שאלה לגבי אתר אינטרנט - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי אתר אינטרנט

taurus007

Recommended Posts

שלום , בדקתי את הנושאים זה נראה לי הכי קשור לפה אבל תקנו אותי אם אני טועה ...

על כל מקרה קניתי דומיין לאחרונה , ואני רוצה לעשות מחשב ישן שלי כשרת לדומיין, איך אני יכול לעשות את זה ?

נתונים של המחשב 2.4C של אינטל , 1024 והארדיסק לא זוכר של איזה חברה אני חושב של WD שהוא SATA נפח של 80 ג'יגה , החיבור עצמו עומד על 1 מגה בייט אפלוד , אבל ככה או ככה , האתר שאני רוצה לעשות לא יהיה על נתוני תעבורה גבוהים , לפחות בהתחלה , שעשיתי חיפוש ברשת ראיתי מאמרים מאוד בסיסיים וקצת מהם , והרבה מאוד דברים שלא קשורים

הורדתי תוכנות מסויימות לא הבנתי מה אני צריך לקשר בNO IP והאם אני צריך לשלם או לא לNO IP , כי במידה שצריכים לשלם כבר שווה לעשות אירוח אתרים של איזה חברה , ובמידה שאתם ממליצים על אירוח אתרים , איפה כדאי בתור משתמש מתחיל בכל הקשור לבניית האתרים ?

אודה לעזרתכם בנידון אם תוכלו לסדר לי את הסלט שיש לי לגבי הנושא הזה , תודה רבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דומיין ? לך לרגיסטר שקנית דרכו, אתה צריך להגדיר שמה את ה nameservers של הדומיין. יש כמה אופציות, אחת מהם:

א. תפתח חשבון ב http://freedns.afraid.org/

ב. תפנה את ה nameservers של הדומיין לאלו שהם יגידו לך שם.

ג. בניהול הדומיין שם, תתחיל מעשיית A ENTRY, תן את השם של הדומיין ואת ה IP שיש לך בבית.

זהו, אחרי כמה זמן עדכון תוכל לגשת לדומיין וזה יפנה אותך לבית שלך, ואז אתה צריך איזה תוכנת שרת ל WWW למשל בבית. עדיף גם לנסות להשיג IP סטטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...