זקוק להמלצה לאוזניות ! - לשימוש מחוץ לבית ! :) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה לאוזניות ! - לשימוש מחוץ לבית ! :)

OR007

Recommended Posts

צריך המלצה לאוזניות למיני דיסק שלי (MZR-700). הקודמות פשוט נשרפון לי לאחר סדרה של ניסויים שביצעתי בהם.

טוב נו לא נרא הם גם ככה לא היו משהו !

בכל אופן לנושא עצמו, אני מעדיף שמתלבשות על האוזן ולא "כפתורים" כאלו שנכנסות לאוזן ומרגיזות אותי מאוד.

money is not an issue...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

money is not an issue...

אל תיהיה כה בטוח. (יש כמה שיעלו לך יותא מהMd..)

מפריע לך גודל? לא נחמד להסתובב ברחוב עם ענקיות.. (או שכן?)

ועוד שאלה שדי חשובה.. המינידיסק שלך מוציא עוצמה חזקה יחסית ביציאת האוזניות?

חפעמים הוליום בכל מיני מכשירים מיני כל כך חלש, שבאוזזניות כפתור שומעים סביר (לא מגיע לחזק)

ובאוזניות מסיביות וגדולות, (עם ניצולת הרבה יותר נמוכה) לא שומעים כמעט בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

כסף הוא כן עניין...עד 200 שקל (סכום מכובד מאוד לאוזניות)

עכשיו ב-MD שלי, לא יודע אם זה בכל ה-MZR700 זה ככה אבל שומעים יחסית מאוד חלש (לפי כמה חברים שלי עם מכשיר זהה

זה לא רק אצלי) וכבר כיוונתי את הווליום של ההקלטה, אז העוצמה שהוא מוציא לא מרקיעה שחקים !

אני לא מעוניין בכפתור (אלא אם כן אין ברירה) אני מעונין באוזניות שיתלבשו על האוזן כמו כפפה...לסוני יש כמה דגמים כאלו אני חושב.

בכל אופן יש לך המלצה על זוג נחמד ? וגם מקום שאפשר לקנות בו ? כי אין לי מושג בכלל איפה לחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 שקל הוא ממש לא סכום מכובד לאוזניות, הוא סכום דיי נמוך לאוזניות טובות (שמתחילות בכ40 דולר) כל מה שתקנה במחיר הזה לא יהיה טוב משמעותית מכל דבר פשוט אחר. רציניות עולות בארץ כ500 שקל (למשל הסנהיזר 497 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תיהיה כה בטוח. (יש כמה שיעלו לך יותא מהMd..)

מפריע לך גודל? לא נחמד להסתובב ברחוב עם אוזניות ענקיות.. (או שכן?)

ועוד שאלה שדי חשובה.. המינידיסק שלך מוציא עוצמה חזקה יחסית ביציאת האוזניות?

חפעמים הוליום בכל מיני מכשירים מיני כל כך חלש, שבאוזזניות כפתור שומעים סביר (לא מגיע לחזק)

ובאוזניות מסיביות וגדולות, (עם ניצולת הרבה יותר נמוכה) לא שומעים כמעט בכלל..

הרשה לי מאוד מאוד לחזק כל מילה שלו , אני מציע שתחפש מישהו אם אזניות גדולות כמו שאתה רוצה ותבדוק אם המגבר של המינידיסק שלך (שתאמת הוא דיי חלש) מחזיק אותן לטעמך, מה שכן אתה יכול ללכת על אזניות קשת או קשת אחורית.

הרשה לי גם לחזק את מילות מקרוט - 200 ש"ח זה אכן לא סכום מכובד לאזניות, אבל זה איזור הסכום המינימלי (פלוס מינוס כמה עשרות) לקבל משהו שנותן סאונד נורמאלי עד טוב. האזניות ה"גדולות" הטובות באמת מתחילות ב 400-500 ש"ח בארץ.

