סאבלימינל מוכיח (שוב) את כישוריו האמנותיים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאבלימינל מוכיח (שוב) את כישוריו האמנותיים

MiniMizer

Recommended Posts

דן..לכולם יש אינרטסים ואני לא חושב שזה נכון לשפוט אותו על הקטע שהוא מקבל על זה כסף למרות שלא שמעתי/ראיתי בשום מקום לגבי העניין הזה.

ובסדר,אז זה לא יעזור להם לדעת כי זה שיר מפגר,אבל אני בטוח שאם אפילו כמה ילדים בודדים יזכרו את זה יותר טוב - זה שווה את זה. (לדעתי)

ואני לא זוכר את השיר שלו על תאונת הדרכים,כי כמו שאמרתי אני לא מתחבר לז'אנר אבל שוב - אם זה עזר להציל מישהו אחד ממוות בתאונות דרכים לטעמי זה שווה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרצו או לא הבן אדם(קובי שימעוני)מייצג את הראפ הישראלי בישראל ולא משנה בשביל מה הוא עושה את זה נראה לי שלא צריך לזלזל בו כי יש לו לב ממש רחב כל פניה שפונים אליו להתנדב בעינינים שהוא יכול להתנדב הוא מתנדב וכסף זה לא הכל אצלו בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין את הבעיה עם השיר, זה מה שהוא חושב - מזה הוא עושה את הכסף שלו ולמרות שאתה שונא אותו - אתה ממשיך לפרסם אותו, הוא עשה את שלו בזה.

אגב, זה השיר על התאונות דרכים - לי זה לא יקרה, שיר יפה.

http://www.speedyshare.com/791228589.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה ביאיר לפיד היום, דווקא מנגנת ממש טוב, אחלה גימיק!

ד"א

קליפ חמוד ושיר ממש טוב.. כל הכבוד לו..

עריכה: קוראים אותה מירי בן ארי

ה"גימיק" הזאת זכתה בגראמי לא מזמן.

הבחורה הזו עבדה עם הרבה ראפרים מוכשרים כגון טופאק ביגי קנייה ווסט ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"גימיק" הזאת זכתה בגראמי לא מזמן.

הבחורה הזו עבדה עם הרבה ראפרים מוכשרים כגון טופאק ביגי קנייה ווסט ועוד.

גם עבדה עם ג'יידקיס...

קח מינימייזר, קח לך קליפ ממש יפה שלה ושל סבלימינל... באחריות: http://www.youtube.com/watch?v=ckRT3wOItIU

אהבתי, יש לה את זה, אין מילים!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XTRACT

יש משהו במה שאתה אומר

אם זה יזכיר לילדים את השואה ויבינו שגם אם הם פוזאיסטים כמוהו הם צריכים לחשוב על השואה ולהפנים

כנ"ל עם התאונות בדרכים

הוא נותן דמות של "ראפר" "ששר "אמת" ולא כמו אלון דה ז*בי ומשפחת שמאקט

כי הוא לא רק "כמה בחורות כ,כסף , ריטינג " יש לי

למרות שאני לא סובל את השירים שלו אני מעדיף אותו על אלון זה זוב* וכל השאר הדפוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מגיב מהפלאפון אז אני לא יכול להיכנס לקישור, אבל אני משער שאתם מדברים על השיר "אדון עולם" עם מירי בן-ארי, ואני חייב להגיד שאני חולק על התגובות פה על השיר. לפי דעתי זה שיר ממש חזק, והוא נכתב במטרה להחדיר לנוער את עניין השואה, כי תתפלאו אבל יש אנשים שממש לא יודעים כלום על השואה, וגם לא מעניין אותם לדעת. לפי דעתי זה שיר ממש יפה, וכל הכבוד לסאב ולמירי בן ארי על היוזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...