|מחפש| המלצה לכרטיס TV למטרת צפייה בטווח מכירים 300-200 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

|מחפש| המלצה לכרטיס TV למטרת צפייה בטווח מכירים 300-200

mscorpe

Recommended Posts

עשיתי חיפוש אך נמצאו נושאים משנים עברו ואני חושב שהטכנולוגיה התעדכנה קצת מאז ,

בכל מקרה , אני מחפש כרטיס TV שמיועד בעיקר לצפייה במחשב עם LCD 19 אינץ' , אני מחפש כרטיס שמציג יחסית תמונה טובה + , ולא מעמיס יותר מדיי על המחשב עד כמה שאפשר (ואני יודע שלא הכי מתאפשר במחיר) בטווח מחירים של 200-300 עם חריגה מקסימלית ל 350

תודה רבה לעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש אך נמצאו נושאים משנים עברו ואני חושב שהטכנולוגיה התעדכנה קצת מאז ,

בכל מקרה , אני מחפש כרטיס TV שמיועד בעיקר לצפייה במחשב עם LCD 19 אינץ' , אני מחפש כרטיס שמציג יחסית תמונה טובה + , ולא מעמיס יותר מדיי על המחשב עד כמה שאפשר (ואני יודע שלא הכי מתאפשר במחיר) בטווח מחירים של 200-300 עם חריגה מקסימלית ל 350

תודה רבה לעוזרים .

http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=6922

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_282_525&products_id=6518

האחרון עדיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך נסיון עם הכרטיסים הנ"ל ? יש לך מושג איך הם ?

בדוק את המפרט שלי.

אני משתמש בגירסת EXPERT ומרוצה (בלי לפתוח פה לשטן).

כדאי מאוד לעבוד עם הגירסאות החדשות של הדרייברים והתוכנה המצורפת של לידטק במידה ואתה מחליף חבילות קודקים.

בכל מקרה, חשוב להבין שאיכות התמונה שמפיק כרטיס TV תלויה מאוד באיכות הסיגנל שהוא מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי כרטיס ב300 שקל. אחרי זה ראיתי מוכרים בוואלה כרטיס ב100 שקל. החזרתי ת'זה של ה300 שקל וקניתי ת'זה של ה100.

תנחש מה? הזה של ה100 הראה יותר טוב מה300 :lol:

מסקנה: תקנה בוואלה ב100 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי דבר ראשון תודה רבה, ואיך האיכות צפייה של הכרטיס שלך ? זה בעקרון הדבר הראשי שחשוב לי ואיזו חברת כבלים יש לך ?

היה לי כרטיס ב300 שקל. אחרי זה ראיתי מוכרים בוואלה כרטיס ב100 שקל. החזרתי ת'זה של ה300 שקל וקניתי ת'זה של ה100.

תנחש מה? הזה של ה100 הראה יותר טוב מה300 :lol:

מסקנה: תקנה בוואלה ב100 שקל.

לגבי הכרטיס ב 100 שקל , באמת האיכות צפייה טובה ? איזה כרטיס בדיוק היה לך קודם ? הכרטיס לא מעמיס יותר מדיי על המחשב . ? המחיר נראה שווה אבל אני מפחד מהתוצאות :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הבנתי דבר ראשון תודה רבה, ואיך האיכות צפייה של הכרטיס שלך ? זה בעקרון הדבר הראשי שחשוב לי ואיזו חברת כבלים יש לך ?

האיכות היא בסדר גמור בהתחשב בזה שיש לי כבלים אנלוגיים עם כבל באורך 10 מטר שמחבר את האנטנה למחשב (ההנחתה מורידה את איכות הסיגנל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הכרטיס ב 100 שקל , באמת האיכות צפייה טובה ? איזה כרטיס בדיוק היה לך קודם ? הכרטיס לא מעמיס יותר מדיי על המחשב . ? המחיר נראה שווה אבל אני מפחד מהתוצאות :|

הכרטיס הקודם: AverMedia AverTV GO 007 Plus (נ"ב ראיתי אותו עכשיו ב215 בKSP).

גם אני בהתחלה חששתי מהתוצאות אבל הופתעתי לטובה. אתה יכול לראות את המפרט שלי בצד, הכרטיס לא מעמיס בכלל לי על המחשב. רק אם אתה מתחיל להקליט אז יש העמסה קטנה אבל שום דבר משמעותי.

הדבר היחיד שחסר בכרטיס הזה, או יותר נכון בתוכנה שבאה עם הכרטיס, זה שאתה לא יכול לבחור עם איזה מקודד להקליט (לדוג' XVID).

חוז מזה איכות הצפייה וההקלטה מעולה (גם לי יש 19 אינץ') רק בגלל שאי אפשר לבחור מקודד אז ההקלטה לוקחת הרבה מקום. (שעת הקלטה 2 ג"ב בממוצע אבל אפשר לסדר את זה אם מתעסקים קצת בהגדרות של ההקלטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...