עזרה ב-SIM CITY4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה ב-SIM CITY4

alexrta

Recommended Posts

אני דיי חדש בקטע של כל הסימים ורציתי לדעת איך מרוויחים במשחק כסף כי כל מה שלי יוצא זה להפסיד כסף והרבה :-\.... אז עם יש לכם רעיונות תשובות ושיטות תחלקו אותם איתי... בבקשה!!! :saint:

תודה מראש לכל העוזרים :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא לא לתת כלום לתושבים.... רק חשמל.

בלי מים, משטרה, מכבי אש, חינוך, שירותי ....

מיסים 9% ולשים לב למימון ה-POWER PLANT... שים קצת מעל מה שצריך... בשום פנים ואופן לא מימון מלא (בהתחלה לפחות)

כמו כן לאפשר הימורים בשטח העיר (עוד 100 בחודש)

רק LOW DENSITY RESIDENTIAL ו-MEDIUM INDUSTRY.... מעט מאוד LOW DENSITY COMMERCIAL (וגם לא ממש בהתחלה).

התוצאה: עיר גדולה מבחינת שטח ללא הרבה תושבים(יחסית) ורווחית בצורה שלא תאמן (אני הגעתי ל-500K אחרי כ-30 שנה). בעיה: תושבים אהבלים שמתים בגיל 30.... :)

אחרי שיש לך הרבה סכף והכנסה גבוהה כל חודש (אני הגעתי למשהו כמו בחודש) אפשר להתחיל בזהירות רבה מאוד להוסיף שירותים שיעלו את איכות החיים של התושבים ויגרמו לעליה באיכות התעשיה למשל... מ-DIRTY ל-MANUFACTURING ומשם ל-HI TECH.

אבל שוב, הוספת שירותים זהירה כדי לא להגיע למצב של הפסדים שמשם קשה לצאת.

תתעלם מכל הקריאות הצעקות והתחנונים של ה-SIMS בעיר שלך... הם חבורה של דפוקים שלא יודעים מה טוב להם... מי צריך בית חולים לעזאזל!?!?

בבית חולים יש אנשים חולים מכאן נובע אין בית חולים אין אנשים חולים ;)

נ.ב. שים תחנת משטרה קטנה אחת עם מימון נמוך מאוד רק כדי שתוכל לשלוח ניידת כיבוי אש לשריפות שיתפרצו (ותאמין לי שזה יקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעיון הוא להתחיל ממש בקטן. לא עם משאבת מים - אלא עם מגדל. ולא עם תחנת כוח מזהמת אלא עם תחנת כוח שמופעלת ע"י הרוח. שים לב מה העלות החודשית של כל דבר. משאבת מים עולה בחודש כמו 7 מגדלים, מה שאומר שרק כשתצטרך לשים את המגדל השביעי - תהרוס את כולם ושים משאבה אחת. אותו דבר תחנות כוח - שים את כולן מבוססות רוח עד שהעלות החודשית של כולן ביחד תגיע לעלות של תחנת כוח גדולה יותר.

תן תקציב בהתאם לשימוש - אל תתן לתחנת כוח את מלוא התקציב אלא אם אתה משתמש בכל הזרם שהיא מספקת. מספיק להתחיל עם streets ולא עם roads - לפחות בתוך האיזורים שלך. תתחיל עם אזורים קטנטנים ותתפתח בהתאם למה שמבקשים ממך. אל תשים תחנת כיבוי אש עד שפורצת השריפה הראשונה. בית ספר ומרפאה לא שמתי עד שהיה לי רווח נקי של כמה מאות בחודש - הרעיון הוא שאם אין לך כרגע את הרווח החודשי לכסות את מה שאתה בונה - אל תבנה את זה.

תשאיר פה ושם מקום למבנים נוספים - באמצע אזור מגורים גדול כדאי להשאיר מקום לבתי ספר ומרפאות, כדי שכשתוכל להרשות לעצמך, תוכל לבנות אותם בלי להרוס בתים.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה הם הלכו עכשיו חזק בקטע של "תתחיל בשנת 1900 כעיירת מהגרים קטנטנה"

ולא בקטע של ישר להתחיל כעיר תל-אביבית :-\

כן... עד עכשיו היינו ישר בונים את כל מה שהם צריכים ומרוויחים לא מעט על המיסים. עכשיו אתה צריך לחשוב כמה פעמים על כל דבר שאתה בונה, לבדוק את איזורי ההשפעה שלו וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מחכה הרבה זמן כמו שאמרתם פשוט הבתים נהייה שחורים (נטושים) וכולם הולכים :nono:

אתה צריך לוודא שהמסים לך לא גבוהים מדי (יותר מ-9% זה הרבה, אם כי הצלחתי להשאיר אצלי עסקים ותושבים גם עם 11%).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הרעיון הוא להתחיל ממש בקטן. לא עם משאבת מים - אלא עם מגדל. ולא עם תחנת כוח מזהמת אלא עם תחנת כוח שמופעלת ע"י הרוח. שים לב מה העלות החודשית של כל דבר. משאבת מים עולה בחודש כמו 7 מגדלים, מה שאומר שרק כשתצטרך לשים את המגדל השביעי - תהרוס את כולם ושים משאבה אחת. אותו דבר תחנות כוח - שים את כולן מבוססות רוח עד שהעלות החודשית של כולן ביחד תגיע לעלות של תחנת כוח גדולה יותר.

