המשחקים של היום... פפפ, מה אתם חושבים? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המשחקים של היום... פפפ, מה אתם חושבים?

puNani

Recommended Posts

ובכן בשלשוה ימיןם האחרונים שיחקתי ב Project Eden וב Return to Castle Wolfstein...

אני חייב לומר שאני מאוכזב! כן, שמעתם נכון, מאוכזב. למה, אתם שואלים? אני אומר לכם למה.

דוגמא ראשונה: אני משחק לי ב PROJECT EDEN... בין המשחקים היותר טובים ששיחקתי בזמן האחרון... אפשר לקרוא לזה הקווסט של הדור החדש... הוא לא ממש קווסט אבל זה המשחק הראשון שבו הייתי באמת צריך לחשוב (וגם ממש נהנתי לעשות את זה)... העלילה מעניינת ביותר, הדיאלוגים מענינים (למרות שהקרטר, הכושי (צבעוני) במשחק נשמע כמו איזה דרומי מטומטם), המוזיקה מגניבה, ואפילו צורת הלחימה הקצת מתסכלת הייתה מהנה במבט לאחור... אבל מה? הסוף! המפתחים לא יודעים לסיים משחק! יש להם עלילה מנצחת ואלמטנים נהדרים, ומשחק חשיבתי ומרתק... אבל הם מגיעים לסוף, והם לא יודעים מה לעשות... אז הם מסיימים את העלילה (אל תדאגו אני לא אגלה) בצורה הכי חסרת דרמה והכי מפגרת שניתן לחשוב עליה. והמשחק גם קצר יחסית (בסביבות 6 שעות בערך).

דוגמא שנייה: WOLFSTEIN... חיכיתי למניאק הקטן הזה הרבה זמן וחבר שלי קיבל אותו אז רצתי אליו ושיחקנו... המשחק ממש מדהים, גפריקה פשוט עוצרת נשימה, האוייבים גם קשים וחזקים וגם חכמים, העלילה באמת מעניינת ומקורית, ויש קטעים שפשוט פחדתי (הזומביים האלה זה משהו לא מהעולם הזה)... עד כאן אין לי טענות.... מתי מתחילות הטענות? כשמגיעים לסוף! אני שעה הולך הורג מנצח מתקדם, הכל טוב ויפה... עברתי כמה בוסים קשים מאד! פשוט חשבתי שאני לא מצליח לכמה זמן.. אבל אני ממשיך! סבבה... והנה העתי לבוס הגדול, ההוא מתחילת העלילה, האחד שלא ניתן לנצחו... ותוך פחות מ 5 דקות ואפילו בלי למות פעם אחת הרגתי אותו...

נו טוב אז אולי היה לי פשוט משחק טוב (לא נראה לי, הוא היה פשוט קל!).. אז הרגתי אותו.. מה עכשיו? סוף מטומטם! סוף איודטי! סוף שמעליב את האינטיליגנציה של אנשים! סוף של סרט אקשן גרוע ב 12 בלילה בערוץ AXN. אה, והמשחק הזה גם קצר! 6 שעות בדיוק (יש מונה)...

אז מה אני בעצם מנסה להגיד? משחקי המחשב של היום זה לא מה שהיה פעם... או יותר נכון הכותבים/במאים של משחקים היום הם לא כמו פעם... הם בונים עלילה, מץח, הכל.. ואז הם נתקעים... לא יודעים איך לסיים... אז הם נותנים לנו איזה סוף צפוי ושבלוני עם איזו בדיחה מיושנת ואז אני מרגיש כמו אדיוט. :(

מה אתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים של היום במילה אחת:

דרעק!

פעם משחק שה היה משחק!

היו משקיעים בעלילה

ע"ע הקווסטים הישנים של SIERRA שהיו פרקי המשך שריתקו את האנשים ולא היו סתם "אותה גברת השינוי אדרת"

אלא תמיד היו הרפתקאות חדשות והעלילה היתה משולבת בהומור ולא הכל היה HACK&SLASH כמו החרא של היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים של היום במילה אחת:

דרעק!

פעם משחק שה היה משחק!

היו משקיעים בעלילה

ע"ע הקווסטים הישנים של SIERRA שהיו פרקי המשך שריתקו את האנשים ולא היו סתם "אותה גברת השינוי אדרת"

אלא תמיד היו הרפתקאות חדשות והעלילה היתה משולבת בהומור ולא הכל היה HACK&SLASH כמו החרא של היום...

