החוקים ואנשים שצריך להרוג! סגנון בלייזר.. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החוקים ואנשים שצריך להרוג! סגנון בלייזר..

subarel

Recommended Posts

דווקא לקרוא ספר באמצע דוגי סטייל זה רעיון שיכול לפתח את המוח בעודך מענג את עצמך עם בני/בנות המין השני

Vitnir - למה לקבוע עובדות, גם אם זה נכון, SO???

Sifo Jen- היא ניסתה לעזור לך ולתקן את הטעויות שלך בעברית, אל תכעס....

וכדי שלא יהיה ספאם:

צריכים להרוג את זה שהחליט על בני במצרים, ואמר: אוי יוי יוי!!! אין לנו זמן נשמות, לא צריכים שהבצק יתפח, בוא נעשה קרקרים מגעילים חסרי טעם, נמרח עליהם שוקולד זול (לא מצאתי משו איכותי לפסח), ונעמיד פנים שזה טעים.... בואו נענה את הדורות הבאים בכך שנחליט שזה חג...

צריכים להרוג את זה שרושם על מוצרי ניקוי : "לא למאכל"...

בעצם לא להרוג, קודם ללכת, לשאול אותו מה כתוב פה, ואז הוא אומר: לא למאכל אדם, ואז לומר לו : באמא ש'ך!!!!

אוהב אותכם,

Aviko

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 222
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

סתם בשבל הקוריוז, מה הדיפרציאל בין הזמנים שלוקח ליצור מצה לבין הזמן שלוקח ליצור לחם?

ד"א

למי שראה פעם אודטה, בשלב שבוא היא מעניקה פרס לצופות, עוברת בתחתית המסך שקופית אשר מתארת סל מוצרי ניקוי לבית (מישהוא צעק שובניזם?), אומר אודטה "הפותרים נכונה יקבלו סל מוצרי ניקוי .... ממש סל מוצרים, לא רק את השקופית"

עכשיוו הוא שהיא ממש ממש סתומה.

או שמי שצופה בא סתום עד כדי כך שהוא חושב שהוא יקבל פוסטר של סנו קליר בתור פרס ועוד עובד קשה עבור זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשבל הקוריוז, מה הדיפרציאל בין הזמנים שלוקח ליצור מצה לבין הזמן שלוקח ליצור לחם?

אם אניח זוכר נכון מאפיית המצות בבית הכנסת של אבא שלי לפני 5 שנים, כ18 דקות עד שהקמח מחמיץ, אסור לעזוב אותו לבד, צריכים תמיד ללוש אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=251162.msg2216484#msg2216484 date=1175965405]

אני לא מבין מה רע בלישאול האם גמרת?

ככה אפשר רק לשפר את הסקס

סקס טוב מתחיל בתיקשורת טובה![הגבר הרב-אורגזמתי] :xyxthumbs:

אם אתה לא רואה שהבחורה גומרת, אתה גם עיוור, גם חירש וגם חסר חוש מישוש. בחורה מתחילה להשתולל טיפה, לצעוק ולרעוד, השרירים (בכל הגוף) מתקווצים, וההרפיה של השרירים שלאחר המשגל הנשי, זה משהו שאין לטעות בו. "גברים" כמותכם לא ידעו אורגזמה נשית מה היא. כנראה שעד עכשיו כולן זייפו (גם היד) או שהן עינגו את עצמן תוך כדי.

ועוד אנשים שצרייך להרוג...

את אודטה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רואה שהבחורה גומרת, אתה גם עיוור, גם חירש וגם חסר חוש מישוש. בחורה מתחילה להשתולל טיפה, לצעוק ולרעוד, השרירים (בכל הגוף) מתקווצים, וההרפיה של השרירים שלאחר המשגל הנשי, זה משהו שאין לטעות בו. "גברים" כמותכם לא ידעו אורגזמה נשית מה היא. כנראה שעד עכשיו כולן זייפו (גם היד) או שהן עינגו את עצמן תוך כדי.

ועוד אנשים שצרייך להרוג...

את אודטה. ;D

אני יודע מתי בחורה מגיעה לגמירה אם את רוצה אני יתאר לך...

אבל יש כאלה שמזייפות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...