מצאתי מחשב בזבל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצאתי מחשב בזבל

GRiM

Recommended Posts

מעבד סלרון 300MHz (סלוט 1)

לוח של PCPartner מדגם BX99A

זיכרון 64MB SDRAM 100MHz

כרטיס מסך ATI Rage II AGP

דיסק קשיח 6.5GB Ultra-ATA

ספק כוח 200W ג'נרי

כונן דיסקים במהירות 32X

כונן דיסקטים

בנוסף מסך ישן בגודל 15 אינץ', שחתכו לו את קצה החיבור לכרטיס מסך (אבל נמצא אצלי) וצריך לחבר אותו לספק כוח (אין לי אחד כזה).

מה אתם ממליצים לעשות איתו (חוץ מלהחזיר לזבל וכל זה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נשמע כמו מחשב משנת98 בערך. אתה יכול להתקין עליו WIN98 או KNOPPIX או DEBIAN ולהשתמש בו בתור SERVER. אפשר לחבר מחשב כזה לאינטרנט וכו'. השאלה היא בשביל מה אתה צריך את זה במיוחד אם הוא לא במצב פעילו עדיין ואתה צריך לקנות ספק כוח? עזוב, אין טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה ספק ומחבר למחשב והוא עובד אני משלם לך 100 שקל.

אני פשוט מחפש מחשב בישביל סבתא שלי, היא צריכה רק למשחקי קלפים

יש של 200W שבא ביחד והוא עובד. הפעלתי את המחשב (רק עם המעבד על הלוח), המאוורר של ספק הכוח מתחיל לעבוד ולעומת זאת המאוורר של המעבד לא - אין לי מושג אם יש כאן בעיה ואין לי כוח לבדוק את העיניין לעומק. בכל מקרה, אני כנראה אשתמש במארז לאכניס אליו את ה-P3 הישן שלי (עכשיו צריך למצוא מסך, אולי זה הזמן להשתדרג ל-LCD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוי לא הזוי,יש לי דוד שגר בצפון תל אביב,ואתה פשוט לא תאמין מה אנשים זורקים שם.

מוצרים במצב חדש לגמרי,פשוט כי נמאס להם מהישן והם רוצים לעבור לחדש,ולמה להם למכור,גם ככה לא חסר להם כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תעשה לו :P סתם לכיף.....

ותבצע בו ניתוחים מאתגרים עלמנת להרחיב את הידע שלך.. ואולי תקח לו את הברגים ואת שאר הדברים הקטנים בו לארגז כלים שלך..

אני אישית מת למצוא מחשב, זה כיף P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ תעשה לו :P סתם לכיף.....

ותבצע בו ניתוחים מאתגרים עלמנת להרחיב את הידע שלך.. ואולי תקח לו את הברגים ואת שאר הדברים הקטנים בו לארגז כלים שלך..

אני אישית מת למצוא מחשב, זה כיף P:

זה באמת כיף, אבל לאט לאט (אחרי כמה דקות) אתה מבין שאין הרבה מה לעשות עם הדבר ומצד שני חבל לזרוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה אין מה לעשות עם המארז, זה מארז משנות ה90 שקרוב לוודאי ואין בו שום עיצוב אשר יכול להפריע למודינג..

תוציא את כל תכולתו תעשה חלון תעשה שטויות ותראה שיצא לך אחלה D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...