ATP3 Vs. ATP5 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATP3 Vs. ATP5

Liquid

Recommended Posts

לא, לא ..

רציתי לדעת את העוצמה של ה4 לעומת ה3.

כי אם ה4 מפוצצים הרבה יותר בבאס ובעוצמה, אני לא אתפשר.

הצליל ההיקפי לא כל כך חשוב לי, אלא העוצמה. הבאס. אני חייב להרעיד את החדר שלי כמו אנ'לא יודע מה, אז אני רוצה לדעת אם ההפרש בעוצמה בין שתי המערכות הוא משמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין? עוצמה עוצמה .. עד גבול ה1200 ש"ח. ואם זה למחשב, אז יאללה - Altec Lansing.

אוקיי אוקיי. שכחו ממה שרשמתי מקודם. בקיצור- העוצמה של הATP4 היא חזקה *משמעותית* מהעוצמה של הATP3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העוצמה של הATP3 היא

95 Watts Total Continuous Power RMS (2x10.3 W/Front; 2x12.4 W/Rear; 50 W/Sub)

ושל ה5 היא

26 Watts Total Continuous Power RMS (2x5.6 W/Satellites; 15 W/Sub)

חתיכת הבדל..

כנראה, תיקון טעות מקודם, למרות העיצוב הזה, אלה לא אותם לווינים... (פי 2 עוצמתיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף. אף פעם לא התעמקתי יותר מדיי בעניין הוואטים .. בכל מקרה, לפי מה שכתבת, ל3 יש יותר וואטים!? עזוב, אני מבולבל.

אתה יכול לתמצת לי את העניין? ה4 יותר חזקים משמעותית מה3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לקרוא להם 5, ולמה?

על ה3 כולם מסכימים, נכון? שני + סאב = 3.

4 + סאב = 5.

עד כאן תאורית הקשר להיום ;D

ובתכל'ס, המערכות זהות, רק של-5 יש אקסטרא שני , אם הם בתקציבך, קנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחלה ה ATP 5 היו זהים ל ATP 4 רק עם כניסות דיגיטליות...

אח"כ הוחלט לשפר את ה ATP 5 ולקרוא להם ATP5e, משום מה החליטו להעיף את הATP 5/ATP 5e לחלוטין ולהשאיר את ה ATP 4 כפי שהיו מהתחלה.

ללא שום כניסות אנלוגיות, אותם הספקים ועיצוב זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העוצמה של הATP3 היא

95 Watts Total Continuous Power RMS (2x10.3 W/Front; 2x12.4 W/Rear; 50 W/Sub)

ושל ה5 היא

26 Watts Total Continuous Power RMS (2x5.6 W/Satellites; 15 W/Sub)

חתיכת הבדל..

כנראה, תיקון טעות מקודם, למרות העיצוב הזה, אלה לא אותם לווינים... (פי 2 עוצמתיים)

בדיוק הפוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לשמוע דעות מכל בעלי הATP3 כאן. כל מי שיש לו את המערכת, אז אני מבקש שתתנו לי קצת רשמים - האם אתם מרוצים מהעוצמה, הבאס, האיכות והכל. וגם לשמוע על החסרונות כמובן.

אני ממש לחוץ בעניין העוצמה .. שמעתי בערך את הרמקולים האלו, אבל אני חייב גם דעות של אנשים. עוצמתיים? או מתחילים לעשות כבר בעיות כשרוצים להתחיל להפציץ?

(הכל יחסי, אגב..)

תודה לכל מי שיענה. אני רוצה להיות בטוח שאני עושה החלטה נכונה, לכן השאלות.

(Com- ת'רד קיים. :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Niet עוצמה, ואם אתה מגביר מעל ל75 אחוזים, מתווספים עיוותים לא איכותיים בכלל בכלל.

ATP 3 זה לא סט "להשתוללויות", הוא נועד לספק איכות שמע טובה מאוד ועוצמת שמע מעל לממוצע.

למעשה אף סט למעט ה Klipsch והלוג'יטק המחוזקים לא נועד בשביל שתשתולל איתו ושוב, תלוי עד כמה פנאטי אתה כשזה נוגע לעוצמה, רסיבר וזוג איכותיים יעשו את העבודה הרבה יותר טוב מסט למחשב, אם עוצמה זה מה שהינך מחפש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוצמה לעומת תקציב .. זה כל מה שאני צריך לדעת .. כמו שכתבתי (נראה לי) - הכל ביחס למחיר ולסט שאני מדבר עליו. :)

אני לא רוצה לדעת ששילמתי בשביל סט של שאולי נותנים איכות מצויינת ואחלה באס, אבל כשאני רוצה לשמוע יותר חזק מהרגיל, הם יתחילו לפשל לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...