תן תקציב בהתאם לשימוש - אל תתן לתחנת כוח את מלוא התקציב אלא אם אתה משתמש בכל הזרם שהיא מספקת. מספיק להתחיל עם streets ולא עם roads - לפחות בתוך האיזורים שלך. תתחיל עם אזורים קטנטנים ותתפתח בהתאם למה שמבקשים ממך. אל תשים תחנת כיבוי אש עד שפורצת השריפה הראשונה. בית ספר ומרפאה לא שמתי עד שהיה לי רווח נקי של כמה מאות בחודש - הרעיון הוא שאם אין לך כרגע את הרווח החודשי לכסות את מה שאתה בונה - אל תבנה את זה.

תשאיר פה ושם מקום למבנים נוספים - באמצע אזור מגורים גדול כדאי להשאיר מקום לבתי ספר ומרפאות, כדי שכשתוכל להרשות לעצמך, תוכל לבנות אותם בלי להרוס בתים.

בהצלחה!

אתה בטוח שזה פועל ככה ? כי אני בעיר הבזבזנית שבניתי והגיעה למרחקים די גדולים לקחתי הלוואה וניסיתי את הדבר היותר מתקדם ממהגדל מים אבל הבעיה שיש לו אותו תווך מרחק כך שזה לא פתר לי בעיות לאיזורים מרוחקים, מה גם שבמשך זמן המגדלים לא מספקים כמעט כלום וגם צריכות חשמל משתנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה!

אתה בטוח שזה פועל ככה ? כי אני בעיר הבזבזנית שבניתי והגיעה למרחקים די גדולים לקחתי הלוואה וניסיתי את הדבר היותר מתקדם ממהגדל מים אבל הבעיה שיש לו אותו תווך מרחק כך שזה לא פתר לי בעיות לאיזורים מרוחקים, מה גם שבמשך זמן המגדלים לא מספקים כמעט כלום וגם צריכות חשמל משתנות

אתה יכול למתוח צינורות מהמגדל מים... רק בשלבים מאוחרים יותר אתה תצטרך להוסיף מגדלים נוספים... אתה יכול להגיע ל-3000 תושבים עם המגדל הראשון כשלכולם כולל כל העסקים יש מים. לגבי צריכות החשמל - תן תקציב לפי כמה שאתה צורך. כשמדי פעם יתריעו ויגידו שאין מספיק חשמל - תגדיל את התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו הבנתי את זה

התחלתי עיר חדשה עם מגדל מים אחד ותחנת חשמל רצינית עם חוטי חשמל.

כרגע עברו 6 שנים והרווח החודשי שלי הוא 400, אין עדיין משטרה, מכבי אש ובתי ספר.

חצי מהעיר אומרים שאין להם עבודה למרות שמרכז מסחרי של 8 קוביות עדיין לא נבנה במלואו מאז תחילת המשחק.

עוד משהו שלא הבנתי זה התחנות רכבת. עשיתי 2 תחנות חיברתי אותן אחת לשנייה וגם מחוץ לעיר אבל אף רכבת לא פועל ואף בן אדם לא בא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו הבנתי את זה

התחלתי עיר חדשה עם מגדל מים אחד ותחנת חשמל רצינית עם חוטי חשמל.

כרגע עברו 6 שנים והרווח החודשי שלי הוא 400, אין עדיין משטרה, מכבי אש ובתי ספר.

חצי מהעיר אומרים שאין להם עבודה למרות שמרכז מסחרי של 8 קוביות עדיין לא נבנה במלואו מאז תחילת המשחק.

עוד משהו שלא הבנתי זה התחנות רכבת. עשיתי 2 תחנות חיברתי אותן אחת לשנייה וגם מחוץ לעיר אבל אף רכבת לא פועל ואף בן אדם לא בא

אין לך צורך בהתחלה בתחנות כוח רציניות... ואם כבר בנית - תוריד לה את המימון לכמה שהיא באמת צריכה.

עסקים אף פעם אין הרבה. אני חושב שפחות מ-10 אחוז מהעיר זה עסקים. אתה יכול גם כמובן להוריד את המסים לאזורים שאליהם אתה רוצה למשוך תושבים או חנויות... לגבי הרכבת - עוד לא הייתי צריך לבנות אחת אבל הבנתי מאלה שבנו שיש עם זה קצת בעיות... אנשים לא מסתדרים עם זה בערך כמו עם מחלפים בכבישים מהירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...