cooling my voodoo 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

cooling my voodoo 3

1_Nike_1

Recommended Posts

אני צריך, בבקשה, צורות אוורור שונות לוודו3000 שלי. כאמור, 180Mhz לא מספיק לי ואני רוצה להגיע לסביבות ה210, קראתי שאנשים הגיעו לזה. בכל אופן.. מספר שאלות אשר יקלו על סדר ההיענות ושאלות אשר גם יהוו לגורם לכך שתענו לי על הכל. קיצר..

1) איזה מאורר מומלץ לשים על ההיטסינק אשר על הכרטיס? (ספציפית)

2) כדאי להוציא את ההיטסינק, לנקות את הליבה, למרוח משחה תרמית ולהחזיר את ההיטסינק- כלומר, יתכן שיפור ?

3) האם אפשר לשים מאוורר בככל על ההיטסינק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, עוד לא. ;)

ונכון, אין עליו מאוורר בינתיים.. שמעו, המליצו לי להוריד את הסינק, לנקות את הליבה ולמרוח עליה תערובת של סופר-גלו וסיליקון. אחרי זה כמובן להחזיר את ההיטסינק עם מאוורר 50מ"מ עליו. נשמע טוב? זה סבבה באחושילי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מה הם הסופר והגלו והסיליקון? אני לא מאמין שהכוונה לדבק רגיל וסיליקון.. אז מה בדיוק?

ואם זה פחות או יותר שימושי אז אני אשמור את זה, זה יכול להוות אסיסטנט לשימוש דומה בעתיד.

עריכה- ולמה למרוח דווקא את התערובת הזו? וכתוספת אבקש מידע אודות כל סוגי המשחות. הAS, הדבק והסיליקון. או ליתר דיוק אבקש לדעת מהם המאפיינים שלהם, מיהם מבודדי החום, מיהם מוליכי החשמל ומהו השימוש בכל משחה ומשחה. בתודה מראש. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אחד מהאורבים מתאים אתה יכול לקנות אחד מהם.

באופן כללי הייתי ממליץ לך לשים מאוורר 80 מ"מ או יותר גדול צמוד לכרטיס מסך - זה גם עושה את העבודה ( לי יש קריסטל אורב ומאוורר צמוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התכוונתי שתצמיד את המאוורר על הכרטיס , התכוונתי שתשים אותו קרוב מאוד ליד הכרטיס כדי שזה יעיף אוויר לעברו.

אני לא יודע בקשר להיטסינק של הוודו, אבל בכל כרטיס מודרני כיום יש משני צדדי הליבה חורים שבעזרתם תופסים את המאוורר עם קליפסים או ברגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...