Avira AntiVir PE מקום ראשון! ...... NOD32 ירד למקום השביעי. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Avira AntiVir PE מקום ראשון! ...... NOD32 ירד למקום השביעי.

bmw5

Recommended Posts

Best Antivirus

---->

1.Avira AntiVir PE Premium

2.G Data Security AntiVirusKit (AVK)

3.AEC TrustPort AV WS

4.F-Secure Anti-Virus

5.Kaspersky Labs Kaspersky AntiVirus

6.Symantec Norton Anti-Virus

7.ESET NOD32 Anti-Virus

Wanna Check 10 Antivirus Professional testing On February 2007

http://www.av-comparatives.org/seiten/ergebnisse_2007_02.php

NOD Poor result....7

ככה הבנתי מכמה מקורות..

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני עם ה-Antivir כבר כמה חודשים ונהנה מכל רגע! הוא קל,מתעדכן אוטומטית ולא מרגישים אותו בכלל!

לעומתי הקספרסקי/נוד32 וכל החינמיים כבדים מאוד!

מדי כמה חודשים אני מתקין נוד32 ובודק אולי משהו הסתנן,אין שום דבר כבר קרוב לשנה!

כמעט ושיכנעו אותי לעבור ל-nod32 ואני איתו באמת כבר כשבוע ויחסית מרוצה,אבל עכשיו אני בהחלט הולך לחזור ל-Antivir!

**למה שטויות עמרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ANTIVIR יותר משנה והוא באמת תופס את רוב הוירוסים אבל הוא ממש לא הכי טוב.

יש את הוירוס BLA.EXE (או שזה .BAT לא זוכר) ש ANTIVIR לא מכיר בו כוירוס ו NOD ו KASPERSKY כן מזהים אותו.

גם יש הרבה דברים ש ANTIVIR אומר שהם אבל לא מופיעים בשום מקום חוץ מברשימה שלו (כמו אחד מהלאנצ'רים של MUONLINE).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להבין את מהות הדירוג הזה ולא סתם להתייחס רק לטבלה במדד בלעדי.

הטבלה שאליה התייחסת מציינת רק את אחוזי יכולת הזיהוי של כל אנטי וירוס (מתוך 100%).

זיהוי הוירוסים מתייחס לקטגוריות (וירוסים של ווינדוס, מערכות הפעלה אחרות, טורייאנים ועוד ועוד) את הפירוט המלא ניתן לקרוא בדו"ח http://www.av-comparatives.org/seiten/ergebnisse/report13.pdf.

מעבר לזה הדיגור ה"נמוך" של NOD ושל אנטי אחרים שם יכול להיות סיבה של אחוזי זיהוי נמוכים יחסית של other malware או קטגוריות דומותץ

לכן צריך להסתכל ולבדוק טוב טוב את כל הקטגוריות ולקבל החלטה בהתאם לצרכים ולסביבה בה אתה עובד ולסיכונים שאתה חושב שאתה עשוי להחשף אליהם בסבירות גבוהה יותר.

האתר הזה הוא אתר השוואתי טוב מאוד ומאוד מפורט, גם מאוד אמין. אבל הוא מציג ומדרג את התוצאות בצורה סטטיסטית בלבד ועל פי הקטגוריות אותן הוא קבע ולא בא לקבוע מי יותר טוב ומי פחות טוב. את זה המשתמש צריך להחליט בהתאם לצרכיו ולאחר שקרא את הנתונים המתפרסמים.

האתר גם לא מתייחס לצריכת המשאבים של התוכנה או לבאגים או בעיות כאלו ואחרותם שאולי יש בה (כמו ה false positive של AVIRA) , אלא פשוט אך ורק לפעילותה כאנטי וירוס.

אפשר לראות שם NOD עדיין בין האנטי הכי טובים בקטגוריות הזיהוי "החשובות". אבל כמו תמיד הוא לא לבד שם וגם AVIRA הוא אנטי וירוס מעולה. לכל אחד מהם יש את היתרונות שלו ואת החסרונות שלו. בסופו של דבר האתר הזה אמור להוות כלי ממד למעקב בלתי תלוי ועצמאי אחר שיפורים והתקדמות של האנטי בתחום הזיהוי ולא לקבוע מי מהם הכי טוב, כי אין כזה דבר הכי טוב, כל אחד ישתמש על פי העדפתו ועל פי צרכיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטוירוס הכי טוב היום זה קספרסקי/נוד32 - זאת עובדה ואולי לא האתר הזה מציין את זה אבל הרבה מאוד אתרים אחרים אומרים את זה..

בקשר לmalware/spyware התוכנות אנטיוירוס לא מיועדות לתפוס אותם אז אל תצפו מהם לתפוס אותם, בישביל זה יש תוכנות antispyware שהם מיועדות להסיר אותם (adaware,spydoctor,spysweeper וכו')..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...