האם שווה לשדרג ל nforce2 בתנאים הנל ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שווה לשדרג ל nforce2 בתנאים הנל ?

ido

Recommended Posts

יש לי כרגע מעבד AXP2100...

תהיתי עם כדאי למכור אותו ולקנות AXP1800 יחד עם לוח nforce2.. (פשוט אין לי כסף לשניהם)

1. האם ההפרש בביצועי המעבדים היא דרסטית ואני ארגיש אותה ?

2. האם 8RDA+ מאפשר פתיחת מכפלה בביוס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לזכור שחלק גדול מהיתרון של לוח NF2 מצוי בשני ערוצי הזיכרון, כך שאם אין לך שני סטיקים של לא תזכה לשיפור גדול

(צריך לזכור שעליו להשתמש במעבד חלש יותר...)

אם אתה צריך את הפיצ'רים שהלוחות החדשים מציאים אז כן כדאי שתקנה...אחרת - לא ממש

אני לא הייתי עושה כלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת אני לא ממש צריך, סתם משדרג בשביל הכיף, כמו תמיד :P

אמנם יש שיפור ביצועים עם שני , אך אני מתכוון להשתמש בסטיק אחד של PC2700 256 מגה.

(הבאס של המעבד גם כך מוגבל ב 266 מגה"צ, נו טוב).

קיצור נראה.. אולי אני אשאר אולי אשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!

אני מצטער, אבל הקומבו של 1800+ ולוח NFORCE2 וסטיק אחד של _נופל בביצועיו_ לעומת הקומבו הנוכחי של 2100+ עם AMD760 ואותו סטיק ...

תתכן עלייה קלה בביצועים בגלל בקר משופר, אבל למעשה זה מתקזז עם מעבד חלש יותר (1800+ לעומת 2100+)

אלא אם כן אתה שם עין על 1800+ בעל ליבת T-BRED כדי לעשות O\C אין שום טעם לשנות רכיבים כי אם תעשה זאת, זה הרי הכל חוץ משידרוג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?!

אני מצטער, אבל הקומבו של 1800+ ולוח NFORCE2 וסטיק אחד של _נופל בביצועיו_ לעומת הקומבו הנוכחי של 2100+ עם AMD760 ואותו סטיק ...

תתכן עלייה קלה בביצועים בגלל בקר משופר, אבל למעשה זה מתקזז עם מעבד חלש יותר (1800+ לעומת 2100+)

אלא אם כן אתה שם עין על 1800+ בעל ליבת T-BRED כדי לעשות O\C אין שום טעם לשנות רכיבים כי אם תעשה זאת, זה הרי הכל חוץ משידרוג!

מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים

איך התגברתם על מערכת הקירור והאיוורור

היה מקום שם בכלל על הלוח והמרחב

האם המחשב מרעיש יותר מכל מחשב P4

אשמח לקבל תשובה כי בפורום אחר הנושא עלה והתשובות לא מעודדות אותי כלל כי אני רוצה גם לשדרג לAMD 2000+NFORCE2

לעדכונכןם :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל - עצם השאלה מעלה מספר תהיות.

היתרון המובהק של ערכת השבבים הזו היא DUAL-.

וזה יתרון מאוד חשוב.

מה שאני לא מבין מתחלק לשני דברים :

1 - למה כולם לא הולכים על ערכת שבבים שתומכת בממשק כפול ?! אפשרות זו עדיפה על יותר או פחות 200MHZ תיאורטיים, והיא רלוונטית בכל סוג מעבד.

2 - אם כבר יש לך לוח אם שתומך בממשק כפול - למה, לכל השדים והרוחות, לא לנצל אותה !?

אולי תוכלו לתת לי תשובה לשתי סוגיות אלה.

נשגבה בינתי מלהבין.

::) ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...