ה7900 שלי מת. הוחלף ב 8600GTS חדש. השתלשלות האירועים.. *התרשמות ראשונית בעמוד-6* - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה7900 שלי מת. הוחלף ב 8600GTS חדש. השתלשלות האירועים.. *התרשמות ראשונית בעמוד-6*

jacko_il

Recommended Posts

הוא טיפה יותר חלש אבל תומך DX10, אני לא הייתי מחליף מכיוון שבינתיים ניראים פחות מ 10 משחקים שתומכים DX10 והראשון יוצא עוד

דיי הרבה זמן...

אני לא מבין למה אין להם 7900 ! במקומך היתתי מבקש 1950PRO\XT אולי אפילו איזה 7950 אפילו אם זה עם תוספת של מאה אתיים שקל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ד"א אם הם טוענים שהם דיברו עם הייצרן והוא מצא את המכשיר פגום, הייתי ממליץ לך לשלוח מייל ישירות ל BFGTech, לספר להם על המקרה, ולשאול אותם מה דעתם בנושא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דברתי איתם שוב,

ניסיתי לשכנע אותם ששלמתי בזמנו יותר מ 2000 שקל עבור כרטיס HIGH-END ועכשיו הם מציעים לי כרטיס שעולה בדיוק חצי.

לא רק שהוא עולה חצי הוא גם ברוב המבחנים נחות בביצועים מה 7900GT . הבחור טען שזה דבר שנתון לויכוח ושזה לא טענה מוכחת ושבנוסף אם אני כל כך מתעקש להשאר עם ה 7900GT שלי אז אין בעיה, הם ייבדקו מה מחיר המחירון שלו וייתנו לי זיכוי עליו בהתאם. (הוא אומר שזה אמור להיות סביב ה 1000 שקל היום)

לצערי אין לי יותר מידי ברירות אלא ללכת על ה 8600GTS (של INNOVISION אגב..)

לא רציתי שהוא יתקלקל אבל זה מה שקרה וכבר לא מייצרים אותו יותר..

* דבר אחד אני פשוט לא מצליח להבין - איך זה שכרטיס בעל יותר מתקדמת עם יותר צינורות עיבוד ותדרים הרבה הרבה יותר גבוהים מה 7900GT לא מצליח לעבור אותו ברוב המבחנים ?? אולי הדרייברים העכשויים פשוט מאעפנים ולא יודעים לנצל את הכוח שלו במלואו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כלבים הם הציעו לך אינווויז'ן?! לא פלא זה הדגם הכי זוןל של 86GTS... עולה רק 970 ש"ח.

אני אומר תראה להם את זה:

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=13983

או את זה אם אתה לא רוצה להיות ממש גנב :D:

http://www.maximus.co.il/Product.aspx?ProductID=641

ותבקש את המחיר שלו.

אם הם לא רוצים באמת קח שק"ש ותישן בחנות עד שנועה תיהיה עייפה :lol::screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש חבל שלקחת 8600GTS

ביוני יוצאים 8600GTS חדשים עם 256ביט ו 512זיכרון

תקח משהו זמני ותעשה איתם הסכם שכשמגיע להם ה 8600 המחודש הם נותנים לך

זה יהיה עסק טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א אם הם טוענים שהם דיברו עם הייצרן והוא מצא את המכשיר פגום, הייתי ממליץ לך לשלוח מייל ישירות ל BFGTech, לספר להם על המקרה, ולשאול אותם מה דעתם בנושא..

ייבוא אפור נעה לא עושים RMA על כרטיסים כאלה לא שווה את הכסף המבוזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה בדיוק כמו שלך עם 7900GT

היו לי פיקסלים על המסך עם צבעים מוזרים ומלא באגים במשחקים

מסתבר שKSP השם יקום דמם הביאו לי כרטיס מפגר

אז יש עדיין אחריות אז הלכתי והחליפו לי ובאמת עכשיו הכל סבבה,

אם יש לך עדיין אחריות לך תחליף,זה בעיה מוכרת מאוד בכל כרטיס ה7900GT בעולם..

