eXtreme Power Supply Calculator v2.5 - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

eXtreme Power Supply Calculator v2.5

SyndromE

Recommended Posts

אמפר נמוך על מסילות 12v וכבלים קצרים זה מה שאני יכול לראות מבלי לקרוא reviews... אז אולי הגזמתי שאני אומר "צעצוע" אבל זה ממש לא ספק שנכנס לרשימת ההתלבטות שלי. הוא לא צריך להיות ספק גרוע בשביל שה-liberty יהיה ספק הרבה יותר טוב, וכשאני אומר ספק טוב זה לא בהכרח קשור לכמה W רשום עליו או כמה אמפר הוא מספק. יש עוד גורמים...

עריכה:

OMRIJ אפילו לך יש liberty 500, אתה סתם נהנה להדליק אותי הא? :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשבון הזה אכן קצת מגזים.

בסטיקי של הפורום הוסיפו לאחרונה את המחשבון הזה:

http://web.aanet.com.au/SnooP/psucalc.php

שהוא מחשבון שבנה משתמש בJonnyGuru ונעזר בבדיקות צריכת חשמל אמיתיות של אתרי חומרה שונים. המחשבון באמת מביא תוצאות ריאליות ודווקא כן מעניין לבדוק אותו מדי פעם.

המחשבון הראשון שראיתי שנותן תוצאות מאוד קרובות לצריכה האמתית בדקתי את המערכת שלי וזה מאוד קרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לשמוע ;D הוא כנראה יותר רציני.

הוא מראה באמת צריכה נמוכה יותר מהמחשבון הראשון, אבל הוא מדבר על צריכה בזמן משחק, אשר לא מוגדרת כ-full load על כל החלקים.

מה שמעניין זה שלמטה אתה יכול לראות את ה:

Recommended wattage for generic brand PSU:

Recommended 12V combined amps for generic brand PSU:

Recommended wattage for decent brand PSU

Recommended 12V combined amps for decent brand PSU

עם generic הוא ממליץ לי ריטינג גבוה מאוד של 850W ו-44A !! (כאשר אני מחשב SLI עם אוברקלוק גם למעבד וגם ל-2 הכרטיסים)

מה שמשמח אותי בעצם זה שהוא ממליץ ב-Decent brand שיהיה 490w~ עם 35A~ על מסילות 12v, למרות שהוא מראה כי צריכה מקסימאלית (כשמשחקים) היא "רק" 350w ו-27A

זה קצת מרגיע אותי בקשר ל-. טוב שלקחתי רק 500w.

מעניין לראות את ההבדלים בין ההמלצות שלו לבין הצורך הממשי שהוא מחשב (במקרה שלי 140%~).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...