שלום כיתה ג' (בבית הספר לטרור) - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום כיתה ג' (בבית הספר לטרור)

maverick

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכסח את כול הילדים זה לא פרקטי ולא מעשי מכמה סיבות:

1. הם רבים מדי ומתרבים בקצב אסטרונומי.

2. זה יחשב כפשע מלחמה אם ידעו שאנחנו טבח בילדים "חפים מפשע".

3. המצב הנפשי של החיילים ידרדר עם הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכסח את כול הילדים זה לא פרקטי ולא מעשי מכמה סיבות:

1. הם רבים מדי ומתרבים בקצב אסטרונומי.

2. זה יחשב כפשע מלחמה אם ידעו שאנחנו טבח בילדים "חפים מפשע".

3. המצב הנפשי של החיילים ידרדר עם הזמן.

לא לזה התכוונתי.

התכוונתי שיישב בכלא או במוסד כמו כל עבריין צעיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לnice1

דבר ראשון הייתה ממשלה שמאלנית בראשות ברק שרצתה לתת להם 90% מירושלים והם אמרו לא! אם זה לא אומר שהם לא רוצים שלום אני לא יודע מה אומר!

דבר שני אם מגיל 0 הילד לומד ששהיד זה הדבר הכי חשוב בעולם! שההורים גם מאמינים בזה ותומכים בזה. אז הילד יהפוך להיות שהיד ויעשה פיגוע.

והדבר שאני הכי לא מבין!

למה שיחררו את הנבלה?

אני מבטיח לכם שעוד כמה שנים הוא יגיע אבל לא עם סכין אלא עם Ak47 וחגורת נפץ!

ואם הוא היה רוצח אנשים גם היו משחררים אותו!

זה בושה למדינה שמי שמנסה לרצוח את אזרחיה ולא מצליח נותנים לו הזדמנות שניה!

וכל מי שאומר כיבוש כיבוש! איזה כיבוש?

זה שהם אומרים שהשטחים שלהם אז מה? אני אומר שיש לי Ferrari Spider זה אומר שיש לי פרארי? לא! אז למה אתם נותנים להם להאמין שבאמת השטחים שלהם שהשטחים שלנו!

הם רוצים שלא יהיה להם עוצר ולא יהרסו להם בתים ושהצבא לא יהיה בעיר שלהם! שיפסיקו עם הפיגועים! פשוט מאוד! יפסיקו עם הפיגועים ואני מבטיח לך שלא יהיה יותר עוצר! לא יהיה יותר כלום! ואז העמים יכולו לחיות בשקט! לא שמלמדים את הילד איך להכין פצצה ולצעוק מוות לישראל!

ככה בחיים לא יהיה שלום!

השטחים שייכים למדינת נקודה!!!!

זה שהם אומרים שזה שלהם אז מה? תפסיקו לרחם עליהם! הם ממש לא זקוקים לרחמים! כי אתם יוצאים נגד המדינה שלכם! אז מה זה אומר עליכם?

לכל מי שלא מתאים לו פשוט יכול לטוס ולגור במקום אחר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לnice1

דבר ראשון הייתה ממשלה שמאלנית בראשות ברק שרצתה לתת להם 90% מירושלים והם אמרו לא! אם זה לא אומר שהם לא רוצים שלום אני לא יודע מה אומר!

גם לא קשור לנושא, וגם פשוט לא נכון. 90% מירושלים?!

והדבר שאני הכי לא מבין!

למה שיחררו את הנבלה?

לצערך, אתה חי במדינת חוק.

בוא נדמה פה משהו, אם המצב ישתנה, יהיה שלום או לפחות שקט, והוא לא יחזור כמחבל מתאבד- אתה תתן את החיים שלך? או שאתה

מצליח לוותר רק על חיים של אחרים?

כל שאר ההודעה היתה פשוט לא קשורה לנושא, ושאלת את השאלות האלה כמה פעמים ותמיד קיבלת תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לnice1

גם לא קשור לנושא, וגם פשוט לא נכון. 90% מירושלים?!

הוא נתן כמעט את כל ירושלים לא בטוח 90% אבל לפחות 85-95% אני יבדוק את זה

והדבר שאני הכי לא מבין!

למה שיחררו את הנבלה?

לצערך, אתה חי במדינת חוק.

בוא נדמה פה משהו, אם המצב ישתנה, יהיה שלום או לפחות שקט, והוא לא יחזור כמחבל מתאבד- אתה תתן את החיים שלך? או שאתה

מצליח לוותר רק על חיים של אחרים?

