איך הגיעה הti-500 שלי לאפגניסטן - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הגיעה הti-500 שלי לאפגניסטן

yoav9

Recommended Posts

היו היה ילד קטן בשם יואב, חלק קרו לו גיבורי, חלקם קרו לו ארוכי שרוכי וחלקם סתם קרו לו אח שלי, (כמובן שיש מיוחדים שקרו לו בראד פיט, טום קרוז, השרירי הזה מהבית ליד וכו...) יום אחד הוא החליט להציו מטרה בחיים, חיפש חיפש חיפש ומה מצא, לקנות ati radeon 8500 ליום הולדת! הגיעה היום הולדת, הלך יואב ובירר טיפה בקשר לraeon אשר בארץ, הלך וגילה שכול הראדונים בארץ הם של חברה זדונית בשם palit, עכשיו היות והכרטיס שהיה ליואב הוא של powercolor השם הזה עשה לו צמרמורת והוא החליט לוותר, יואבי שלנו עסף עוד כסף והחליט, פתאום משום מקום לקנות HERCULES - 3D Prophet III Titanium 500 - GeForce 3 Titanium 500 - 64MB DDR - TV out - DVI out לאחר ספירה מהירה של הכסף בידיו הוא גילה שיש לו מספיק כסף! אך המטרה נראתה כל כך קרובה להשג שהוא החליט לעשות מעשה ולגרום לכרטיס שלו להיות הכרטיס הקר ביותר בארץ! הזמין ביחד עם הכרטיס גם cyclon blower ואיזה 80 מילימטר נחמד, וגם היה לו קודם crystal orb מחבריו הנאמנים!

או קי, אמר יואב, עשכשיו נזמין, לאחר שבוע מתחילת ההזמנה התקשר ליואב לחנות הנחמדה ושאל מה עם הסחורה, החנות ענתה לו שהסחורה עוד לא הגיעה ולבטח תבוא שבוע הבא! כעבור שבוע וחזר על השאלה, שוב החנות חזרה על התשובה. יואב המאוכזב אמר "אוי חתיכות חרא! וחיכה עוד שבוע" בשבוע השלישי להזמנתו התקשר ואמרו לו שהמוצר יגיעה כול יום והם לא יודעים למה המוצר מתעכב, לכן יואב נשאר עם ההשארות הבאות:

1)hercules החליטו שישראל מסוכנת מדי למוצרים שלה והחליטה לי להודיעה להפסיק את שיווק מוצריה לארץ

2) האונייה עליה כול המוצרים טבעה!

3) זו קנוניה פרטית נגדי

4) המוצרים שלי הגיעו בטעות לאפגניסטן במקום לישראל ובין לאדן כרגע מנסה ללמוד איך מחברים סלוט AGP לחמור שלו.

5) המכס בשביתה והוא שכח להגיד

6) hercules פשטו את הרגל והם שומרים את זה בסוד.

אההה אני רוצה את הכרטיס שלי!!! :pissed::pissed::pissed: :boid: :boid: :boid: :pissed::kopfpatsch::kopfpatsch::kopfpatsch::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח.....

שכחת את האפשרות שמישהו שעובד בדואר התלהב, קינא ופעל בניגוד לכל עקרונות המוסר - ו....ואתה מנחש את ההמשך....

הממממ...בניגוד לאמות המוסר של מי?????????????

אם הכרטיס שלו הגיע לאפגניסטן בטח הוציאו אותו להורג בכיכר! סתם כי הוא מוצר מערבי!!! (אם הם הרגו ערבים הם יהרגו גם מערבי

לא ככה??? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח.....

שכחת את האפשרות שמישהו שעובד בדואר התלהב, קינא ופעל בניגוד לכל עקרונות המוסר - ו....ואתה מנחש את ההמשך....

הממממ...בניגוד לאמות המוסר של מי?????????????

אם הכרטיס שלו הגיע לאפגניסטן בטח הוציאו אותו להורג בכיכר! סתם כי הוא מוצר מערבי!!! (אם הם הרגו ערבים הם יהרגו גם מערבי

לא ככה??? :)

lol איך אפשר להוציא להורג כרטיס מסך?

לא חשוב, למה אני בוכה, אני לא, אני מוציא את התסכול שלי בציניות.

אתה יודעה מתי הזמנתי את המוצר, לפני חודש בערך וזה נשאר באותו שלב מאז, תמיד אני נסתכל בתאריכים ואומר לעצמי עד אז כבר יהיה לי את הכרטיס, לדגומא: 8 בינואר השיחרור של הדמו של medal of honor בסוף חנוכה זה יגיעה, הנה אני יחזור מהטיול וכבר יהיה להם, וכאלה, וואי זה כל כך מעצבן!

אהה ומה יש לכלנית, תסתכל על השם שלהם!

לא סתם, אני חושב שאורן אמר לי שזה לא תלוי בהם ופשוט הרקולןס עצמם לא שלחו את זה בגלל הקריסמס או משהו, לא יודע, אני גם די בטוח שהוא לא יודע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הזמנתי את ההרקולס ti200 גיפורס 3 ב19 לדצמר

והכרטיס עדיין לא הגיע.......

והתקשרתי לחנות שאסור להגיד את השם שלה ושאלתי אותם מה קורה והם אמרו לי שיהבואן עדיין לא הביא להם את הכרטיס

אני מבואס.............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון אחרון!

אורן אמר שביום שלישי הבא זה מגיעה 99.5 אחוז!

מה שיגרום לזה להיות חודש ושבוע, אני ממש מעוצבן, מצד שני אומרים שלדברים טובים צריך לחכות הרבה זמן (אני לא חושב שלזה הם התכוונו! :()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...