Amen to that, brother

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קונסולות זה בהחלט פיתרון נחמד אבל רק למי שיש את הכסף... לי למשל בחיים לא ייקנו יותר קונסולות... האחרונה שלי זה NES וההורים המפגרים שלי זרקו את זה בטעות כשעשו נקיון לקיץ :(

( איך? איך הם זורקים את יושי, לינק ושאר המשפחה?!?!? אין להם לב?!?!#@? :-[ :'( )

בכל מקרה לא הייתי מתנגד לשים את הידיים (המזיעות שלי כרגע (מהתרגשות)) על איזה GameCube... שיו אני חייב לשחק ב Smash Bros Melee וב Rouge Sqadron 2..!#!@#!@!

נ.ב כנראה שחבר שלי מקבל את זה! מארה"ב, בעוד כשבועיים! אחותו מביאה לו! זבל! :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עדין זוכר ת המשחקים של origin?

wing commander 1-5

crusader

אךך אלו היו משחקים מעולים!

הבעיה עם המשחקים היום זה שהם קצרים מדי!

אני מרגיש שאני לא מקבל תמורה לכספי (כן אני קונה משחקים)

כשבאותו יום שאני קונה משחק אני גם מסיים אותו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wc 4-5 היו פשוט עלובים.

חלא נורא, אני בין אלא שקונה ge force 3 חדש ב1700 שקל, אני לא אפרט אבל אין עתיד בקונסולות חוץ זה שלמשחקים שם (המעולים! doa 3 3 thps וכו) אני מעדיף בהרבה את העכבר והמקלדת.

לגבי המשחקים, ממש לא נכון, הייתה האטה מאוד מאוד גדולה בשוק כאשר חדרו המאיצים הגרפיים הראשונים לפני שלוש שנים בערך וכול המשחקים התלהבו מהגרפיקה ושכחו את המשחקיות, אחרי איזה שנה וחצי בערך שכול המשחקים שיצאו עם הגרפיקות המדהימות היו כול כך גרועים המפתחים הבינו שהם טעו, והתחילו לפתח משחקים טובים, אבל מה, לפתח משחק טוב לוקח הרבה יותר משנה אז מה לעשות אנחנו נאלצים לחכות, אני לא ממש רוצה להתחיל לכתוב פה משחקים אבל כדי שאחרי זה אני לא יצתרך להסביר את עצמי

עבר קרוב: half life, deus ex,ut, nolf, max payne, avp 2, il-12, medal of honor,silent hunter, black & white ויש עוד ועוד ועוד משחקים מעולים שיצאו לא לפני כול כך הרבה זמן, והעתיד נראה הרבה יותר ורוד:

gta 3

sof 2

deus ex 2

doom 3

u 2

ut 2

uw

halo

tf 2

dnf

ועוד ועוד ועוד ועוד ועוד

העתיד נראה ורוד, תפסיקו לחשוב כול כך קטן במונחים של "החודש לא יצא משחק טוב" משחקים טובים לוקחים זמן! במקום לבכות שלא יוצאים משחקים פשוט תחכו... וחוץ מזה עכשיו זה ממש לא הזמן להגיד כאלה דברים, כשיש את medal of honor וrenegade באופק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה ההתלהבות מה הזה, לא אהבתי אפילו את 2, אבל אני יודע לומר לך למה אני כן מחכה כבר בקוצר רוח:

המשחק האגדי!! WarCraft III שיצא ממש בקרוב דרך אגב :-X

יאללה כבר!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמרגיש שהמשחק קצר לו מדי, אני ממליץ בחום לבחור ברמה הכי קשה.

זה מה שאני עושה עכשיו בפעם הראשונה בRTCW, וזה אכן מאריך לי את המשחק (אני באמצע).

רק לעבור את השרמוטות המהירות האלה שטוחנות אותך תוך שנייה לקח לי כמה שעות טובות.

בקשר לעלילה,

אני לא יודע מה איתכם, אבל אני (למרות שאני מבין אנגלית טוב מאד) ב-50% מהזמן לא מבין על מה הם מדברים בסרטונים, כך שדברים מגוחכים בעלילה ממש לא משפיעים עלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...