חשבתי על משהו חדש - שרוול פנימי למעבד =] - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חשבתי על משהו חדש - שרוול פנימי למעבד =]

Ac-Boy

Recommended Posts

שלום סתם חשבתי על זה ויתכן שכבר קיים זה שרוול שמתחבר מהחלון עם מאוורר 92 נגיד ומתחבר ישירות למעבד שגם על המעבד

אם אתם חושבים צריך .

וחשבתי על משהו אחר גם כן, שני מאווררים נגיד 92 או 120 [בעצם כל גודל].. מבחוץ עם נטייה אחד לימין אחד לשמאל עם שרוול ישיר למעבד עם על המעבד שישאב את האוויר אם יש צורך

זה יוצא ככה בערך:

/

\

עם בליטה מין המארז יש לי ציור שהכנתי... תגידו לי מה אתם חושבים

28362381pb3.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבשר לך - זה לא רעיון חדש,הוא כבר עבר פה כמה פעמים בפורום אך עם שרוול אחר. :nixweiss:

בכל אופן יפה שחשבת על זה לבד!

אממ בקשר לביצועים שזה יתן אני לא יודע אבל מה שיש לי להציע לך זה לעשות את זה עם שרוול של מייבש כביסה (הלבן הארוך הזה -נו אתה יודע למה את מתכוון :smile1:)

השרוול ברזל\אלומינים לא יתן כלום ולא יעזור כי ממילא האוויר כל הזמן מתחדש. (כמובן שהאלומיניום ישמור על האוויר יותר אך באמת שאין צורך כי כמו שאמרתי האוויר מתחדש ..)

בהצלחה :] :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה חח בקטנה

וואלה השרוול של הכביסה אבל הוא ענק מדיי אין במידות קטנות?

וקשה לי להאמין שאנסה את המודינג הזה..[br]פורסם בתאריך: 23.04.2007 בשעה 20:22:43

אפשר בבקשה עוד תגובות? זה הרעיון המודינג הראשון שלי..

יש לכם המלצות באיזה חומרים אפשר להשתמש בשביל השרוול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרוול זה נחמד, אבל לדעתי יותר שווה כשהוא בלי מאוורר - פשוט לדאוג שהמעבד ישאב אוויר קר בלי להוסיף רעש.

עוד שרוול בלי מאוורר שלדעתי שווה להוסיף הוא ביציאה מהמעבד. זה לא כל כך נראה כמו שרוול - דיקט דק מקביל ללוח אם שאחראי לחלק לשתי מחיצות - אחת לפני הכניסה למאוורר של המעבד ואחת ביציאה ממנו. את זאת של היציאה דואגים לחבר למאוורר המוציא שנמצא בצד האחרוי של המארז. המטרה היא לדאוג שאוויר שעבר את הגוף של המעבד (והתחמם) לא יחזור לפעם שנייה אלא יצא ישר החוצה. גם הגשר הצפוני מרוויח מזה.

קשה לתאר, אבל יהיה לי אפילו יותר קשה לשרטט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי את המארז שלי עם שרוול,אז שידרגתי אותו והוספתי לו מאוור בקצה.. אני אחפש לך תמונה.

אשמח =]

שרוול זה נחמד, אבל לדעתי יותר שווה כשהוא בלי מאוורר - פשוט לדאוג שהמעבד ישאב אוויר קר בלי להוסיף רעש.

עוד שרוול בלי מאוורר שלדעתי שווה להוסיף הוא ביציאה מהמעבד. זה לא כל כך נראה כמו שרוול - דיקט דק מקביל ללוח אם שאחראי לחלק לשתי מחיצות - אחת לפני הכניסה למאוורר של המעבד ואחת ביציאה ממנו. את זאת של היציאה דואגים לחבר למאוורר המוציא שנמצא בצד האחרוי של המארז. המטרה היא לדאוג שאוויר שעבר את הגוף של המעבד (והתחמם) לא יחזור לפעם שנייה אלא יצא ישר החוצה. גם הגשר הצפוני מרוויח מזה.

קשה לתאר, אבל יהיה לי אפילו יותר קשה לשרטט.

שרוול ללא מאוורר? אין פה אפקט של שאיבה..

איזה יציאה יש למעבד?

ומפה כבר איבדתי אותך xD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשרוול בלי מאוורר עדיין יש שאיבה - המאוורר של המעבד.

לכל גוף יש כניסה ויציאה:

cold-forged-heatsink1.jpg

הכניסה זה כמובן המאוורר והיציאה זה כל המסביב - מאיפה שהאוויר בורח.

המטרה זה לכוון את האוויר הזה ישר החוצה דרך האחורה של המארז (תמיד יש שם מאוורר שזורק אוויר החוצה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אני יודע שזה עדיין עושה אפקט שאיבה אבל לא משהו מיוחד לא יהיה הבדל בין אם שרוול או שאין שרוול.. הרי במרחק מסוים כבר אין שאיבה..

לכן רעיון טוב זה לשים בחלון איזה 120 מ"מ ויהיה לו שרוול למאוורר של המעבד D: ובקשר לזריקת האוויר לא חשבתי על זה, השרוול יחסום את זריקת האוויר?

זה לא וצא בין צלעות הקירור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אני יודע שזה עדיין עושה אפקט שאיבה אבל לא משהו מיוחד לא יהיה הבדל בין אם שרוול או שאין שרוול.. הרי במרחק מסוים כבר אין שאיבה..

זה עדיין עוזר בגלל שהאוויר שהמאוורר שואב הוא קר.

זה לא וצא בין צלעות הקירור?

במקביל ללוח אם, בדיוק על הקו של המאוורר של המעבד עם הצלעות (ומסתיר חלק נכבד מהלוח - מתפרש עד למארז - איפה שהמאוורר שזורק החוצה אוויר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...