עריכה:ראית עכשיו רק איך הכל התגלגל,אל תוותר,שילמת על הכרטיס 2000 שקל?

הוא נדפק?,אתה זכאי לכרטיס באותו מחיר ותגיד להם על הזין שלך שהיום המחירים השתנו,תדרוש את ה8800 עם ה320

אל תתבייש! לא ידעתי שגם נועה תחמנים,סעמק כבר אין חנויות אמינות כולם מתנערים מאחריות זונות.. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאלו איזה יום מסריח.

הלכתי לנעה בסוף ולקחתי את ה 8600GTS. הם לא השאירו לי ברירות ואין לי כח להכנס לתביעות משפטיות עכשיו..

הדבר היחיד שהסכימו חוץ מלתת לי 8600GTS זה לבדוק מה המחירון של ה 7900GT היום ולתת לי זיכוי. בינינו זה היה יוצא כמעט אותו דבר..

אני מודע לזה שה 8600GTS הוא תכל'ס עגלה.. אבל שיהיה. אולי עוד בסוף הוא יפתיע ביישומי DX10 ..

עכשיו לסרטן שהיה לי היום - כששמתי את ה 7900GT שלי בנעה קבלתי מהם כיומיים אחרי כרטיס מסך זמני - X300 SE. הכל היה נחמד (נחמד שיש מחשב שעובד אפילו אם זה רק לאינטרט) עד שהיום באתי להחזיר להם אותו. הטכנאי פתאום אומר לי שיש על הכרטיס מכה קטנה.. אמרתי לו שאולי אפילו קבלתי אותו ככה פשוט לא בדקתי אותו כשלקחתי אותו.. והפצרתי בו שפשוט ייחבר אותו למחשב וייראה שהכל עובד ותקין. הוא הסכים, נתן לטכנאי שם לחבר אותו והפתעה - הכרטיס לא עובד.

מת. לא עולה אפילו BOOT. הייתי בשוק. אמרתי לטכנאי שאין מצב ובדיוק לפני 20 דקות זה עבד לי על המחשב ובאתי איתו ישר לפה באוטו.. ככה שהוא לא היה בשום מקום מפוקפק ושום דבר לא קרה לו.. בקשתי לראות שהמחשב עובד עם כרטיס אחר.. ואכן המחשב נדלק.. בדקנו את ה X300 על מחשב אחר והוא לא עבד..

כאן התחלתי כבר לאכול ולא ידעתי איך לצאת מהבארדק הזה.. הפנו אותי לאחראי מכירות/מנהל, הוא טען בפני שהוא הביא לי כרטיס תקין ושמשהו עבר עליו כי יש לו סימן של מכה ובנוסף גם הוכחה - הוא לא עובד יותר. התחננתי בהסברים שלא עשיתי כלום וכשאני הבאתי אותו אליהם הוא היה תקין..

מפה לשם, אני אקצר את החצי שעה שעברה שם בויכוחים, ויתרתי ואמרתי לו - שחרר אותי אח שלי. קח כמה שהכרטיס הזה שווה ותן לי ללכת..

שלמתי עליו בעצבים 250 שקל, לקחתי אותו ואת ה 8600GTS (אגב, אחד הכרטיסים היותר מכוערים שיצא לראות..) ונסעתי לעבודה..

עכשיו, כשנכנסתי הביתה, עוד לפני שהתקנתי את ה 8600GTS חברתי את ה 300SE רק כדי לראות אם אני משוגע - והפלא ופלא - עובד LIKE A MAGIC.

ניסיתי להזיז אותו כדי לראות אם יש אולי פשוט מגעים רופפים או משהו, כלום. עובד כמו סוס.

מחר בבוקר אני נוסע עם נגמ"ש ומקל"ר MOD3 ומפוצץ את המקום.. אתם כבר תקראו על זה פה מחר/תראו את זה בערוץ 2 במבזק חדשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...