מכללת סלע - חוות דעת - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכללת סלע - חוות דעת

YAHOOGEEK

Recommended Posts

ערב טוב.

יש כאן מישהו במקרה שלומד/למד במכללת סלע?

אני כנראה אתחיל ללמוד שם בקרוב פיתוח תוכנה ורציתי כמה חוות דעת לפני שאני נרשם אז אשמח לשמוע בין אם ממכם באופן אישי או ממכרים כלשהם.

תודה רבה

http://www.selayouniversity.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק בעיתונים ותמצא מלא מודעות של "רק מאוניברסיטאות המוכרות או הטכניון" בדרישות להרבה מקומות עבודה. זה משהו שאתה צריך לקחת בחשבון שעדיף תואר אקדמאי מאוניברסיטה מאחשר תואר ממכללה ולא משנה מה האיכות של הלימודים. קראתי פעם על הקורסים שלהם והם נראים לי מענינים אולי להסבה מקצועית זה יותר מתאים אבל לא כלכך למישהו מתחיל.

לאישתי יש תואר ממכללה והיא היתה חיבת לעבוד בQA איזה 3 שנים ואז כשהיא מצאה עבודה בתיכנות לא משלמים לה הרבה אבל לפחות האנשים שם הרבה יותר נחמדים מהחברה שעברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, בתיכון הייתי "טיפש" ולא השקעתי את כולי בציונים, מה שאומר שלאוניברסיטאות "המובילות" אני לא אתקבל (אלא אם כן אני אלך ואשפר את כל ציוני הבגרויות שלי מה שאני ממש לא רואה באופק).

ישנה האופציה של האוניברסיטה הפתוחה אבל כמה יעיל זה אינני יודע.

אשמח לקבל עצות נוספות NISEG, תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול ללמוד בפתוחה ולעשות "אפיק מעבר" לאוניברסיטה לפי בחירתך.

תבדוק באתר של הפתוחה - יש לך עוד סיכוי מעולה לעשות תואר אוניברסיטאי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שבמקצוע לוקחים מתכנתים מוכשרים גם ללא קשר לתואר. אבל אם אתה חסר נסיון, מה שברור כי אחרת לא היית צריך קורס מקצועי, אזי לא בטוח שתוכל מיד למצוא עבודה.

מצד שני, הרבה מתחילים איפהשהו מלמטה. תחשוב על זה ככה: אתה עושה קורס קצר במכללת סלע (במקום תואר ארוך ומפרך באוניברסיטה), ואת השנים ש"הרווחת" תעבוד בעבודות פחות טובות מאלה שיש להם תואר ותצבור נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר מאוניברסיטה פתוחה לאוניברסיטה אחרת כלשהיא זה רק אחרי השנה הראשונה של הלימודים עם ממוצע של 90 (אחותי לומדת בפתוחה).

עכשיו, תואר במדעי המחשב לעשות באוניברסיטה הפתוחה זה סבל, לא מספיק זה קשה עוד לעבור את השנה הראשונה לבד? זה חבל על הכסף.

אבל תודה לך :)

[br]פורסם בתאריך: 29.03.2007 בשעה 23:02:30

זה נכון שבמקצוע לוקחים מתכנתים מוכשרים גם ללא קשר לתואר. אבל אם אתה חסר נסיון, מה שברור כי אחרת לא היית צריך קורס מקצועי, אזי לא בטוח שתוכל מיד למצוא עבודה.

מצד שני, הרבה מתחילים איפהשהו מלמטה. תחשוב על זה ככה: אתה עושה קורס קצר במכללת סלע (במקום תואר ארוך ומפרך באוניברסיטה), ואת השנים ש"הרווחת" תעבוד בעבודות פחות טובות מאלה שיש להם תואר ותצבור נסיון.

חסר ניסיון אומנם, אני ממש בתחילת שנות ה- 20. וכמו שאמרת, חייב להתחיל איפשהוא. הקורס הוא לא בדיוק קצר, הוא קרוב לשנה וחצי, הוא עולה בערך 30 אלף ש"ח, הוא מכסה (ולפי מכללת סלע מגיע כמעט לרמות של תואר במדעי המחשב), את כל שפת C, C++ ו .NET 2.0).

הרבה זה לא אומר, אני יודע, בגלל זה אני פה מיתייעץ.

אני בעצמי מאמין שאם אני יתחיל עכשיו לעסוק בזה אני אוכל להשתלב די יפה גם ללא תואר, אבל כמובן שהכל תלוי, ואלו שנמצאים "בשטח" ידעו יותר טוב ממני מה הולך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לעשות מכינה באוניברסיטה שאתה רוצה ללמוד בה במקום לשפר את כל הבגרויות.

בהנחה שאתה לא עילוי על (אחרת מה אתה שואל פה ? :) ), ואתה בתחילת ה 20, עדיף לך כל עוד אתה צעיר (ובהנחה שאתה יכול כלכלית) להשקיע עכשיו כמה שיותר ולשפר בגרוית / לעשות מכינה ולעשות תואר אקדמי. בהנחה שאין מגבלה אמיתית (חוץ מכח/עצלות) אין ספק שזה ישפר לך את הסיכויים בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לעשות מכינה באוניברסיטה שאתה רוצה ללמוד בה במקום לשפר את כל הבגרויות.

בהנחה שאתה לא עילוי על (אחרת מה אתה שואל פה ? :) ), ואתה בתחילת ה 20, עדיף לך כל עוד אתה צעיר (ובהנחה שאתה יכול כלכלית) להשקיע עכשיו כמה שיותר ולשפר בגרוית / לעשות מכינה ולעשות תואר אקדמי. בהנחה שאין מגבלה אמיתית (חוץ מכח/עצלות) אין ספק שזה ישפר לך את הסיכויים בעתיד.

אני מסכים לגמרי, אבל:

כפי שאמרתי, בתיכון עשיתי "חיים" מאשר לימודים, בכדי שאני יהי זכאי לתעודת בגרות מלאה אני צריך לעשות ספרות + לשון, מה שאומר שני קורסים, לגשת... לשלם בסביבות ה- 6 אלף שקל. לאחר מכן במידה ואני זכאי, ללכת למכינה של אוניברסיטת תל אביב לדוגמא, לשלם 11 אלף שקל (ככה זה עולה), ללמוד שנה.

אח"כ לקחת קורס פסיכומטרי, עוד חצי שנה, עוד (כמה זה עולה??) אלפי שקלים, ואז אני אולי אתקבל לאוניברסיטה במידה והציונים יהו טובים מספיק.

כל זה ועדיין לא התחלנו את השנה הראשונה לקראת התואר...

כמעט כל האפשרויות חסומות, יש את האפשרות לאוניברסיטה הפתוחה אבל אני לא יודע עד כמה זה מעשי, לעשות תואר במדעי המחשב באוניברסיטה הפתוחה שאתה מתמודד עם 90 אחוז מהחומר לבד.

ישנה האפשרות בכלל לוותר על הנושא של מדעי המחשב / תכנות ולפנות לתחום אחר כלשהוא (שכמובן יהי קשור בצורה כלשהיא למחשבים), השאלה היא מה, והאם "שם" יהי יותר טוב מבחינת עבודה וכו'?

:-\

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...