שאלות לגבי התקנת ווינדוז על משחב קיים (פרמוט בקיצור..) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי התקנת ווינדוז על משחב קיים (פרמוט בקיצור..)

weissby

Recommended Posts

בקרוב אני ארצה לפרמט מחשב שכבר מותקן עליו ואני פשוט ארצה מחדש להתקין עליו את הXP, אתם יודע.. ככה שכל הדברים ככה שאיכשהו לא נמחקו או דבריםש תוקעים תמחשב יעופו ושזה יזוז חלק..

בקיצור.. מה עושים? כאילו.. לא צריך איכשהו למחוק תXP הקיים ורק אז להתקין תXP מחדש? או שפשוט שמים תדיסק התקנה ואז איכשהו עולה לי מן אופצייה כזאת של "התקן מחדש"?

ו..שאלה קצת פחות קשורה, אם אני מחבר למחשב שכבר יש בו , זה לא אמור להיות בעייתי פשוט להעביר אליו נוסף?

כאילו..אני פשוט מדליק תמחשב אחרי והכל זז כרגיל? שומדבר לא נמחק לי מאף כונן?

ואם אני מחבר למחשב כונן שכבר השתמשתי בו ומחולק ל2 מחיצות, אז רק המחיצה שהיה מותקן עליה הוווינדוז יימחקו ממנה דברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתה פשוט מכניס את הדיסק התקנה של הווינדוס (מוודא שבביוס הסדר העלאה של הווינדוס כולל את הדיסק לפני הכונן הקשיח) ומשמה אתה יכול לבחור באפשרות של פירמוט ואז התקנה

2.הוא יעלה את הווינדוס מהכונן MASTER (או למשל SATA0 לפני SATA1 או IDE0 לפני IDE1 זאתמרת החיבור הראשון) ולא יימחק כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כשאני בוחר בפירמוט זהמוחק כל מה שקיים על הכונן? כי הכונן מחולק למחיצות..אז זה ייתן אופציה לבחור איזה כונן לפרמט? או שפשוט אם אנ י בוחר בפירמוט זה פשוט מוחק הכל וזהו אבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...