איך נותנים לאירוע כזה להתקים בארץ? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך נותנים לאירוע כזה להתקים בארץ?

stone cold

Recommended Posts

די כבר להיות מופתעים, אכלנו די!

נותנים לדבר כאלה לקרות בארץ בגלל שזאת מדינה דמוקרטית. כל אחד יכול לעשות פחות או יותר מה שהוא רוצה ולהדליק משואה למה שהוא רוצה. מי שזה לא מוצא חן בעיניו שיחדש דרכון ויעוף מפה.

טלי פחימה יכולה לעשות מה שהיא רוצה כי עדיין לא הצליחו לרוק אותה לכלא על דברים שהיא עשתה. כולם יודעים שזה לא בסדר, אבל קשה להוכיח שזה לא חוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני מתנגד לטקס הזה ולדעות שמובעות שם לא פחות ממך, אבל אני גם לא חושב שצריך להוציא דעות מחוץ לחוק, כאשר האנשים האלו יתחילו לבצע פעולות נגד המדינה (ולא רק לדבר) אז צריך יהיה להכנס בהם. בנתיים עדיף להתעלם מטקס זה שכן כל תשומת לב שהתקשורת ואנחנו נותנים להם רק נותנת להם יותר מוטיבציה להמשיך.

ובגלל מחשבה כזו המדינה נראת איך שהיא נראת.

ה"רק" דיבורים שלה גורמים לאנשים לאחרים לדבר, ולהצביע לכל מיני מפלגות שהחברים בהם "רק" מדברים, אבל בהצבעות בכנסת, והפגנות תמיכה בפלסטינאים וקללות על חיילים זה כבר מעשים, ואם לא סותמים לה ולחבורת הזונות שלה את הפה, הדיבורים רק יתגברו, וגם המעשים.

וגבי איך שהיא נראת: יש לי תמיד הרגשה שאם היא משחררת את הקוקו (היא מותחת את השער שלה אחורה...) הפרצוף שלה יעוף כמה מטרים טובים :P

נראת כמו איזה מוכרת במיה בשוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק כמובן. העניין הוא פשוט כזה: לדעתי, הרבה בנות מזרחיות רוצות להראות אירופיאות. איך אחרת אפשר להסביר שכל כך הרבה מרוקאיות צובעות שיער בבלונד שבכלל לא מתאים להן והן אפילו לא מבינות עד כמה מגוחך הן נראות בגלל זה. אז אולי פחימה מצא לה נישה אחרת. מקיימת יחסים עם המחבל ההוא וכנראה הפכה להיות חביבה בקרב כל הצפונבוניות משלום עכשיו שמקודם לא היו אפילו מדברות עם אחת כמוה מקרית גת.

עזוב את זה שאתה גזעני, אין לך אפילו בסיס נכון לגזענות הזאת

(אה, ולהסיק מהפרט אל הכלל זה לא פחות מטומטם)

יצאת טיפש :bash:

מה קשר שמיטה להר סיני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל מחשבה כזו המדינה נראת איך שהיא נראת.

ה"רק" דיבורים שלה גורמים לאנשים לאחרים לדבר, ולהצביע לכל מיני מפלגות שהחברים בהם "רק" מדברים, אבל בהצבעות בכנסת, והפגנות תמיכה בפלסטינאים וקללות על חיילים זה כבר מעשים, ואם לא סותמים לה ולחבורת הזונות שלה את הפה, הדיבורים רק יתגברו, וגם המעשים.

יש לי הרגשה שאתה הולך להצביע לליברמן, אז אולי כדאי שאני אחדש לך משהו. אתה לא פחות גרוע מפחימה. מה שאתה אומר זה לא פחות מלסגור פה את הדמוקרטיה. לא הקשבת בשיעורי אזרחות? הדבר הכי חשוב במדינה זה שאנשים לא יפחדו להגיד מה שהם חושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני, טלי פחימה, מדליקה משואה זו לכבודו של חברי, זכריה זביידי, שיחד ניפצנו חומות והפכנו את הבלתי אפשרי לאפשרי בחברות אמיצה"

הבחורה איבדה את הבתולים, תנו לה להתלהב קצת.

הייתי מביא לבוגדת הזו סטירה עם הזין שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...