איזה ציון צריך בשביל ללמוד באוניברסיטה או מכללה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ציון צריך בשביל ללמוד באוניברסיטה או מכללה

pringles

Recommended Posts

איזה ציון בפסיכומטרי צריך בשביל להתקבל ללמוד הנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטה ו\או במכללה

ומה ההבדל בכלל בין מכללה לאוניברסיטה

חוץ מעלות שכר לימוד

ומה אתם ממליצים מכללה או אוניברסיטה ולמה

וכל מידע נוסף יעזור מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחושילינג, זה בין הדברים הכי מבוקשים והכי קשים...

לפחות 700 נראה לי אבל זה תלויי בבגרות שלך, אפשר להכנס אולי עם 680 כזה + בגרויות של 100 -90 כזה..

בזמנו זה היה 650+95 במתמטיקה אבל זה היה לפני 6 שנים...

סתם בשביל הקטע-למה החלטת שאתה רוצה דווקא את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ציון בפסיכומטרי צריך בשביל להתקבל ללמוד הנדסת חשמל ומחשבים באוניברסיטה ו\או במכללה

ומה ההבדל בכלל בין מכללה לאוניברסיטה

חוץ מעלות שכר לימוד

ומה אתם ממליצים מכללה או אוניברסיטה ולמה

וכל מידע נוסף יעזור מאוד

תלוי מהציוני בגרות יש תוכנות שמחשבות את הסכם שלך... שהוא מורכב מפסיכו +בגרות... חשמל בטכניון צריך לפחות 690, אם יש לך בגרות טובה, טובה=לפחות 100.. (אפשר עד 115 נדמה לי... =\ נו בונוסים וכו... )

מכללה ואוני'!?!?

הרמה, השם, יש הבדל ענק ברמת החומר וקושי החומר וכמות החומר!!!!!!!!!!! ובגלל זה כשאתה יוצא מאוני' אתה יוצא יותר חכם יותר מוכשר ויותר נחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב את זה??? שבאוניברסיטה אתה יוצא ויתר חכם???

טוב אני כנראה לא מתאים בכלל לפי מה שאתם אומרים...

יש לי ממוצא בגרות 80.5

מטמתיקה 4 יחל 69

אנגלית 5 יחל 80

ביולוגיה 5 יחל 67

אין לי סיכוי בכלל ללכת ללמוד באוניברסיטה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה מכינה.

תשיג איזה 5K לך לקידום או לכל חברה אחרת שיכינו אותך לבגרות תוך כמה חודשים , אחכ" תעשה פסיכומטרי ואתה מסודר.

רק מה, חשמל זה לא משהו שרק מתקבלים אליו ונרגעים-ההיפך, פסיכומטרי ובגרות זה בדיחה בהשוואה לשנים שלומדים בחשמל(לפחות בבן-גוריון זה היה סיוט מזוויע).

לחרשנים או גאונים בלבד לפי דעתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעסק הזה המון פלצנות מגעילה .

המון אנשים שהלימודים לא היו בראש מעיינהם בתקופת התיכון משום שמה לעשות זו תקופה קשה ויש המון דברים שמפריעים להתמקד בלימודים כמו בגיל 2X+ כשאתה כבר יותר בוגר עם יותר ניסיון חיים, אחריות ומודעות עצמית שהחיים בעצם מתחילים עם כיוון מסויים בראש.

כך שהתיכון לא מעיד ברוב המקרים על הפוטנציאל בלימודים אקדמאים מה גם שהפסיכומטרי אף הוא לא מעיד על כך תוסיפו לזה את ציוני הסף המטורפים למקצועות המבוקשים לא משום הקושי בהם אלה משום מכסה נמוכה של תלמידים ותקבלו המון כספים וזמן שצריך להשקיע רק על מנת לעבור את אותו סף אבסורדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחת שגם הסף סינון קיים בשנה ראשונה-בכל מיני קורסים עם אחוזי נכשלים מטורפים בשביל לסנן .

אגב, אני לא בטוח בכלל שבאוניברסיטה או בטכניון מקבלים השכלה טובה יותר מבחינת ידע ומיומנות מאשר במכללה.

אני בטוח שזה יותר קשה ואולי בגלל זה מחשיבים את זה יותר במקומות עבודה.

למה פלצנות מגעילה

הפלצנות היא שלמרות שאתה כן מצליח להתקבל מענים אותך למוות-תשאל כל סטודנט לחשמל אם עברו עליו 4 שנים קלות-חח ואם הוא בכלל הצליח לסיים תוך 4 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה פלצנות מגעילה?

אתה אוכל מה שאתה מבשל.

לא היה בראש שלך, בעיה שלך.

בסופו של דבר, אף אחד לא ישב להשלים לך מתמטיקה באוניבריסטה.

לא דיברתי על עצמי ... הבגרות שלי דווקא בכלל לא רעה למרות שנאלצתי ללמוד כמעט הכל לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי על עצמי ... הבגרות שלי דווקא בכלל לא רעה למרות שנאלצתי ללמוד כמעט הכל לבד

והתגובה שלי לא הייתה מכוונת אליך (אלא הייתה כללית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח... בתור מישו בסמסטר שני בטכניון, שלומד פיסיקה, אני יודע מה הפרש ברמות הלימוד ובעומס בין בן גוריון לטכניון, ובין מכללות, לדוגמא סמי שמעון, או בר אילן...

ההבדל בעומס וברמה הוא ענק. .באמת ענק... עד כדי 40%! ואני אומר את זה כי השוואתי סילבוסים של אותם קורסים! :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...