רוצה D2 במקום הZVM שלי... - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה D2 במקום הZVM שלי...

ymss69

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמובן שהתכוונתי לאיכות שמע, והוכחות דווקא יש בהרבה מקומות, הקריאטיב תומך בתדר קצת יותר גבוהה משאר הנגנים בשוק- כאשר הנגנים של איי-אודיו נמצאים לא הרבה אחריו, ואפל איי שם הרחק למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהתכוונתי לאיכות שמע, והוכחות דווקא יש בהרבה מקומות, הקריאטיב תומך בתדר קצת יותר גבוהה משאר הנגנים בשוק- כאשר הנגנים של איי-אודיו נמצאים לא הרבה אחריו, ואפל איי שם הרחק למטה.

עזוב אותי מנתוני יצרן, אני רוצה הוכחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר בדיוק איפה קראתי את זה אבל אני יכול לחפש, יש מגבר מסויים שנמצא בסידרת של קרייאטיב שכרגע הוא המגבר שכנראה הטוב ביותר לנגנים, האיי-אודיו וכמה דגמים של אייריבר מאוד מאוד קרובים אליו אבל יש לו פער זניח של עדיפות, היה לי נתונים מדוייקים-אני יחפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו עם בנתוני היצרן רשום יחס רעש לאות יותר נמוך בנגנים של קריאטיב,לא מאמין שזה משנה בכלל ,

אך אחד מאיתנו לא יכול לשמוע הבדל ברעשים בין מינוס 100 דציבל למינוס 105 דציבל ,וזה עוד בתנאי הנתונים האלה בכלל אמינים.

ולגבי עוצמת מגבר בנגן,עוד נתון לא רלונטי בהכרח ,זה שהנגן נותן 30 מילואט לכל ערוץ ,לא אומר שהוא עושה זאת בצורה מוצלחת,או שאפילו יש צורך בכזה עוצמה עם רוב האוזניות.

קיצר הבדיקה הכי טובה זה עדות של מספר רב של אתרים או אנשים שעשו השוואה ראש בראש(עדיפות לבדיקה עוורת לטעמי) ויכולים לתאר את ההבדלים בן הנגנים.

אם תמצא כזה שלח קישור אבי בדיוק מחפש נגן ,והוא מתעניין ב-d2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, אין לי בדיוק זמן פנוי כרגע למצוא לך עדויות מכל מיני אתרים.

אני יכול להגיד לך ככה, אני שמעתי בהרבה מאוד נגנים, ואני יכול להגיד לך שכל עוד תקנה נגן ברמה גבוהה של חברה טובה ותשדך לו ברמה אתה תשמע ממש טוב, אם אין לך כסף לשדך לנגן שלך ברמה, אז כבר יש יותר שיקול בין הנגנים.

האוזניות המקוריות של הD2 לא בדיוק מנצלות את כל היכולות שלו.

אני שידכתי לZVM שלי E2C של SHURE ואני יכול להגיד לך ששומעים פשוט מדהים.

אז כדאי מאוד לחשוב גם על הצד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, אין לי בדיוק זמן פנוי כרגע למצוא לך עדויות מכל מיני אתרים.

אני יכול להגיד לך ככה, אני שמעתי בהרבה מאוד נגנים, ואני יכול להגיד לך שכל עוד תקנה נגן ברמה גבוהה של חברה טובה ותשדך לו ברמה אתה תשמע ממש טוב, אם אין לך כסף לשדך לנגן שלך ברמה, אז כבר יש יותר שיקול בין הנגנים.

האוזניות המקוריות של הD2 לא בדיוק מנצלות את כל היכולות שלו.

אני שידכתי לZVM שלי E2C של SHURE ואני יכול להגיד לך ששומעים פשוט מדהים.

אז כדאי מאוד לחשוב גם על הצד הזה.

אחרי ששמעתה בשני הנגנים, ZVM ו D2, איזה מבניהם נשמע יותר טוב? ויש הפרש גדול בניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בעצם מה שאתה אומר ymss69 שאתה מאוד אוהב את מה שיש לך,סבבה.

אבל אם כל הכבוד יש מלא אנשים עם נגן ואזניות מקוריות קקה שמשוכנעים שיש להם את הדבר הטוב ביותר שקיים.

מה שאומר שללא השוואה בן מספר מוצרים קשה לומר "שלי הכי טוב".

זה סתם ויכוח שכל אחד אומר לי יש את כך וכך ,ולכן זה הכי טוב!, טפשי קצת לא?

אם יש לך עדות ספיצית שלך,כלומר לקחת d2 וzvm ושמעת אחד מול השני באותו את אותו שיר,ללא אקליזרים,ולאחר מכן הגעת למסקנה,אני אכבד את דעתך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...