שלום כיתה ג' (בבית הספר לטרור) - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום כיתה ג' (בבית הספר לטרור)

maverick

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

- למי אתה רוצה שהם ישלמו? השטח הרי לא שייך לך.

- כל הזמן מזכירים את הבניה הבלתי חוקית של הבדואים בנגב, אבל משום מה אף פעם לא עושים שום דבר בקשר לזה; אז אולי במקום להרוס את חייו של כפר שלם, אפשר לנקות קרקעות שכן שייכות למדינה מטפילים ?

טעות השטח שייך למדינת וכמו שאני ואתה משלמים מיסים על זה שאנחנו גרים בתוך בית מסוים או בבית עסק

למה שהם לא ישלמו?

לא משלמים מדינת יכולה לעשות עם זה מה שהיא רוצה ואם היא בוחרת למוטט את הבנינים שהיו שמה מי אתה שתגיד לה לא!

שהשטח יהיה שלך אחרי שתקנה אותו מצדי תתן להם אותו מתנה!

אם אתה כבר רוצה שישלמו מיסים, למה שלא תתחיל בזה שתתן להם תעודת זהות ?

בכלל, לכבוש ואז לדרוש שישלמו על זה..

לא נשמע כל כך יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר רוצה שישלמו מיסים, למה שלא תתחיל בזה שתתן להם תעודת זהות ?

בכלל, לכבוש ואז לדרוש שישלמו על זה..

לא נשמע כל כך יפה.

יש להם את עזה! ואת שאר המקומות שלהם! ששמה יבנו עסקים לא בשטחים של מדינת ישראל! אני גם אומר להעיף מתנחלים!

אז הם באים וכובשים (הערבים) השטחים הישראלים! ואז אומרים שזה שלהם! *צונזר* (אזהרה ראשונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שהשטח של מדינת ישראל!

ואתה בונה בו בלי לקנות את השטח או בלי לשלם על השכרתו! ואתה עושה את זה בגלל שאתה רוצה את השטח ואתה חושב שהוא של ההורים של הסבתא של האבא! זה עדיין לא נותן לך את הזכות לבנות בשטח זהזה עם הוא שייך למדינת ישראל!

ואם אתה בונה בשטח הזה זה ניקרא לכבוש אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד ,סוניק, קראת בכלל את הכתבה בYNET ?

מדובר על שטח שנמצא בשטחי הרשות הפלסטינית.

שטח שמוכר ככבוש על ידי מדינת בצורה רשמית.

תקן אותי אם אני טועה, אבל אתה רוצה שאותם פלסטינים שחיים להם בכפר כלשהו ,לא בשטח מדינת אלא בשטח כבוש, ישלמו כסף למדינה, שלא מכירה בהם בתור אזרחים ולא מעניקה להם שום זכויות.

למה שאנשים שהם לא אזרחים ישלמו כסף למדינה על משהו שהיה שלהם במשך דורות, לפי קום המדינה בכלל, שהמדינה לא מכירה בהם והעסק שלהם נמצא מחוץ למדינה?

אולי נביא דחפורים לניו יורק?

אני בטוח שבמנהטן לא משלמים כסף לישראל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטח כבוש האשרה ניתנת ע"י מדינת כמו כן רשיון ההעסקה.... הוא לא ניתן ע"י הרשות אלא ע"י ממשלת והוא חייב להיות מוכרז כחוקי לפי כך חלה חובת התשלום.

הערת צד: מעניין שערבי שלא משלם לשלטונות זה לגיטימי כי הוא לא מכיר במדינת אבל שחרדי עושה את זה זאת "הסחטנות החרדית הפרזיטית" מאוד מאוד תמוהה. חוק זה חוק סדר זה סדר אתה חייב במשהו תשלם אותו מעניין את סבתא רבה שלי אם אותו אדם חיי תחת כיבוש באיזור מסויים שייך לדת מסויימת או לא מכיר במדינה.