ורק כדי לתת לך תמונת מצב - אזניות טובות במחירים של חו"ל זה מאות דולרים, יש גם לא מעט אזניות שעולות כמה אלפי דולרים 8)

כאן תוכל למצוא מידע - פורום אזניות עולמי

עריכת המנהל: הרשתי לעצמי לתקן לך את הלינק... :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעוניין ב"אוזניות גדולות" !

זה לשימוש ברחוב,בבי"ס אני צריך שיהיו נוחות (קשת אחורית נראות כאופציה טובה), אני לא מוצא לנכון

להשקיע יותר מ-200 שקל באוזניות מהסיבה שאני לא צריך מקצועית (לאח שלי יש זוג של סנהיזר שעלו לו משהו כמו 600 שקל)

זו לא הכוונה שלי.

אני צריך סבירות לשימוש מחוץ לבית, אף אחד לא יכול להמליץ על דגם מסוים ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

כסף הוא כן עניין...עד 200 שקל (סכום מכובד מאוד לאוזניות)

עכשיו ב-MD שלי, לא יודע אם זה בכל ה-MZR700 זה ככה אבל שומעים יחסית מאוד חלש (לפי כמה חברים שלי עם מכשיר זהה

זה לא רק אצלי) וכבר כיוונתי את הווליום של ההקלטה, אז העוצמה שהוא מוציא לא מרקיעה שחקים !אני לא מעוניין בכפתור (אלא אם כן אין ברירה) אני מעונין באוזניות שיתלבשו על האוזן כמו כפפה...לסוני יש כמה דגמים כאלו אני חושב.

בכל אופן יש לך המלצה על זוג נחמד ? וגם מקום שאפשר לקנות בו ? כי אין לי מושג בכלל איפה לחפש.

הרשה לי לחלוק עליך בקטע של החוזק - לי יש דגם זהה לשלך והעוצמה של הסאונד בסדר גמור(אם לא יותר מכך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לחלוק על החולק, במינידיסק של חברי הטוב (המינידיסק הושאל לי עקב טיול) שומעים דיי חלש, אפילו חלש מאד, אבל שוב, אני לא חושב שכדי להנות צריך להעביר לפול ווליום.... אני בדקתי רק בשביל הבדיקה, לא כי אני שומע בפול ווליום... סתם הורס את השמיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לחלוק עליך בקטע של החוזק - לי יש דגם זהה לשלך והעוצמה של הסאונד בסדר גמור(אם לא יותר מכך...)

תשובה מאוד מאוד סובייקטיבית ורצוי שגם תכתוב אותה בצורה סובייקטיבית.

בכל אופן לדעתי האישית הוא אכן קצת חלש (גם לפי נתוניים מספריים של המגבר) בווליום , ומ"מחקרים" שעשיתי ברשת עם אנשים סביב העולם עוד מלפני שקניתי מינידיסק לדעת הרבה אנשים שיש אותו (וגם דגמים נוספים של סוני) העצמה קצת חלשה.

בכל מקרה כמובן שזה מובן שלדעתך העצמה מספקת , ואני אישית היתי ממליץ לך להשוות את העצמה לדגמים טובים של שארפ או לעוצמה של אייפוד (אם יתמזל מזלך להיות ליד אחד כזה - הם דיי נדירים , אבל מצויידים במגבר מוגזם אפילו) - רק כדי לקבל תמונת מצב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות את האוזניות האלה של סוני

הם יותר טובות מהאוזניות שבאו עם המחשיר וגם הם עומדים בסטנדרט המחיר שלך

http://www.netaction.co.il/item.phtml?item=820102

קישור למכרז שיש בו תמונה של האוזניות......

בנוסף אתה יכול לחפש אוזניות במנגנון השוואת מחירים של tapuz בכתובת

קישור

שם תוכל לחור לך את האוזניות שמתאימות לך מבחינת סוג ומחיר חברה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...