[בבקשה המלצה] טלוויזית LCD 37' - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[בבקשה המלצה] טלוויזית LCD 37'

R0tem1

Recommended Posts

שלום אני מעוניין לרכוש טלוויזית LCD 37 אינצ', התקציב שלי הוא בסביבות ה10,000 שקלים.

בחיפוש שערכתי בעצמי באינטרנט ובחנויות מצאתי את ה:

1) 37LC2r

2) Toshiba Regza 37WL68

ברור לי שיש לטושיבה יתרונות על גבי הLG אבל השאלה היא האם הם שווים את ההפרש במחיר?? או שבכלל עדיפה אחרת??

השימוש הוא בעיקר צפיה ממיר של YES ומעט סרטי DVD

לא הבאתי קישורים לפירוט כי לא רציתי "לפרסם" חנויות

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, לא ענו לך כי אתה באתר הלא מתאים!... תכנס לאתר הבא ושם תחפש:

www.hometheater.co.il

אם גישה כזאת לא יהיו פה אנשים!

לענין הLCD!

אני ממליץ לעשות סריקה מהירה בZAP לראות איזה LCD קיימים במסגרת התקציב, לרשום את הדגמים לקפוץ לחנות שמתמחה בק"ב ויש לה בתצוגה מס' מסכים.

לבקש מהם להראות כל מסך באותם תנאים, כלומר אותם סוגי חיבורים ולאותם מקורות(YES,HOT, וכו'...) בדיוק, ואז תחליט אתה מה הכי מתאים לך מבחינת תקציב והתרשמות אישית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם גישה כזאת לא יהיו פה אנשים!

לענין הLCD!

אני ממליץ לעשות סריקה מהירה בZAP לראות איזה LCD קיימים במסגרת התקציב, לרשום את הדגמים לקפוץ לחנות שמתמחה בק"ב ויש לה בתצוגה מס' מסכים.

לבקש מהם להראות כל מסך באותם תנאים, כלומר אותם סוגי חיבורים ולאותם מקורות(YES,HOT, וכו'...) בדיוק, ואז תחליט אתה מה הכי מתאים לך מבחינת תקציב והתרשמות אישית!

כל עוד אין כאן אנשים עם מספיק נסיון לעזור לו, או כאלה שלוקח להם הרבה זמן לשים לב לאשכול הזה, אז זה לא ממש יתרום לו להישאר כאן ולא ללכת לשם... אני הרבה פעמים לא שם לב לאשכולות בסגנון שנפתחים כאן, ואז אני קורא את ההמלצות ויש לי חושך בעיניים. אנשים שאין להם שמץ של מושג ממליצים בדיוק על ההיפך ממה שבן אדם צריך.

למשל העזרה שלך היא דרך מצויינת לבזבז זמן. כל אחד יכול לצמצם את הבחירה שלו ל2-3 מסכים מומלצים לצרכיו, ורק אז ללכת לחנות ולראות. וצמצום בלי שום ידע ונסיון זה לא רעיון טוב.

לפותח האשכול-מה מרחק הצפיה שלך? לאילו שימושים מיועד המסך? למה אתה סגור על LCD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...