בקשר לזכויות ואזרחות: מכייון ש*עדיין* לא קמה ממשלה פלסטינאית ואין מדינה פלסטינאית עצמאית אזי חוק ומשטר עדיין כפופים למדינת גם אם יש שטחים "ששיכים" לרשות הפלסטינאית בדיעבד הרשות כפופה לחוק ישראל כך גם המשטרה הפלסטינאית וכו'.

כל עוד הם חתח "כיבוש" והעם הפלסטינאי לא עם עצמאי עם שלטון עצמאי\דמוקרטי גם אם לא מוצהר כך ישראל היא זאת שמכתיבה את החוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם יש שטחים "ששיכים" לרשות הפלסטינאית בדיעבד הרשות כפופה לחוק כך גם המשטרה הפלסטינאית וכו'.

כל עוד הם חתח "כיבוש" והעם הפלסטינאי לא עם עצמאי עם שלטון עצמאי\דמוקרטי גם אם לא מוצהר כך היא זאת שמכתיבה את החוקים.

אז זהו, שלא.

זוהי כל המהות של אוטונומיה - השטחים שנמצאים בשליטת הרשות הפלשתינית, נמצאית בשליטת הרשות הפלשתינית ולא בשליטת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הרבה הרבה יותר מורכב תאמין לי.

בערך אפשר להשוות את זה ל ..... רוצה לתקוף בשטחים-> אמריקה ואירופה מתנגדות -> משנה את דעתה ולא תוקפת

זה מעין מערכת כפופה למערכת חזקה יותר באופן דיסקרטי ותאמין לי שזה כך וזה סבוך ביותר.

תבין, זה ההבדל בין אוטונומייה למדינה עצמאית שאוטונומייה מרוחקת ומסוגרת ככל שתהיה היא עדיין כפופה לשלטון המדינה העצמאית שמקיפה אותה.

השטחים נמצאים בשליטת הרשות שנמצאת בשליטה ישראלית .... מה לעשות ככה זה עובד, באמת!

זה לא סוד שמדינת לא ממש מעודדת התפתחות כלכלית וחברתית של הרשות אחרי הכל אנחנו במצס מלחמתי והמצב שלנו בעצמו גם ככה על הפנים ויש עם חלש יותר שעם כמה שחושבים שאני נוטה ימינה (תאמינו לי אני לא נוטה לאף כיוון) אני רואה כמה מנצלים אותו מכל הכיוונים, מה שמאוד יפה ונח לכולם, אז כל עוד זה רווחי מי יפתח את הפה?

ככה זה כפיפות לחוק ולעם ששולט עלייך (אגב אוף טופיק: לכן אני בעד טרנספר לא בגלל שנאה או דעה ימנית) פשוט אני חושב שמוטב שיסופחו לעמי ערב מפותחים יותר.

בינתיים עדיין דעתי שחוק שנקבע אין מה לעשות נגדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטח כבוש האשרה ניתנת ע"י מדינת כמו כן רשיון ההעסקה.... הוא לא ניתן ע"י הרשות אלא ע"י ממשלת והוא חייב להיות מוכרז כחוקי לפי כך חלה חובת התשלום.

בקשר לזכויות ואזרחות: מכייון ש*עדיין* לא קמה ממשלה פלסטינאית ואין מדינה פלסטינאית עצמאית אזי חוק ומשטר עדיין כפופים למדינת גם אם יש שטחים "ששיכים" לרשות הפלסטינאית בדיעבד הרשות כפופה לחוק כך גם המשטרה הפלסטינאית וכו'.

כל עוד הם חתח "כיבוש" והעם הפלסטינאי לא עם עצמאי עם שלטון עצמאי\דמוקרטי גם אם לא מוצהר כך ישראל היא זאת שמכתיבה את החוקים.

לדרוש מהם שישלמו כסף לאישורים מהמדינה ולטעון שזה בסדר להרוס בתי עסק שלהם כי הם לא שילמו...

זה קצת מזכיר "פרוטקציה" של מפיה ממוצעת :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...