איפה אוכל לקנות קתודה קרה במחיר זול? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אוכל לקנות קתודה קרה במחיר זול?

HD

Recommended Posts

ראיתי קתודה במחיר של 179 ש"ח

....

זה נראה לי קצת יקר... אתם לא חושבים? ;D

איפה אני יכול להשיג קתודה במחיר זול יותר?

ואני מתכוון מהארץ לא מחו"ל

תודה רבה!

עריכה ע"י MAPHISTO :

הגזמת עם הלינק ושאר הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה אתה יכול "להתפשר" ולקנות פלורצנט לרכב מACE או חנויות לציוד לאוטו ולחבר אותו למחשב, כי זה עובד גם על 12 וולט. שמעתי פעם שיש גם קתודות קרות לרכב אבל לא מצאתי באוטו-דיפוט.

אני קניתי פלורצנט בכ35 ש"ח במחלקת בACE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי העוצמה, יותר מניאון כחול שראיתי אצל חבר שלי. שים לב שהפלורצנט שלי הוא בצבע הפלורצנטי הכחול-חיוור הרגיל - אני חושב שהוא מאיר מאוד טוב, אני זוכר שבתקופה מסויימת שמתי אותו במארז קטן שהיא מחורר בצדדים והאור ממש יצא חזק משם - אבל עטפתי אותו בנייר צלופן אדום מה שגרם לאור אדום יפה, אבל החליש את העוצמה.

לגבי גודל, הוא תופס לי חלק גדול, מבחינת אורך, מהחלק התחתון של המארז שלי (מארז אנטק סטייל צ'יפטק), אבל אין בעיה למקם אותו.

וכמה שאני לא מאלה שאומרים "תקנה.. מקסימום תזרוק" אתה תמיד יכול לקנות ככה אחד ב35-40 שקל שזה די לא כסף ואח"כ לשכוח ממנו או "סתם" לשים, או למצוא שימושים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי בעצמי לא מזמן כמה עולה קטודה בACE

לי זה היה 200 שקל בערך

הייתי ממליץ לך לקנות בחו"ל, אם ההזמנה שלך מספיק גדולה החיסכון יכול לצאת משמעותי ביותר ותוכל להביא לעצמך גם דברים שאין בארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך הרבה חלקים.... חבל לקנות מחו"ל....

כנראה אני יקנה קתודה במקום שראיתי(לא רוצה להגיד ת'שם שלא יתעצבנו פה :] )

תודה רבה לכולם בכל מקרה

ועוד שאלה...

בקתודה יש חיבור מולוקס שאני יכול לחבר ישר לספק?

12 וולט כמו מאווררים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החיבור, אפשר לחתוך ולחבר, זה עובד על 12 וולט כמו החוט הצהוב שיוצא מהספק (זה הפלוס, והמינוס תשתמשו באחד מהשחורים). אצלי במה שקניתי יוצאים מהפלורצנט גם חיבור למצית של אותו וגם כאלה תנינים, אז חיברתי את התנינים לחוטים ואת החוטי חשמל לBAYBUS שיש לי (מי שלא יודע מה זה, שיסתכל במאמרים באתר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי במחיר יותר זול, יש גם אפשרות לשני מנורות:

Cold cathode light kit - BLUE - 26.09 149

Cold cathode light kit - RED - 26.09 149

Cold cathode light kit - GREEN - 26.09 149

Cold cathode light kit - YELLOW - 26.09 149

Cold cathode light kit 2 lamps - תורעהב םיעבצ ןייצל אנ - 38.34 218.96

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הייתה בבית נורת PL. הרכבתי את השנאי שלה מחוץ למארז (220V, חיברתי ישירות לספק), חיברתי אותו עם ריליי למתג והרבתי את המנורה בתוך המארז כשהיא עטופה בצלופן כחול. זה יצא מצויין, ולא עלה לי כלום כי כל הרכיבים כבר היו אצלי בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...