עזרה|המרתי את הכרטיס מסך שלי אבל איפה אני רואה איך הוא שיפר???.... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|המרתי את הכרטיס מסך שלי אבל איפה אני רואה איך הוא שיפר???....

shaihac

Recommended Posts

שלום לכולם אני חדש פה בפורום..........ויש לי בעייה

עשיתי תמדריך התותח שיש באתר של המהרת הכרטיס מסך בלבד....ועכשיו עשיתי אותו והזזתי ב

core clock

וב

memory clock

הזזתי שזה יהייה על הכי טוב ושלא יהייה בעיות...אבל עכשיו השאלה שלי איך אני יודע כייצד זה שיפר???....אבל ששיחקתי בסאן אנדרס שהוא משחק כבד ובהתחלה הוא לא הייה על ההגדרות הגבוהות אבל עכשיו בדקתי שעשיתי ת overclocking שמתי בהגדרות הגבוהות ורואים באיכות יותר יפה!!! ;D אבל איך אני ידע איך זה שיפר??? אה והייה במדריך עוד משהו

1. להריץ בין 5 ל-10 לופים של 05/06 ברצף

אבל איפה נימצא ה לא מצאתי אז לא עשיתי את זה אז מישהו יכול להגיד לי...

אה והכרטיס מסך שלי הוא fx 5200

וזהו תודה לעוזרים :yelclap: פורום תותח!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפוש פשוט בגוגל היה נותן לך המון אתרים להורדה של התוכנה.. ועושים בדיקה עם התוכנה לפני ואחרה כדי לדעת מה השיפור... בכל אופן אם הכרטיס שלך לא הייתי מצפה לנפלאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה הורדתי אותה היא שוקלת 500 ומשהו מ''ב ושהתקנתי אותה והפעלתי היא לא פעלה הייה שגיאה משהו ואז מחקתי אותה אתה יכול להגיד למה היא לא פעלה??...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממממ....חחחחח מחקתי אותה ואת ההתקנה שלה כי לא ידעתי שזאת התוכנה שבודקת תביצועים של הכרטיס מסך....סתם ניחשתי ראיתי שהייה רשום 3DMARK אז הורדתי לא ידעתי שזאת התוכנה שבודקת את הביצועים של הכרטיס מסך והורדתי אותה ממדור ההורדות של האתר....הנה הורדתי את זה:

http://hwzone.co.il/downloads/index.php?act=view&id=116

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...