מה הוא מגנטרון ומה אפשר לעשות איתו ? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הוא מגנטרון ומה אפשר לעשות איתו ?

moshe55501

Recommended Posts

פירקתי אתמול מיקרו ולקחתי את כל החלקים שהם הבקר ,מגנטרון,כמה ועוד כמה חוטים ומנורות

ורציתי לדעת איך עובד המגנטרון ומה אפשר לעשות איתו

תודה ומצטער שהקפצתי את המודעה הקודמת שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגנטרון זהו למעשה מאיץ חלקיקים קטן שתפקידו למעשה להגבר אות שנמצא בתדר גלי רדיו

המשדר שאתה מחזיק ביד יכול לקחת אות בתדר גבוהה ובהספק נמוך ולהגבירו להספק מאוד גבוהה.

(חזק הרבה יותר מההספקים שהטלפונים הסוללרים)

אפשר לעשות איתו ...לא הרבה הגודל והצורה של המגטרון הם מכוונים לתדר תהודה מסיים (בו יש הכי פחות עייותים קוראים לו תדר המים ....בקרוב היה מקרוגלים שמוככונים גם לתדר השמן ....יאני לגרום לשומן להיות נוזלי ולצאת מהסטייק שלנו מרצונו :) ...אמתי ! )

לכן לשנות תדר זה למעשה לשנות גם את צורות המגטרון בכל אופן !!!

מגנטרון פולט קרינה לא מייננת אבל ממש גבוהה לכן אני מציע לא לנסות לחבר אותו לשטיקר ...מודיג איתו ...לא נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני לא רוצה ולא מדבר על אני מדבר על משהו יותר רציני אני מעוניין לבנות לו קופסאת הגנה שלא יוכל לפלוט אנרגיה לכל הכיוונים אלה לשים אותו בתוך קופסא בעת השימוש ורק שיוציא בכיוון אחד השאלה איך הוא עובד כמה כוח הוא צריך ומה אפשר לעשות איתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייה תוכנית על זה בערוץ אגו ב"מכסחי המיתוסים" הם ניסו ליבנות רובה קרינה עם המגנטרונים והם בסוף לא הצליחו הם מדדו את הקרינה שיצאה להם ויצא להם פחות מאשר עם מיקרו אחד ................וזה מוביל לאם הם לא הצליחו אתה גם לא תצליח והם גם שמו משהו לפניהם שיחסום את הקרינה וכו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...