן, כמה טכנאים והעבודה מתקתקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CD-LOG היום ידוע כספק של הכי גדול ברוסיה, דרך אגב. כמובן, שהם לא נקראים שם ככה, אבל יש להם שם עסק יפה.

זוהי חברה עם שם עולמי ועובדים בצורה עולמית ולא כמו הרבה חפרים בארץ.

עבדתי מולם המון, הם באמת אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...