מתקפה חזיתית בתחום הפיראטיות במוסיקה. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתקפה חזיתית בתחום הפיראטיות במוסיקה.

maverick

Recommended Posts

הבעיה היא לא צריבה בהיקף קטן, בצורבים ביתיים נגיד אצל החבר מבית הספר או משהו כזה.

אלא מדברים על היקפים גדולים שזה המזוייפים בתחנות המרכזיות, בשווקים וכו'. כבר נחשפו בעבר "מעבדות" (זה בסה"כ הרבה מחשבים עם פול צורבים) צריבה בשטחים שאכן ממנות טרור. אני לא יודע לגבי ההיקף, אבל זה אכן קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האנשים שצורבים/קונים צרוב/מורידים/לוקחים מהחבר/What ever.

רובכם, אני משאר, לא עבד יום בחיים שלו, אין לכם מושג כמה זה מדכא כשגונבים ממכם דבר שהרווחתם.

אני לא מדבר על הגניבות בביצפר שגונבים דברים שההרוים שלכם מימנו.

הזמרים, האולפנים, החברות (לפיתוח משחקים ומוזיקה) עובדים/ות קשה מאוד כדי לפתח מוצר.

אל תיהיו לי צדיקים פתאום ותגידו שזה לא גניבה כי זה לא פוגע בחברות, העובדה שלא קניתם ו"השגתם" את המוצר פוגעת מאוד בחברות.

אל תגידו לי שאין לכם כסף לקנות הדיסק. יש לכם אינטרנט? יש לכם מחשב? יש לכם אמאאבא? יש לכם איך להשמיע את הדיסק? (מערכת?) אז תאמינו לי אפשר לגרד ת'כסף בשביל לקנות דיסק.

אתם יודעים למה כדאי לכם לקנות את המשחק/דיסק X? בשביל המשחק/דיסק X2.

מקווה שלפחות לאחד הכנסתי קצת שכל וגרמתי לו לקנות דיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לכם דבר אחד...אני לא קונה דיסקים צרובים ;D

אה? לא הבנתי :-X

הוא צודק. הרבה מהאנשים לא קונים דיסקים צרובים, אלא מורידים.

רוב האנשים לא עברו לADSL בגלל "לראות תמונות מהר יותר" אלא להוריד משחקים. תוך יום יש לך כבר משחק מחשב שבקושי הגיע לחנויות בחו"ל ובעזרת תוכנות מסויימות אתה אפילו לא צריך לבזבז דיסק על זה.

חברות יכולות לדבר הרבה אבל לפעמים הן עושות את הטעויות הגדולות. כמו למשל סוני שהיא חברת תקליטים אבל באותו זמן מוכרת צורבים, מינידיסקים ונגני . אני בטוח שהם מייצרים את זה כדי שאנשים "ימירו את הדיסקים שלהם ואז ישמעו בנגן"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא קונה צרובים!

מה שכן קניתי זה בערך 5 משחקים שהיו --> על הפנים <--- וכול אחד עלה 200 שקל ומאז הם זרוקים אצלי בבוידם

ולכן מאז אני לא קונה אף משחק שלא שחקתי בגרסה המלאה שלו!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן האמת זה לא חוקי ואתה צודק, מצד שני זה מתסכל נורא שאתה ממש ממש רוצה דיסק אבל אין לך את ה60-90 שקל לקנות אותו ואתה יכול להוריד את אותם שירים בחינם? לא תוריד מטעמי מצפון? טוב אז גם קצת תחייה 200 שנה אחורה וזה דיי מבאס

לגביי הדיסקים חברי, זה לא שטויות מעבדות זיוף בשטחים הן המעבדות שמיצרות את רוב הדיסקים המזוייפים בארץ! אלה מעבדות מקצועיות עם ציוד דיי משוכלל, חלק מהם אפילו מזייפות עטיפות ומחיר של צרוב גם מגיע לפעמים ל40 שקל! וזה כן נכון שתעשיית הצרובים בשטחים פועלת מטעם\תחת חסות\תחת איומים של אירגוני טרור וכן זה מכרה זהב שמגלגל מליונים אם לא מליארדים לאירגונים האלו גם אם המוכר ישראלי רוסי או מכל מוצא אחר המקור יכול בהחלט להיות מהשטחים, לכן לא לקנות! לצרוב לב זה לא חוקי אבל זה לא מממן חגורות נפץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מממן שום טרור...

ואני כמעט בטוח שכיום, שמעברים לישראל מן הרשות סגורים, קשה יותר להכניס דיסקים, ולכן רוב הדיסקים הצרובים הם ממעבדות בארץ..ולא חסרות כאלו...

אני אישית מזמן לא קניתי דיסק צרוב, וגם לא קניתי מקורי מזמן

אבל יש לי מספיק , (חדשה!) (רמז...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסטרדמוס - מעניין אותי על מה אתה מסתמך בקביעותיך הכ"כ נחרצות??? מאיפה המידע הכ"כ וודאי הזה???

(ואם התשובה היא שקראת באיזה מקום בעיתונות - פשוט אל תענה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסטרדמוס - מעניין אותי על מה אתה מסתמך בקביעותיך הכ"כ נחרצות??? מאיפה המידע הכ"כ וודאי הזה???

(ואם התשובה היא שקראת באיזה מקום בעיתונות - פשוט אל תענה)

אני לא יודע מאיפשה הוא יודע, אבל הוא כרגע בצה"ל... אל תאלץ אותו להגיד מה שהוא לא יכול ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...