Auzen X-FI Prelude 7.1 - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Auzen X-FI Prelude 7.1

SyndromE

Recommended Posts

בואו נראה מה הכרטיס הזה מכיל:

AK-4396 בתור DAC. זה אותו השבב שבשימוש בכרטיס של רייזור שנבדק בביקורת שלנו.

OPA לקדמיים ניתנים להחלפה, מה שמאוד נחמד. הם ניתנים להחלפה בכל כרטיס עם הלחמות, אבל פה זה על סוקט שזה נחמד מאוד (משהו שהגיע מהכרטיסים הקודמים של החברה).

דרייברים של קריאטיב - מה שאומר אותו החרא שהיה לנו עד עכשיו.

חיבורים נורמאליים יותר מאשר קריאטיב

אז למעשה זה X-Fi בלי שום פאנל, עם DAC שעל הנייר איכותי יותר, וקצת יותר גמישות בנוגע לאופי הצליל. ובשביל זה לשלם פי 2?! כל הרעיון היה לעקוף את הדרייברים המפגרים של קריאטיב.

לדעתי אחלה דבר, אבל לא בטוח שהתוספת במחיר שווה את התוספת בביצועים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שקריאטיב מציעה הוא ביצועים טובים במשחקים. בכל דבר אחר הם מפגרים מאחור. במיוחד לעומת כרטיסים של ימינו. ה- לדוגמא, יציב יותר, נוח יותר, קל יותר, עם DD ו-DTS בחומרה, חיבורים נורמאליים, רכיבים איכותיים בהרבה. רק הביצועים מבחינת FPS בעייתיים יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניינים שני דברים:

א. Auzen יפתחו עדכונים לדרייבר או שניאלץ להוריד את הדרייבר הצולע של . כי אם התמיכה תהיה מ-Auzen אני יכול לחיות עם העיצוב הגרוע של .

ב. הכרטיס יגיע עם מובנה כמו הגרסאות היותר יקרות של Creative?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא יהיה את ה-X- או איך שהם לא קוראים לזה, לא ראיתי איזכור לזה. בנוגע לדרייברים, אני מניח שתצטרך לחיות עם הדרייברים של קריאטיב, אחרת הם פשוט היו מפתחים דרייבר משלהם. אבל נקווה שלא זה המצב.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

24-bit Analog-to-Digital conversion of analog inputs at 96kHz sample rate

24-bit Digital-to-Analog conversion of digital sources at 96kHz to analog 7.1 speaker output

24-bit Digital-to-Analog conversion of stereo digital sources at 192kHz to stereo output

16-bit to 24-bit recording sampling rates: 8, 11.025, 16, 22.05, 24, 32, 44.1, 48 and 96kHz

ASIO 2.0 support at 16-bit/44.1kHz, 16-bit/48kHz, 24-bit/44.1kHz 24-bit/48kHz and 24-bit/96kHz with direct monitoring.

Enhanced SoundFont support of up to 24-bit resolution

64MB of X-RAM

Rear panel connectors for MIC, line input, channel line output, S/PDIF input and output

Front panel connectors for MIC input and headphone

On-board connectors for AUX and digital extension header

Swappable OPAMP Socket (Front L/R only)

Software and drivers

http://www.auzentech.com/site/products/x-fi_prelude.php#featuresummary

אכן יהיו 64MB של X-RAM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב ככה. ה-X- לא משנה כלום בביצועים במשחקים, הוא לא יותר מגימיק שיווקי (לפחות נכון להיום) ולכן אני לא בטוח שמחיר גבוה כל כך נובע מזה. פשוט נראה ש-200$ זה תג המחיר שסביבו יהיו הריבים בשוק הזה. הם החליטו שאם כבר מישהו לא מרוצה מ-OB אז הוא יהיה מוכן להשקיע ולקבל משהו איכותי ואז 200$ זה לא סכום מוגזם. גם Azuntech, גם , וגם עוד חברה אחת לפחות שאני מכיר מוציאות כרטיסים עם תג מחיר דומה.

Anatoli.[br]פורסם בתאריך: 30.07.2007 בשעה 16:07:42

ncix.com אומרים שיהיה אותו החל מהעשירי לאוגוסט ב-200דולר קנדי.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על הגלישה מהנושא, איך הכרטיס הזה ? הוא עדיף על האון בורד החדשים שהם HD ?

לא בהכרח עדיף... :

באון בורד אין בדר"כ שום חיבורים כמעט - אין יציאות לסאב, דיגיטלי וכו', וצריך להוסיף להם מתאמים שכמעט לא קיימים בחנויות בארץ.

זה כרטיס פשוט וטוב, יש האומרים שכרטיס נפרד יהווה יתרון על מובנה.

בכל מקרה, אם אין לך צורך באחד החיבורים האלה, או בכרטיס נוסף שיכול לשמש למטרות יעילות, כרטיס קול מובנה חדש יספיק, לא יהיה הבדל גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL? יכול להיות שאתה מתכנן לנו ביקרות בקרוב?

יש לי שאלה שלא קשורה..

אם DDL זה בעצם אלגוריתם, לא יכול להיות בעצם מצב שיהיה לי תוכנה שמקודדת ב-DDL (טוחן קצת תמעבד) במקום יעודי ומוציאה דרך ה-digital את האות אחרי שהוא כבר ב-DDL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...