איזה שטיות!

ואם הוא היה רוצח?

הוא הלך במטרה אחת! לרצוח יהודים כמה שיותר יותר טוב! המזל שהוא לא הצליח! ואם הוא היה מצליח?

ואני לא רואה בכלל בקרוב שלום בפתח! אז אני מבטיח לך שהוא יחזור! והפעם הוא יהרוג את עצמו ועוד חפי מפשע!

כל שאר ההודעה היתה פשוט לא קשורה לנושא, ושאלת את השאלות האלה כמה פעמים ותמיד קיבלת תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד את זה לאנשים שמתאבלים על הילדים שנהרגו בפיגוע התאבדות של אחד מהמחבלים שביתו נהרס!

איזה מסכנה המשפחה שלו

גם איבדה בן ועכשיו המשפחה נחשבת ליותר חשובה

קיבלה מענק כספי מסאדם חוסין.

ממש מסכנה! אני מזיל דמעות עכשיו

הם רוצים שנפסיק להרוס! שיספקו להרוג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את הכתבה?

אם היית קורא, היית מבין שלא מדובר בשום מחבלים; הבניינים נהרסו כי הם היו, לדעת צה"ל, קרובים מדי למרחב ההפרדה שעדיין לא הוקם אפילו.

אז יופי, בוא נהרוס את הפרנסה לכפר שלם. למה? כי המתנחלים ביקשו ("מסוכן לעבור שם" - אני מניח שזה אחד הדברים שאתה צריך להתמודד איתו כאשר אתה חי בלב אוכלוסיה עוינת מחוץ לגבולות המדינה שלך, אבל כנראה שאני היחיד שרואה את זה כך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- איך השטח הזה "שלנו" ? כי באת עם ועם טרקטורים ואמרת להם 'עופו מפה, עכשיו זה שלי' ? הם חיים שם יותר ממה שההורים שלך חיים בארץ זה בטוח - אז מה מקנה לך את הזכות על השטח? כח הזרוע? מצטער, זה הפסיק לפעול אחרי מלחמת העולם השניה.

- למי אתה רוצה שהם ישלמו? השטח הרי לא שייך לך.

- כל הזמן מזכירים את הבניה הבלתי חוקית של הבדואים בנגב, אבל משום מה אף פעם לא עושים שום דבר בקשר לזה; אז אולי במקום להרוס את חייו של כפר שלם, אפשר לנקות קרקעות שכן שייכות למדינה מטפילים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- למי אתה רוצה שהם ישלמו? השטח הרי לא שייך לך.

- כל הזמן מזכירים את הבניה הבלתי חוקית של הבדואים בנגב, אבל משום מה אף פעם לא עושים שום דבר בקשר לזה; אז אולי במקום להרוס את חייו של כפר שלם, אפשר לנקות קרקעות שכן שייכות למדינה מטפילים ?

טעות השטח שייך למדינת וכמו שאני ואתה משלמים מיסים על זה שאנחנו גרים בתוך בית מסוים או בבית עסק

למה שהם לא ישלמו?

לא משלמים מדינת יכולה לעשות עם זה מה שהיא רוצה ואם היא בוחרת למוטט את הבנינים שהיו שמה מי אתה שתגיד לה לא!

שהשטח יהיה שלך אחרי שתקנה אותו מצדי תתן להם אותו מתנה!

הבעיה עם הדואים שהמשטרה פוחדת מהם! זאת משטרת ישראל! בושה! כל דבר שיודע להכניס לה כסף היא תעשה את זה הכי טוב! אבל שמגיע לעשות דברים כמו להתחיל להעיף אותם ולעצור אותם! היא מפחדת!

"איך השטח הזה "שלנו" ? כי באת עם ועם טרקטורים ואמרת להם 'עופו מפה, עכשיו זה שלי' ? הם חיים שם יותר ממה שההורים שלך חיים בארץ זה בטוח - אז מה מקנה לך את הזכות על השטח? כח הזרוע? מצטער, זה הפסיק לפעול אחרי מלחמת העולם השניה."

ומה הם עושים?

הם שולחים מתאבדים בשביל להשיג שטחים ממדינת ישראל!

כח הזרוע? מצטער, זה הפסיק לפעול אחרי מלחמת העולם השניה. אז למה זה עובד להם? הרי עובדה אתם עכשיו מגנים עליהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...