אני רוצה לבנות מחשב (כנסו) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני רוצה לבנות מחשב (כנסו)

דני אופיר

Recommended Posts

אני גם בניתי את המחשב לבד.. חסך לי איזה 800 שקל מול הצעה של נועה ומשהו כמו 600 מול KSP..

הבעיה במקרה כזה זה שהאחריות מתחלקת למלא מקומות... אם קורה משהו אתה צריך לנסוע לכל מיני מקומות ואז אתה בעצם מוציא כסף...

אני לקחתי את ה"סיכון" הזה, בנתיים זה הכל עובד אחלה...

עוד דבר זה , הבניה של המחשב . אתה צריך לדעת להרכיב מחשב כדי לקנות חלקים ולהרכיב אותם לבד.. לא כזה מסובך אבל צריך קצת חוש טכני..

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם הולך לבצע עכשיו קניה של רכיבים בנפרד - ואני ממש לא מודאג!.

זה גם לא סיכון בעניי - שכל חנות נמצאת במקום שונה (גם ככה האחים שלי גרים במקומות הקרובים לחנויות - כך שלא תהיה לי שום בעיה :lol:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה ממליץ? זה לא נשמע ממש כמו סיכון

כן אני ממליץ.. אם אתה מסוגל להרכיב אותו לבד... אז זה ישתלם לך...

רק תעשה סקר שוק טוב טוב לפני שאתה קונה, ותהיה סגור על כל פרטי החלקים...

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע..

אני יתן לך טיפ קטן..

את רוב המחשב שלי (חוץ מהזכרונות) קניתי בגיבור מחשבים, אבל - מה שעשיתי זה להגיע לחנות ולהתמקח על המחיר..

הגענו למין "הסדר".. הם נתנו לי לכל חלק שרציתי הצעה שמתחרה על המחיר שהכי זול בזאפ..

תוך כדי זה שאני מבקש את החלק, ישבנו מול זאפ וראינו מה המחיר הנמוך והם נתנו לי הצעה שמתחרה בו... ההבדלים היו כל כך לא משמעותיים שיצא שקניתי אצלהם את כל המערכת חוץ מזכרונות, שתכלס אמרו לי פה בפורום שמה שהם הציעו לי היה אפילו יותר טוב ממה שבחרתי.... לא קניתי אצלהם כי הם הציעו לי חברה שלא הכרתי אז...

לך לחנות, ותראה אם הם מוכנים להסדר כזה... ככה רוב האחריות תהיה במקום אחד... וגם תחסוך כסף.

בראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...