בעיה בפיירפוקס - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בפיירפוקס

IDAN AMRAM

Recommended Posts

כל פעם שאני נכנס עם הפיירפוקס לאתר שכתוב ב javascript אז הפיירפוס מראה לי את הדף הראשי של האתר אבל אני לא יכול ללחוץ על שום קישור באתר.. כאילו אני לוחץ ולא קורה כלום... זה קורה רק באתרים שהם javascript יש מה לעשות בנדון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לאתר כמו IQPC למשל?

אני אשמח אם תבדוק למשל כשאתה לוחץ על "בנה לך מחשב"

אתה רואה את הסכום הכללי של הבנייה..כי לי זה לא עובד ואני רוצה לדעת אם זו אותה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה IQPC, זה לא עובד, פשוט כי הם צריכים להחליף את:

<form name=form1 method=post ID="Form1" action='buildComputerFinal.asp' class="landscape">

ב

<form name=Form1 method=post ID="Form1" action='buildComputerFinal.asp' class="landscape">

ואת

<form name=form2 method=post ID="Form2">

ב

<form name=Form2 method=post ID="Form2">

בקוד של העמוד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל אתר ישראלי טוב מי שעשה אותו אף פעם לא שמע על ולא בדק האם האתר עובד עליו...

כשיש בעיות באתרים, במיוחד ישראלים, מרבית הפעמים זה בעייה באתר (אתה גם בקלות יכול ללכת ל tools, javascript console לעשות שם ניקוי, ואז לנסות לעשות את הפעולה שלא עובדת, ולראות מה הבעיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בעצם הבעיה שם? נכנסתי לאתר, שוטטתי בין המוצרים, הכנסתי והוצאתי מסל הקניות, עשיתי הכל חוץ מלהירשם ולקנות בפועל. איפה הבעיה?

איפה עוד יש בעיות? אם זו בעיה בכל אתר שמשתמש בג'אווהסקריפט, יכול להיות שזו בעל זאת בעיה בדפדפן. אולי התקנת את NoScript? ההרחבה הזו חוסמת כל ג'אווהסקריפט שלא אישרת להריץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...