:\ תנו לי לספר לכם סיפור על Sky-PC - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

:\ תנו לי לספר לכם סיפור על Sky-PC

idan_20

Recommended Posts

לא יודע מה נסגר איתך: כבר הסבירו לך שהמשתמש "יאבל" הוא פבל מזיגזג.

חוצמזה לא ברור לי איך אתה מגיע לדברים האלה - השם שלי מופיע בחתימה בצורה ברורה (נעים מאוד, אביעד).

ומשהו נוסף: אם תקרא לו פאבל אתה לא תגיע לגיל מאוחר.

חג שמח ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עכשיוו התבלבלתי לחלוטין,

עד כמה שאני מאוהב בחנות זיגזאג, אפילו מונוגמי! (לא קורה אף פעם בשום מקום אחר!)

זכור לי איזה חוק אזוטרי שנולד מייד אחרי שפנדה שיחקו אותה ביריונים על האתר ותבעו אותו כי שמו פה פוסטים כנגדם, ואז נולד חוק של "אסור לדבר על חניות מחשבים"

והינה, תראד שנימשך שמונה עמודים, מלא בחוות דעת מאוד ברורות, סיפורים ולינקים ענפים שקשורים ישירות לחנויות, מה קרה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים בינוניים, לא הכי גבוהים, ולא הכי נמוכים, אבל השירות מצויין. תמיד אדיבים בטלפון, ובד"כ יש את מה שאני צריך במלאי.

:xyxthumbs:

המדד לבדיקת חנות האם היא טובה או לא זה בעת בעיה לא בעת הזמנה, אז החנות מראה את הפרצוף האמיתי שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיוו התבלבלתי לחלוטין,

עד כמה שאני מאוהב בחנות זיגזאג, אפילו מונוגמי! (לא קורה אף פעם בשום מקום אחר!)

זכור לי איזה חוק אזוטרי שנולד מייד אחרי שפנדה שיחקו אותה ביריונים על האתר ותבעו אותו כי שמו פה פוסטים כנגדם, ואז נולד חוק של "אסור לדבר על חניות מחשבים"

והינה, תראד שנימשך שמונה עמודים, מלא בחוות דעת מאוד ברורות, סיפורים ולינקים ענפים שקשורים ישירות לחנויות, מה קרה???

אפשר לבקר חנויות, כל עוד לא מדברים שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך חוקי הפורום:

איזכור חנויות/ספקיות אינטרנט/סלולר/תשתית וכו':

איזכור הגופים המצויינים לעיל מותר לכל מטרה שהיא, כל עוד הוא נעשה בצורה הולמת ולא מתלהמת. אין להגרר לשפה לא נאותה, כמצופה בכל נושא אחר בפורום.

שימו לב: משתמש אשר ישתמש בפורום כתירוץ להשתלח בגוף כזה או אחר בצורה לא הולמת, יקבל אזהרה וייענש במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

קראתי בעיון את כל מה שנכתב על סקיי פיסי ואני חייב לומר שאני מאוד מופתע מחוסר שביעות הרצון

אני אישית קניתי שם מחשב וקיבלתי שרות מעולה גם לפניי וגם אחריי

תקלות קורות אצל כולם גם בחברות גדולות השאלה כיצד טיפלו בכם

בכל מקרה אני מכיר את הבעלים ניב והוא שם דגש חזק מאוד על שירות וכל המוצרים שם חדשים

אני מציע לכם לפנות אליו בבעיות נקודתיות ואני מאמין שהוא יטפל בכם בצורה טובה מאוד .

סקיי חנות מעולה עם מחירים טובים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...