עזרה עם מקלט IR - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם מקלט IR

sa_ka

Recommended Posts

שלום בניתי את המקלט IR של המודינג בשעה

וחיברתי אתו למחשב התקנתי את התוכנה UICE וכשאני מגיע למצב שאני צריך ללמד את התוכנה את האות של השלט התוכנה לא קולטת או שלפעמים המחשב נתקע

וזה לא מחש חלש שאמור להתקע (amd atlon 3000+64bit 768 ddr)

בבקשה תעזרו לי תודה מראש sa_ka

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי עם שלט אחר החיבורים כמו בסכמה ותוכנות אחרות איזה יש?

עשיתי חיפוש ולא מצאתי תוכנה נוחה

ויכול להיות שהעינית שקניתי אז הרגלים שלה בסדר אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לפתוח אשכול חדש (או אייך שאתם קוראים לזה "ת'ארד") אני אשאל את השאלה פה.

ולשאלה:

יש לי מקלטי ir של כרטיסי אייך אני מתאים אותו לתוכנות השונות כדי שאני יוכל לשלוט על המחשב איתו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד - אני גם נתקלתי בזה פעם, אני חושב שהבעיה אצלי הייתה שהחיבור למחשב לא היה טוב, תנסה לוודא שההלחמות שמתחברות לCOM עצמו בסדר ושהמחבר יושב טוב.

במקום לפתוח אשכול חדש (או אייך שאתם קוראים לזה "ת'ארד") אני אשאל את השאלה פה.

דווקא היה עדיף שתפתח אשכול חדש מכיוון שהאשכול הזה קשור למשהו אחר וזה מסיט את הדיון מהשאלה של פותח הת'רד. חוצמזה, אני חושב שיש בחוקי הפורום שורה שאומרת משהו כמו לא לשאול שתי שאלות שונות באותו אשכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'רד - אני גם נתקלתי בזה פעם, אני חושב שהבעיה אצלי הייתה שהחיבור למחשב לא היה טוב, תנסה לוודא שההלחמות שמתחברות לCOM עצמו בסדר ושהמחבר יושב טוב.

דווקא היה עדיף שתפתח אשכול חדש מכיוון שהאשכול הזה קשור למשהו אחר וזה מסיט את הדיון מהשאלה של פותח הת'רד. חוצמזה, אני חושב שיש בחוקי הפורום שורה שאומרת משהו כמו לא לשאול שתי שאלות שונות באותו אשכול.

מוזרים.. :s05: בפוקט זה שונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

uIce בהתחלה עשתה לי קצת בעיות, כל פעם שהתקנתי אותה עשתה לי ריסט... (במחשב אחר ההתקנה עברה בלי ריסטים)

אחרי שהתקנתי אותה, היא רשמה שהדרייבר לא מותקן (למרות שהוא סיים להתקין), ואחרי כמה ימים שלא נגעתי בה היא התחילה לעבוד כמו שצריך...

winlirc בכלל לא הצלחתי להפעיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...