מתקפה חזיתית בתחום הפיראטיות במוסיקה. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתקפה חזיתית בתחום הפיראטיות במוסיקה.

maverick

Recommended Posts

זה רק אני או שאני לא מבין מה קשור?

אם אין לך משהוא באמת עינייני , אז בבקשה ממך אל תגיב.

והינה ההסבר : (לקוח מ-Ynet הקישור למעלה)

"במהלך השבועות הקרובים תעלה הפדרציה למוזיקה ישראלית וים תיכונית קמפיין פרסומי בשיתוף עם ערוץ 10 שכותרתו "דיסקים מזויפים הם כסף לטרור האיסלמי". הקמפיין של הפדרציה מסתמך על מידע מודיעיני שאומת עם המחלקה הערבית בשב"כ ועם אגף המודיעין והיחידה לקניין רוחני במשטרת . על פי מידע זה מעבירות מעבדות ייצור הדיסקים בשטחים כספי חסות לארגוני טרור, ביניהם גדודי עיז-א-דין אל-קאסם, הג'יאהד האיסלמי והחמאס. במקום שבו נכשלה האכיפה הקונבנציונלית, בין היתר בשל בעיות כוח אדם ומימון, מקווים בפדרציה להצליח באמצעות מכת אגרוף לבטן הרכה של הקונה "

צריך לעשות הכל ע"מ למנוע מהפלסטינים כספים. ולכן התערבותו של הציבור דרושה בעת תקופת מלחמה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי פעם אחת בטלויזיה כתבה על מעבדות לזיופים של דיסקים. זה ממש תעשיה עניפה שמפרנסת הרבה מאוד אנשים. היום הם מזייפים דיסקים, מחר ת"ז ומחרתיים דרכונים ואישורי כניסה לבסיסי צה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעו שיש מצב כלכלי קשה? לאנשים אין כסף לדיסקים חוקיים.

היה צריך לפרסם שמהיום קונים רק פיראטי כחול לבן :jump:

אני דווקא חושב שאין להתלוצץ בנושא הזה אפילו אם הוא נראה פעוט ושולי מאחר ואנחנו מממנים את הטרור בכך שאנחנו נותנים יד לדבר (אני מדבר על אלו שקונים דיסקים מזוייפים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה לממן עבריינים (בטח כשאני יכול להוריד/לצרוב יותר בזול)

הבעיה שלי היא עם ישראלית. מהם זה פשוט לא הוגן לגנוב...

זה לא שזה לא הוגן לגנוב...אלא פשוט למה??

לפי דעתי הם לא עושים ששוה לשמוע או לגנוב... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעו שיש מצב כלכלי קשה? לאנשים אין כסף לדיסקים חוקיים.

היה צריך לפרסם שמהיום קונים רק פיראטי כחול לבן :jump:

אני דווקא חושב שאין להתלוצץ בנושא הזה אפילו אם הוא נראה פעוט ושולי מאחר ואנחנו מממנים את הטרור בכך שאנחנו נותנים יד לדבר (אני מדבר על אלו שקונים דיסקים מזוייפים).

האמת היא שקיימים דברים כאלה בעולם (לא מדבר על ליישם, אבל לחשוב עליו מבחינה תאורטית. בעייתי כיוון שאז ארה"ב ומדינות אחרות פשוט יקרעו לנו את הצורה מבחינת מסחר). בשוויץ סמים הם אסורים אבל עקב ריבוי המקרים של הדבקה במחלות דרך מזרקים משומשים היא עכשיו מחלקת חופשי בנקודות רשמיות מזרקים חדשים לכל דיכפין, לא משנה כמה חורים צלקות יש לו מעל הווריד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר עם השטויות האלה - מנצלים את הטרור - אין להם בושה???

עלאק מידע מהשב"כ - אתם חושבים שלשב"כ אין במה להתעסק - נו באמת???

שלא לדבר על זה שיש מספיק מעבדות זיוף פה בארץ - לא סתם אנחנו מספר אחת בעולם!

שייתבישו לנצל ככה את הרגשות של כולם לגבי טרור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח... אני מתפלא שלא חשבו על זה עד עכשיו, זה יעבוד על חלק לא מבוטל מאנשי העם הלא איכותיים... רק חבל שעלי זה לא עובד. ;D (זה לא אומר שאינני מוסרי או משו, פשוט יש לי הרושם שזה לא נכון, לפחות לא ברוב המקרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן - לי יש רעיון לפרסומת חדשה - "ע"מ להלחם בטרור - הורדנו את מחיר הדיסקים - ע"מ שלא תקנו דיסקים מזוייפים"

yeah@r8.sure...

חבורה של חסרי מצפון - אם באמת היה אכפת להם מהטרור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש! :puke:

כמה נמוך הם מוכנים לרדת? לדעתי כן אנשים צריכים לשלם על המוזיקה, אבל 90 שקל על דיסק מסכן לא מקובל עליי אנשים עובדים קשה מדי כדי להרוויח כסף במדינה הזאת, ולא מספיק שהמחיר פשוט מופקע עכשיו הם משתמשים במצב הנוכחי ליתרון שלהם? מגעיל פשוט מגעיל בוא נהיה כנים לשניה לאנשים האלה לא איכפת מהאיש הקטן וכמה הוא עובד קשה כדי להרוויח את ה90 שקל האלה איכפת להם רק כמה כסף נכנס לחשבון הבנק שלהם, אם הם כל כך דואגים שהכסף הולך לטרור הם היו משתמשים בדרך שונה כדי להתמודד עם זה שיתנו למשטרה לטפל בזה, התרגיל הזה פשוט מסריח עד העצם.

מעניין איך אנשים שנפגעו מהטרור מרגישים שמשתמשים במצב שלהם רק כדי למכור חתיכת פלסטיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטיות ;D

ישראל נימצאת במקום הראשון שני לא זוכר אבל במקומות העליונים בזיוף.

אם הכל נעשה בארץ איך אנחנו ממנים את הטרור. וגם אם כן! מה הם מצפים מאיתנו לקנות דיסק ב60+ שקל(אין לי מושג כמה עולה דיסק חוקי)

שיורידו את המחירים! ויעשו לנו דיסק עם השירים שאנחנו נבחר אני לא יקנה דיסק בשביל שיר שתיים.

אבל גם אם יורידיו את המחירים אני מבטיח לכם שזה לא ישנה כלום כי עדיין דיסק לצריבה עולה כמה 1-3 שקל צורב היום יש כמעט בכל בית ואינטרנט מהיר וKazaa וכל התוכנות p2p ואתרים פשוט מאוד להשיג את השירים שאתה רוצה והאיכות מעולה.

ופשוט מאוד להכין דיסק .

גם אם יורידו אני בטוח שזה לא ישנה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...