בחנות אמרו לי שהשירות של AMD על הפנים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחנות אמרו לי שהשירות של AMD על הפנים

שחר אור

Recommended Posts

בחנות ברעננה ממש ליד ביתי ברחוב אוסטרובסקי אמרו לי שהם לא עוסקים עם כי השירות שלהם גרוע. נאמר שלוקח הרבה זמן להחליף מוצר וכד'. נשמע גם שהשירות של מצויין.

האם עליי לשקול מחדש רכישת מעבד AMD?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי הם התכוונו שהשרות שלהם = של החנות....

נראה לך הגיוני ש היתה מגיעה למעמד הזה אם היה להם בעיות שירות (גם אם דרך היבואן?) אישית לא שמעתי בעיות עם טק-דטה, אבל זה כי עוד לא ראיתי מעבד שנהרס. זה סתם תירוץ שהחנות נתנה לך כדי שתקנה אצלהם ותקנה (תופעה מוכרת לצערי עדיין בחלק מהחנויות השכונתיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטל, אינטל...יש לי סלידה מסויימת מהם ומה- SerPentium שלהם. נא לא לגעור בי על שאני מערב רגשות בנושא צד שמאל של המוח. סביר גם להניח ש- לא פחות תאגידיים מאינטל, אז אני רוצה לבחור את המעבד שיהיה הכי מתאים לי. ה- האחרון שלי פשוט נשבר במהלך עבודה רגילה. פינה קטנה ממנו נעלמה...

למישהו יש ניסיון עם השירות של AMD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג לגבי השירות של טק-דטה (יבואני AMD), אבל אותך כלקוח זה לא צריך לעניין.

אתה עובד מול חנות ממנה אתה רוכש, וחנות טובה תיתן לך שירות טוב ללא קשר ליבואן ולא תיתן ללקוח להפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל קצת גישה חיובית

אם הייתי בא לקנות משהו לא הייתי חושב דבר ראשון על השירות אלא על האיכות שבמקרה הזה מעולים.

דבר שני לא נראה לי שלהרבה אנשים יש פה ניסיון עם השירות שלהם כי הם פשוט לא היו צריכים אותו ;)

מה שכן גם אני נתקלתי פעם בחנות כזאתי שלא מוכרת מאותם סיבות ..האמת סתם נשמע לי תירוץ עלוב של חנות מחשבים שכונתית.

AMD מעולים ואין סיבה לא לקנות אותם בגלל בעיות שירות(שגם זה לא ממש מוכח כבעיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nה שכן גם אני נתקלתי פעם בחנות כזאתי שלא מוכרת מאותם סיבות ..האמת סתם נשמע לי תירוץ עלוב של חנות מחשבים שכונתית.

AMD מעולים ואין סיבה לא לקנות אותם בגלל בעיות שירות(שגם זה לא ממש מוכח כבעיה)

נראה לי שהחנות הזו מפחדת להחזיק אצלה מחשש שזה לא ימכר טוב, כי רוב האנשים בארץ נעולים על , ולכן הם ממציאים סיבות למה כדאי לך לקנות את מה שיש להם במלאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו ענין,אבל לא בדיוק.

באופן כללי אני לא מבין את הקטע הציוני הזה של אלו שמעדיפים בגלל שיש לנו פה בארץ כמה מפעלים שלהם.

אני אולי ירגיש יותר ישראלי אם אקנה אבל תחשבו על זה:

אם מכוניות אמריקאיות עולות באמריקה כל-כך זול,

למה מעבדים של עולים יותר יקר בארץ?

אם להם היה חשוב שנהיה ציונים ,אני חושב שהיה כדאי שישתפו גם הם פעולה.

חומר למחשבה. :argue:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...