ילד ממש קטן מעשן סיגריה - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ילד ממש קטן מעשן סיגריה

GRiM

Recommended Posts

כנראה שאתה ממש זקוק לשיעורים נוספים בבית הספר...

אם תסתכל התחילת הדף הראשון התגובה שלי הייתה :

זה לא ילד- זה גמד בתחפושת

ואז שגי אמר:

נראה לי שזה פשוט בן אדם גמד...

עכשיו מאיפה לעזאזל אני אמור לדעת שמתכוונים אל מישהו אחר כשאני עוד אמרתי בהתחלה (בציניות) שזה גמד? אתה צריך ללמוד הבנת הניקרא + ניסוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך תזד**ן יה גזען מסכן.

למה אתה מאכיל את הטרול? אתה מספיק וותיק פה כדי לדעת עם מי יש לך עסק .. זה הדפקט שונא דריה\רוסים שאוהב לעשות פרובוקציות ולגרור אנשים לדיונים של 10 עמודים מלאי קללות שבסופם כולם חוטפים אזהרות, צריך פשוט להתעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הצדדים צודקים, יש רוסים טובים ויש רוסים רעים.

יש רוסים פשוט מתנהגים כמו כל אחד פה מאיתנו.

ויש רוסים רעים שקיבלו את התרבות מהבית ומהחברים שזה לעשן ולשתות וודקה וגם שתדעו שזה תלוי בתורשה.

את הרוסים הבני זונות האלה (הרעים) צריך לתפוס אותם מהזין ולסלק אותם מהארץ אלה שהם עושים דברים חריגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הצדדים צודקים' date=' יש רוסים טובים ויש רוסים רעים.

יש רוסים פשוט מתנהגים כמו כל אחד פה מאיתנו.

ויש רוסים רעים שקיבלו את התרבות מהבית ומהחברים שזה לעשן ולשתות וודקה וגם שתדעו שזה תלוי בתורשה.

את הרוסים הבני זונות האלה (הרעים) צריך לתפוס אותם מהזין ולסלק אותם מהארץ אלה שהם עושים דברים חריגים...

[/quote']

זה רק בגלל הקשיים של הקליטה בארץ והעוני גורם להם להגיע למצב כזה

אבל אתה לא יכול לחלק את הרוסים לשתי קבוצות ולקרוא לקבוצה אחת "רוסים טובים" ו"רוסים רעים" אין דבר כזה זה כמו לכתוב "מרוקאים טובים"

ו"מרוקאים רעים" וכנ"ל לגביי כל העדות והדתות..

יש פה בארץ קושי קליטה שלא מקל על האנשים וגורם להם להדרדר לתרבות רעה.. זה הכל לא צריך לחלק את העולם לטוב ורע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מאכיל את הטרול? אתה מספיק וותיק פה כדי לדעת עם מי יש לך עסק .. זה הדפקט שונא דריה\רוסים שאוהב לעשות פרובוקציות ולגרור אנשים לדיונים של 10 עמודים מלאי קללות שבסופם כולם חוטפים אזהרות, צריך פשוט להתעלם.

האמת שאין לי מושג מי זה.

אבל פעם הבאה אני ישאר ראש קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק בגלל הקשיים של הקליטה בארץ והעוני גורם להם להגיע למצב כזה

אבל אתה לא יכול לחלק את הרוסים לשתי קבוצות ולקרוא לקבוצה אחת "רוסים טובים" ו"רוסים רעים" אין דבר כזה זה כמו לכתוב "מרוקאים טובים"

ו"מרוקאים רעים" וכנ"ל לגביי כל העדות והדתות..

יש פה בארץ קושי קליטה שלא מקל על האנשים וגורם להם להדרדר לתרבות רעה.. זה הכל לא צריך לחלק את העולם לטוב ורע..

אז מה אתה אומר שבעיקר הם מתנגים ככה, בגלל מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה אומר שבעיקר הם מתנגים ככה' date=' בגלל מה?

[/quote']

בגלל הקליטה הקשה בד"כ עם הקליטה הקשה בא יד ביד העוני..

וגם אנחנו הישראלים לא חסר לנו לא יודעים לקבל נכון עולים חדשים מתייחסים אליהם כל קשי שפה מה שעוד מוסיף לעניין..

זאת הסיבה שהם מתנהגים ככה, העוני גובר החינוך והלימודים מהם נושרים הקושי והאפלייה...

אין דבר כזה בנאדם רע, לכל דבר יש סיבה למה הוא כזה גם אם הסיבה לא נכונה לא הגיונית ואפילו טיפשית..

למשל תיקח את אחמדמניג'ר הוא בנאדם רע שרק רוצה לעשות השמדה המונית לעם היהודי אבל לו בכל אופן יש לו מניעים שברור לכולם חוץ ממנו שהם לא נכונים בכלל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הקליטה הקשה בד"כ עם הקליטה הקשה בא יד ביד העוני..

וגם אנחנו הישראלים לא חסר לנו לא יודעים לקבל נכון עולים חדשים מתייחסים אליהם כל קשי שפה מה שעוד מוסיף לעניין..

זאת הסיבה שהם מתנהגים ככה, העוני גובר החינוך והלימודים מהם נושרים הקושי והאפלייה...

אין דבר כזה בנאדם רע, לכל דבר יש סיבה למה הוא כזה גם אם הסיבה לא נכונה לא הגיונית ואפילו טיפשית..

למשל תיקח את אחמדמניג'ר הוא בנאדם רע שרק רוצה לעשות השמדה המונית לעם היהודי אבל לו בכל אופן יש לו מניעים שברור לכולם חוץ ממנו שהם לא נכונים בכלל..

למשל: כאשר רוסים מדברים ליד דוברי עברית בלבד, והם מדברים ברוסית כדי שאחרים לא יבינו והם עושים תעצמם חברים זה קשור לקליטה?

לי יש הרבה רוסים בביה"ס שכל פעם מדברים/קוראים ברוסית ברוב זמנם ולמשל בכיתה המורה מכתיבה על משהו ופיתאום צועק רוסי אחד ואומר:

"איך כותבים רכבת עם ק' או כ'?" והם עושים את זה בקטע כזה שהם מבינים טוב עברית, זה כזה דפקתי (ועוד שואלים את זה בכיתה יא') לא יאומן.

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch::s07: :s07: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...